reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Mój fasolinek chyba nie życzy sobie picia kawy, strasznie mnie zmulilo. To chyba ostatnie podejście, czas przejść na inke
Ja o dziwo teraz moge normalnie kawe pic, w pierwszej ciąży mnie odrzucilo totalnie [emoji6]
Moja fasola musi lubić kawę. Nie wyobrażam sobie z niej zrezygnować!
Ja tez sobie nie wyobrażałam [emoji6] przed pierwsza ciaza pilam 10kaw dziennie i balam sie jak zrezygnuje ale moj mlody wiedzial lepiej i juz sam zapach mnie odrzucal [emoji14]
Dzień dobry

Co sądzicie o staraniach podczas choroby? W necie piszą, że wtedy jest niby spora szansa na zajście, ale osobiście się boję ;) wczoraj wyliczyłam sobie owu. Ten cykl pójdzie mi na straty, a w kolejnym m będzie marudził że im termin bliżej końca roku tym będzie gorzej dla dziecka ;) w sensie, że lepiej aby się urodziło na początku roku a nie na końcu [emoji14]
Eee tam nie wazne czy urodzi sie na poczatku czy na koncu roku, wazne zeby bylo [emoji6]
Jakis czas myslam ze nie chce rodzic w grudniu ale jak sie nie udawało dluzej to juz mi wszystko jedno było [emoji6]
 
Ja wiem, że wlasnie za nic nie chciałam rodzic w zimę czy w listopadzie. Jakoś u mnie tylko wiosna i lato wchodzą w grę. Tak sobie powiedziałam i już. Wiosna to o wiele lepiej na wyjście na spacer z maluszkiem niż zima w mrozie. Poza tym mam obycie z wiosenno-letnimi dziećmi stad moze to przekonanie o tych lepszych porach roku na poród.
 
Ja urodziłam w czerwcu. Termin mialam na lipiec. To był super czas. Nie wiem czy nie wstrzymamy staran jak w grę będzie wchodzić październik listopad i grudzień..wiem, że dla niektórych pieprze głupoty, ale mam w tym jakaś rację ;)
 
Dzień dobry

Co sądzicie o staraniach podczas choroby? W necie piszą, że wtedy jest niby spora szansa na zajście, ale osobiście się boję ;) wczoraj wyliczyłam sobie owu. Ten cykl pójdzie mi na straty, a w kolejnym m będzie marudził że im termin bliżej końca roku tym będzie gorzej dla dziecka ;) w sensie, że lepiej aby się urodziło na początku roku a nie na końcu [emoji14]
Jeżeli są siły to działaj [emoji4]
 
Ja urodziłam w czerwcu. Termin mialam na lipiec. To był super czas. Nie wiem czy nie wstrzymamy staran jak w grę będzie wchodzić październik listopad i grudzień..wiem, że dla niektórych pieprze głupoty, ale mam w tym jakaś rację ;)
Jezeli dla was tak lepiej to tak zróbcie [emoji6]

Dla mnie po pół roku starań nie wazne bylo w jakim miesiacu przyjdzie rodzic [emoji6]
 
Jezeli dla was tak lepiej to tak zróbcie [emoji6]

Dla mnie po pół roku starań nie wazne bylo w jakim miesiacu przyjdzie rodzic [emoji6]
Ja synka rodzilam w maju i mialam tp na 6.05 a teraz mam na 6.06 [emoji14] fajnie miec takie wiosenno-letnie dziecko bo nie trzeba sie meczyc z tymi wszystkimi spiworkami, kombinezonami itd [emoji57]
Ale gdybym miala rodzic w zimie to tez bym sie nie pogniewala [emoji6] wazne zeby w ogole byla dzidzia a miesiac juz nie jest taki istotny [emoji6]
 
Dzień dobry

Co sądzicie o staraniach podczas choroby? W necie piszą, że wtedy jest niby spora szansa na zajście, ale osobiście się boję ;) wczoraj wyliczyłam sobie owu. Ten cykl pójdzie mi na straty, a w kolejnym m będzie marudził że im termin bliżej końca roku tym będzie gorzej dla dziecka ;) w sensie, że lepiej aby się urodziło na początku roku a nie na końcu [emoji14]
Mój mąż był chory, gdy zaszłam. Brał antybiotyk.
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji5]

