reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Hej dziewczyny :D widzę że sobota nie należy do słonecznych no szkoda że te piękne dni się skonczyly. Ja się do tego nie wyspałam miałam wczoraj gościa który uparl się że postawi nam kawę i wypiłam 0.5 litra late i nie mogłam spać pół nocy ;P wogole nie pijam kawy i taka late potrafi mnie tak załatwić [emoji14] do tego mały cała noc się kręcił z lewej na prawą jak już nie spałam to słyszałam tak go mecza te zęby :( nie wiem czy mam się tym pocieszać że do końca mleczakow zostało już tylko albo aż 6 zębow. A tak poza tym to jedziemy dzisiaj do znajomych jak mąż wróci z pracy tam jest takie 3 miesięczne dzidzi ciekawe jak mój zareaguje ;p
 
reklama
Ja synka rodzilam w maju i mialam tp na 6.05 a teraz mam na 6.06 [emoji14] fajnie miec takie wiosenno-letnie dziecko bo nie trzeba sie meczyc z tymi wszystkimi spiworkami, kombinezonami itd [emoji57]
Ale gdybym miala rodzic w zimie to tez bym sie nie pogniewala [emoji6] wazne zeby w ogole byla dzidzia a miesiac juz nie jest taki istotny [emoji6]
maj jest chyba najlepszy :) ale też jestem zdania że nieważne kiedy, ważne żeby było, gdyby u mnie się udało to przełom czerwca i lipca
 
Nigdy mi lekarka nic nie mówiła o tej mojej macicy. [emoji23]
A to dziwne bo ja jak usłyszałam że mam tyłozgięcie to myślałam że jestem jakims ulomniakiem i jak pytałam znajomych to każda wiedziała czy ma tylozgiecie czy przodozgiecie :) no a chodzi mi o to ze mając tyłozgięcie szyjka macicy zachowuje się ponoć odwrotnie niż u tych co mają przodozgiecie tak wyczytałam ostatnio ;p
 
A to dziwne bo ja jak usłyszałam że mam tyłozgięcie to myślałam że jestem jakims ulomniakiem i jak pytałam znajomych to każda wiedziała czy ma tylozgiecie czy przodozgiecie :) no a chodzi mi o to ze mając tyłozgięcie szyjka macicy zachowuje się ponoć odwrotnie niż u tych co mają przodozgiecie tak wyczytałam ostatnio ;p

Z ciekawości jak bede w razie co na wizycie u ginki (jeśli zajdę), to zapytam.
 
reklama
Do góry