reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Czesc dziewczyny jak tam ktora czeka na @ ja jutro mam termin. Choc jestem cały czas na duphastonie wiec moze pierwszy raz w zyciu mi sie opóźnić poprostu jutro rana jezeli nie bedzie robie test jezeli pozytywny to biore dalej a jezeli negatywny to odstawiam dupka i czekam na @...
 
reklama
U mnie 2dc trwa. Myślałam, że wczorajszy dzień z @ będzie gorszy, ale jakoś przeżyłam. Nie ukrywam, że już odliczam do końca @, ale najgorsze już za mną :D
Któraś dołącza do mnie do odliczania do staranek?
 
Martwię się okropnie, wczoraj myślałam że zaczęłam plamic ale chyba się zadrapałam podczas kąpieli - biorę heparyne i mam rozrzedzona krew. Całą noc się bałam co będzie jak wstanę :)
A przy heparynie tak jest. Mała ranka i już leci jak z kranu.. Najważniejsze, że to jednak ranka jakaś była , ale domyślam się jaki to musiał być strach [emoji50]
Powiem wam tak szczerze dziewczyny ze ja już byłam przekonana że będą mama jedynka że nie zdecyduje się tym bardziej już w tym wieku ale jak to życie nam się po układało wkońcu tak ja ma być zaczęłam dostrzegać że mój M bardzo chciałby byc tata obserwuje go z dziećmi i widzę ile sprawia mu to radości i jaki jest szczęśliwy jak zobaczył ta leciutką kreskę na teście to jest z mojej strony duże poświęcenie bo miałam okazję iść na szkole podoficerska tzn mieć wyższy stopień w wojsku ale to dla mnie ostatni gwizdek na dzidzie i mam nadzieję że dobrze wybrałam ..... Ale mnie na smuty wzięło :errr:;)
Żadne to smutasy , normalne rozmyślania..
Z tym czy to dobra decyzja musisz sama dojść, ale zobaczysz ile radości to dziecko i energii Wam przyniesie [emoji4]
Ja jeszcze nie zaszłam w ciążę, a już mam co chwila takie myśli bo to byłoby nasze pierwsze dziecko.
A ja się zwyczajnie boje być mamą , że nie będę umiała go wychować , przekazać odpowiednich wartości, chce żeby moje dziecko się mnie nie bało i przychodziło do mnie po rady... Nie boje się tego ile sił i czasu będę musiała w to włożyć tylko tego , że nie podołam
 
Ja zrobilam test o czulosci 10 oczywiscie bialo,mam 4 dni do okresu.plamienia ustaly.brzuch mnie boli od dwoch dni jak na okres a nic nie leci innych objawow brak.
 
Haha [emoji14] a najlepsze jest to ze te konserwy i pasztety maja w sobie wiecej miesa niz te porządniejsze niektore ze sklepów
Aa w sumie to chyba masz racje [emoji1]
Bo chyba zwykla konserwa tyrolska ze sklepu ma jakos 50% miesa i reszta to jakies wiadomo resztki itd a patrze na ta konserwe co tz naznosil i tu 84% miesa [emoji57]
 
reklama
Ja zrobilam test o czulosci 10 oczywiscie bialo,mam 4 dni do okresu.plamienia ustaly.brzuch mnie boli od dwoch dni jak na okres a nic nie leci innych objawow brak.

Ja też zrobiłam test i biały, brzuch na okres boli już od 2 dni dziś lub jutro zacznę 4cs.
Robię sobie przerwę od forum i myśli zajmuje czym innym niż staraniami bo ile można myśleć udało się czy się nie udało a forum potęguje we mnie myślenie :)
Życzę wam staraczki ujrzenia szybko dwóch kresek a tym które już ujrzały żeby wszystko przebiegło pięknie i bez komplikacji. Trzymajcie się :)
 
Do góry