reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Zapraszamy, rozgość się i powiedz coś o sobie [emoji5]
Mam 29 lat. W grudniu będziemy obchodzić z mężem druga rocznicę ślubu. Poznaliśmy się 5 lat temu w pracy :) mamy córkę z lutego 2017. Chcieliśmy szybko postarać się o drugie dziecko żeby była mała różnica wieku ale miałam cesarke więc musieliśmy trochę zmienić plany. Później Jula dawała nam trochę popalić więc odsunelismy to w czasie, ale w lipcu postanowiliśmy zacząć się starać o drugie dziecko. Obecnie czwarty cykl starań i dzisiaj 9 dc. Zobaczymy co to będzie :) Wszystkim Wam życzę upragnionych ciąż!
 
Mam 29 lat. W grudniu będziemy obchodzić z mężem druga rocznicę ślubu. Poznaliśmy się 5 lat temu w pracy :) mamy córkę z lutego 2017. Chcieliśmy szybko postarać się o drugie dziecko żeby była mała różnica wieku ale miałam cesarke więc musieliśmy trochę zmienić plany. Później Jula dawała nam trochę popalić więc odsunelismy to w czasie, ale w lipcu postanowiliśmy zacząć się starać o drugie dziecko. Obecnie czwarty cykl starań i dzisiaj 9 dc. Zobaczymy co to będzie :) Wszystkim Wam życzę upragnionych ciąż!
Dzięki :) Tobie również życzę upragnionej ciąży :)

Badania jakieś robiłaś przed kolejną ciążą?
 
Dzięki :) Tobie również życzę upragnionej ciąży :)

Badania jakieś robiłaś przed kolejną ciążą?
Na początku roku robiłam tarczyce i morfologie. Stwierdziłam że daje sobie czas do końca roku i jak nic z tego nie będzie to zrobię hormony. Po ciąży brałam tabletki anty, aż do czerwca. Pierwsza ciążę poronilam. Najprawdopodobniej przyczyną był zbyt niski progesteron. W drugiej byłam obstawiona duphastonem. Teraz też biorę (drugi cykl) od 16 dc.
 
Na początku roku robiłam tarczyce i morfologie. Stwierdziłam że daje sobie czas do końca roku i jak nic z tego nie będzie to zrobię hormony. Po ciąży brałam tabletki anty, aż do czerwca. Pierwsza ciążę poronilam. Najprawdopodobniej przyczyną był zbyt niski progesteron. W drugiej byłam obstawiona duphastonem. Teraz też biorę (drugi cykl) od 16 dc.
Ja jutro jeszcze raz idę zrobić tarczycę o_O pierwsze wyniki nie były najlepsze może się coś poprawiło, a jak nie to idę do endo :)
 
Z racji żywnościowych [emoji14] pasztety albo konserwa tyrolska, lisiecka czy np golonka wieprzowa [emoji1]
Matko teraz dopiero czuje jaka glodna jestem [emoji23][emoji23]

Oj chyba zjem tego typu konserwę na kolację :)

Ja też zrobiłam test i biały, brzuch na okres boli już od 2 dni dziś lub jutro zacznę 4cs.
Robię sobie przerwę od forum i myśli zajmuje czym innym niż staraniami bo ile można myśleć udało się czy się nie udało a forum potęguje we mnie myślenie :)
Życzę wam staraczki ujrzenia szybko dwóch kresek a tym które już ujrzały żeby wszystko przebiegło pięknie i bez komplikacji. Trzymajcie się :)

Przykro mi, że biało. Odpocznij i wróć za jakiś czas. Ja też zastanawiam się czy nie zrezygnować z forum, nie odzywam się wiele ale często czytam i mam wrażenie, że myśli o ciąży mnie zdominowały. A najgorsze jest czytanie o problemach z niepłodnością, bezsilności osób tym dotkniętym. Oczywiście wkręcam sobie, że u nas też na bank nie wyjdzie skoro do tej pory się nie udało. Tylko z drugiej strony forum jest uzależniające :)

Cześć Dziewczyny. Tak tu miło i przyjaźnie że chciałabym do Was dołączyć. Przyjmiecie mnie? :)

Witaj :)
 
reklama
Do góry