Ale mam lenia dzisiaj [emoji12] Byle obiad jakiś ogarnąć i do pracy..
Mój Tż stwierdził,że on zrobi kolacje i wybrał sobie SUSHI [emoji23] [emoji23] Wszystko kupione , zrobił i spróbował sam pierwszy kawałek i stwierdził że jest obrzydliwe i on mi tego nie da do jedzenia [emoji23] [emoji23] I tym sposobem na kolacje były kanapki z herbatką , a potem przytulanki [emoji23] [emoji12]
My w tym roku juz trzecie :Dtym razem kuzyn się uchował jeszcze a tak to Juz dzieciaki kuzynostwa wchodzą w wiek małżeński ;)oby mój syn poczekał aż drugi raz mama zostanę hehhe;)
Heh zostaniesz mamą i teściową [emoji2] Wszystko za jednym razem !
Maly dzis temperaturę ma podwyższona[emoji58]
Ja sie czuje absolutnie nie ciazowo od kilku dni i sie znow martwię, a wizyta w poniedziałek dopiero, a o operacje mlodego to dopiero w listopadzie mam dzwonić
Teraz taka pogoda, że te wszystkie choróbska w powietrzu latają..
Nie przejmuj się ciąża, ciąży nie równa i tego się trzymaj [emoji5] Daj znać jak się macie po poniedziałkowej wizycie ,a do poniedziałku już blisko
To może o mnie chodzi? Jestem w terminie @,ktora tfu tfu nadal nie przyszła. Test robiłam we wtorek po pracy-pozytywny. Dwa dni przed terminem miesiączki brzuch bolał jak zwykle, potem jeden dzień plamiłam takim śluzem podbarwionym na jasny brąz. Teraz też coś poleci, no ale jestem w terminie miesiączki, więc coś może jeszcze się złuszczać. Idę w pn lub środę do gina. Chcę porozmawiać, poradzić się, zapytać czy brać luteinę, bo w poprzedniej ciąży brałam ,ale wtedy w 5 tyg trafiłam do szpitala z poronieniem zagrażającym. Jak poleżę, jest ok. W pracy ciężko. Pracuję w podstawówce. Dzieci na przerwach latają jak szalone. Wychodzę na korytarz tylko na dyżur. Brzuch mnie pobolewa , spina się od siedzenia za biurkiem. Rozpinam guzik przy spodniach, bo czuję dyskmfort. Chcę iść na l4 , jeśli z ciążą będzie ok. W szkole falami występują choroby-jelitówka, grypa, szkarlatyna, krztusiec. Ciągle coś. Poza tym wnoszę i znoszę 15 miesięczną córkę na 3piętro, bo u nas w bloku nie ma windy. Brzuch zaraz spięty i coś tam kapnie.
Daj znać jak po wizycie [emoji6] Też bym szybciej rozważała l4 , bo sporo tych chorób wieku dziecięcego są niebezpieczne w ciąży i lepiej dmuchać na zimne
Dziewczyny, mąż wsypał kreta do toalety i nic mi nie powiedział! Skorzystałam z toalety i teraz boję się, że zaszkodziłam fasolce :(
Na pewno nic się nie stanie fasolce [emoji6]
Mój fasolinek chyba nie życzy sobie picia kawy, strasznie mnie zmulilo. To chyba ostatnie podejście, czas przejść na inke
Ale fajnie ,pierwsze objawy już [emoji7]
Dzień dobry

Co sądzicie o staraniach podczas choroby? W necie piszą, że wtedy jest niby spora szansa na zajście, ale osobiście się boję ;) wczoraj wyliczyłam sobie owu. Ten cykl pójdzie mi na straty, a w kolejnym m będzie marudził że im termin bliżej końca roku tym będzie gorzej dla dziecka ;) w sensie, że lepiej aby się urodziło na początku roku a nie na końcu [emoji14]
Myślę , że możecie się normalnie starać [emoji6] Najważniejsze, żeby dziecko jak się już pojawi było zdrowe nie ważne kiedy urodzone
Owufriend pokazuje owu na 16dc - cykl 30 dniowy. Dziś 10dpo. W domu test jest, kusi mocno ale wytrzymam. Muszę.
Lepiej te 2 dni jeszcze poczekać [emoji4] trzymam kciuki za || kreski [emoji110] [emoji110]
 
Do góry