reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Tak mogę liczyć na pomoc rodziny Tak zrobie kochana ;)
To dobrze na pewno ich pomoc Ci się przyda.. Ale lepiej żebyś szybciej ich uświadomiła o swoich planach [emoji6]
Bardzo bym chciała bo żołądek mam scisniety, nie wiem traktuje to jak być albo nie być. Nie wiem jak ja wytrzymam do 18 a dzisiaj jeszcze zaczynam korki więc nie będę się mogła skupić ...
Nie denerwuj się. Trzymam kciuki [emoji110] Czekamy na wieści
Zaraz bede miala wyniki ale emocje[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Oby jak najlepsze [emoji6][emoji4]

Ja skończyłam liceum ogólnokształcące o profilu ratownictwo. Ze względów zdrowotnych musiałam zrezygnować z planów.
Teraz studiuje bezpieczeństwo narodowe. Po studiach planuje pójść do wojska. U nas cały czas przyjmują, trzeba korzystać jak są możliwości.

Ja też ćwiczę w domku, na rowerze jeżdżę, a prace mam fizyczną więc na kilogramy nie mam co narzekać
 
reklama
Ja cwicze codziennie rano w domu, chetnie bym pobiegala ale nie mam możliwości [emoji57]
To super! Ja ćwiczę jogę i kettlebells w domu tez, bo nie cierpię siłowni. Każdy ruch jest dobry :)

Zaraz bede miala wyniki ale emocje[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Trzymam wszystkie kciuki!

Ja codziennie spaceruje [emoji23] czasem 2km , a czasem 5. Chyba też się liczy ?
Oczywiście Chodzenie jest niemal tak samo dobre jak bieganie a często bardziej wskazane :)

Dla mnie to relaks i poza tym wiem, że dbam o siebie żeby nie skapcanieć na starość :)
 
No i znow tsh podskoczyło kuzwaa
Ile ci wyszlo ?
To dobrze na pewno ich pomoc Ci się przyda.. Ale lepiej żebyś szybciej ich uświadomiła o swoich planach [emoji6] Nie denerwuj się. Trzymam kciuki [emoji110] Czekamy na wieści Oby jak najlepsze [emoji6][emoji4]

Ja skończyłam liceum ogólnokształcące o profilu ratownictwo. Ze względów zdrowotnych musiałam zrezygnować z planów.
Teraz studiuje bezpieczeństwo narodowe. Po studiach planuje pójść do wojska. U nas cały czas przyjmują, trzeba korzystać jak są możliwości.

Ja też ćwiczę w domku, na rowerze jeżdżę, a prace mam fizyczną więc na kilogramy nie mam co narzekać
Ja mam rowerek stacjonarny i zwykle jakaś godzinke rano jeżdżę, +joga i inne cwiczenia [emoji4]

Serio chcesz iść do wojska ? [emoji57]
Witam dziewczyny znajdzie się miejsce dla prawie 40 latki staraczki ;)staram się drugi cykl o drugą dzidzie z tym że pierwsza ma już 20 lat :D
Witaj [emoji4] i sie rozgosc [emoji4]
Mam siostre w twoi wieku ktora tez ma syna juz 20letniego [emoji3]
 
No i znow tsh podskoczyło kuzwaa
Bierzesz leki? Czy dopiero diagnozujesz?

To dobrze na pewno ich pomoc Ci się przyda.. Ale lepiej żebyś szybciej ich uświadomiła o swoich planach [emoji6] Nie denerwuj się. Trzymam kciuki [emoji110] Czekamy na wieści Oby jak najlepsze [emoji6][emoji4]

Ja skończyłam liceum ogólnokształcące o profilu ratownictwo. Ze względów zdrowotnych musiałam zrezygnować z planów.
Teraz studiuje bezpieczeństwo narodowe. Po studiach planuje pójść do wojska. U nas cały czas przyjmują, trzeba korzystać jak są możliwości.

Ja też ćwiczę w domku, na rowerze jeżdżę, a prace mam fizyczną więc na kilogramy nie mam co narzekać
To brzmi bardzo ciekawie! Bezpieczeństwo Narodowe i praca w wojsku to bardzo ciekawy wybór i zapewne nie można narzekać na brak pracy.

Witam dziewczyny znajdzie się miejsce dla prawie 40 latki staraczki ;)staram się drugi cykl o drugą dzidzie z tym że pierwsza ma już 20 lat :D
Oczywiście! Przynajmniej nie będę sama taka stara :D i też drugi cykl leci.
 
Witam dziewczyny znajdzie się miejsce dla prawie 40 latki staraczki ;)staram się drugi cykl o drugą dzidzie z tym że pierwsza ma już 20 lat :D

Witam również [emoji4] To ja jestem w wieku Twojego dziecka

Serio chcesz iść do wojska ? [emoji57]

Powiem Ci to nie szczyt marzeń, ale perspektywy w wojsku są ciekawe. Pieniądze są fajne. Wysyłają do szkoły. Czemu nie korzystać..
 
Niby wszystko (chyba???) mam w normie oprocz tego tsh nieszczesnego.
Robilam w połowie lipca tsh i prolaktyne.
Tsh wynosilo 2,922 a prolaktyna 13.81. W piatek powtarzam prolaktyne bo dzis zapomnialam.
Jak nic muszę tsh zbic bo niestety ale sie podnioslo. Dobrze ze endo za tydzien.
20180903_155202.jpg
 

Załączniki

  • 20180903_155202.jpg
    20180903_155202.jpg
    55,7 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Bierzesz leki? Czy dopiero diagnozujesz?


To brzmi bardzo ciekawie! Bezpieczeństwo Narodowe i praca w wojsku to bardzo ciekawy wybór i zapewne nie można narzekać na brak pracy.


Oczywiście! Przynajmniej nie będę sama taka stara :D i też drugi cykl leci.
Na brak pracy raczej nie mozna narzekać, za to jesli chodzi o wynagrodzenie.. [emoji57]
 
Do góry