reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Dziewczyny, mąż wsypał kreta do toalety i nic mi nie powiedział! Skorzystałam z toalety i teraz boję się, że zaszkodziłam fasolce :(
Spokojnie, nic sie nie stanie.
Owufriend pokazuje owu na 16dc - cykl 30 dniowy. Dziś 10dpo. W domu test jest, kusi mocno ale wytrzymam. Muszę.
Wyrzymaj do poniedziałku [emoji6] 12dpo juz powinno cos wyjść [emoji6] u mnie wlasnie 12dpo wyszlo [emoji6]
 
Dziewczyny, mąż wsypał kreta do toalety i nic mi nie powiedział! Skorzystałam z toalety i teraz boję się, że zaszkodziłam fasolce :(
Wydaje mi się że nie ma co panikować. Jeżeli bezpośrednio czegoś nie zjesz albo nie zamoczysz się w tym to nie ma narażenia. Jeśli byś wdychala te opary od kreta które są po zalaniu wrzątkiem to tak. Ale że usiadlas nad tym to nie ma się co stresować.
 
Mój fasolinek chyba nie życzy sobie picia kawy, strasznie mnie zmulilo. To chyba ostatnie podejście, czas przejść na inke
 
Dzień dobry

Co sądzicie o staraniach podczas choroby? W necie piszą, że wtedy jest niby spora szansa na zajście, ale osobiście się boję ;) wczoraj wyliczyłam sobie owu. Ten cykl pójdzie mi na straty, a w kolejnym m będzie marudził że im termin bliżej końca roku tym będzie gorzej dla dziecka ;) w sensie, że lepiej aby się urodziło na początku roku a nie na końcu [emoji14]
 
reklama
Oj nie ma raczej mowy o straconym cyklu zrobimy wszystko aby było dobrze [emoji6]
I oby te vykle okazaly sie tymi udanymi;)
Dzień dobry

Co sądzicie o staraniach podczas choroby? W necie piszą, że wtedy jest niby spora szansa na zajście, ale osobiście się boję ;) wczoraj wyliczyłam sobie owu. Ten cykl pójdzie mi na straty, a w kolejnym m będzie marudził że im termin bliżej końca roku tym będzie gorzej dla dziecka ;) w sensie, że lepiej aby się urodziło na początku roku a nie na końcu [emoji14]
Ja bym dzialala i wiesz co mam tskkie same zdanie jak Twoj maz:) Wole by dzidzi urodzilo sie z poczatku roku niz koniec. Licze ze uda mi sie zajsc by termin wypadal do wrzesnia 2019.
 
Do góry