reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Pysiu , Aga , Mitemil- Z calego serca GRATULUJE ... Wspanialy dostalyscie prezent na Swieta ...

u mnie osobiscie nadal @ nie przyszla ale juz jest tuz tuz brzuch mnie i nogi dretwieja az do kolan wiec napewno lada chwila pojawi sie ta wredota ...Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie moje kochane dziewczynki, zrobiłam test ( o 4 rano) i co i .............................. II kreseczki zobaczyłam na teściku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Faktycznie to one wyglądały tak I I chyba jutro jeszcze polecę na betkę dla pewności i dopiero po drugiej powiem M, tylko nie wiem czy tyle wytrzymam:-)
Teraz co chwilka sprawdzam czy ta drga kreseczka nie zginęła:zawstydzona/y:

Pysiu, niech no ja Cie uscisne kochana, WIELGASNE GRATULACJE....:-D:-D:-D
Witajcie Dziewczyny!

Postanowiłam dołączyc do Was :-), wcześniej byłam na wątku "ciąża po poronieniu".
Pozwolę sobie krótko się przedstawić, żebyscie wiedziały z kim macie do czynienia ;-). Jak juz napisałam wcześniej byłam na wątku ciąża... ponieważ jestem po pewnych przeżyciach. Nie będę o tym mówić bo to nie ten wątek, no i nie bedę psuła dobrego nastroju :-). Teraz jestem (jesteśmy) na etapie ponownego starania się, niestety narazie nam nie wychodzi :-(, dlatego tu jestem... Może jakoś uda mi sie przez to wszysko razem z Wami przejść :-).
Pozdrawiam Was serdecznie :-) i gratuluję zafasolkowanym :-)

Witaj i powodzenia w starankach zycze :-)
O kurcze Pysiu jak sie ciesze :-):-):-) czulam ze tak bedzie :-):-):-)
A dzis jest chyba fasolkowa niedziela bo u mnie też II!!!:-D:-D:-D:-D ta druga nadal slabsza ale juz calkiem widoczna :-D:-D:-D:-D
Ale wiecie co.. jak juz je zobaczylam to pierwsza mysl "o nie! bede gruba!" to juz chyba hormonki.... Pysiu chyba bedziemy mamusiami!!!!

Pysiu, Aga dołączam do Was. Mnie też wyszły dwie piękne grube, czerwone krechy.:tak:
Nic mężowi jeszcze nie mówie, bo sama nie moge w to uwierzyć. Zrobiłam zdjęcie testu na wypadek gdyby kreski zniknęły, ale jutro zrobie betkę. Zaraz zadzwoniłam do przyjaciółki i umowiłam sie na spotkanie. Ona pierwsza sie dowie i podpowie jak w zaskakujący sposób powiedzieć mężowi i rodzince.
A może Wy macie jakieś super pomysły?? Pomóżcie, prosze!!

Gratuluje dziewczyny :tak:
 
Pysiu-kochana moja-nie masz pojecia jak się cieszę!!! :-):-D:-)
A nie mówiłam, że pachnie mi u Ciebie fasolką.......GRATULUJACJE WIELKIEEEEEEEEEE - Bedziesz mamusią słoneczko -lepszej wiadomości przed swiętami miec nie mogłaś!!! Bardzo serdecznie Ci gratuluję i życze duuuużo spokoju, miłości i szczęścia przez kolejne miesiące ciąży:tak:;-):tak:

Aga00782-GRATULACJE KOCHANIE!!! Normalnie niesamowita niedziela:-D:-):-D Fantastyczne wiadomości -Aguś równiez zycze Ci spokojnych miesięcy i wiele radości z malutkjiego szcześcia jakie rośnie pod Twoim serduszkiem!!!! Wszystkiegi naj...! I mam pytanko - czy Ty jesteś rocznik '78 kochana?

Mitemil-WSPANIAŁE WIESCI!!! Gratuluje z całego serca:-):-D:-)Jesli dzidzius będzie tak śliczny jak mamusia z avatarka-to będzie bardzo szczęsliwym bobaskiem:-):tak::-) Równiez miości, spokoju i dobrego samopoczucia w tym magicznym okresie 9ciu miesiecy Ci zycze!!!!
Widac te grudniowe testowanka są naprawde szczególne...w dodatku zbiorowe...mam nadzieję, ze i nam-testującym w wigilię też się powiedzie...:-):tak::-)

Berbel-witaj wsród nas!!! :-) Trafiłas na wspanialy dzien żeby do nas dołączyć, 3 pozytywne teściki dzisiaj mamy - wiec łap fluidki czym prędzej....Przykro mi nardzo z powodu poronienia-przytulam Cie i mam nadzieję, ze szybciutko zagoją się smutne ranki i Ty także niebawem zostaniesz szczęśliwa mamusią!!! Trzymam kciuki kochanie!


Butterfy 27-kochanie oczywiście , ze o Tobie pamietamy nasz Motylku:-) będe mocno ściskała piąstki za tydzien skoro testujesz w niedzielę...tylko koniecznie napisz jakie efekty-mam nadzieje, że też ujrzysz upragnione II... Powodzenia!!! Ja testuje w wigilię...choc termin @ mam na wtorek 23ego.

Tikanis-witaj moj Tikanisku!!! No co to za chmurzyska nad Tobą??? Skąd płaczliwy dzionek? Gluptasku-ciesz się z nadchodzacych świąt, wspanialego mężusia, pysznej kapustki zasmażanej :-pi malutkiego bobaska, które jak widze juz jasno daje o sobie znac!!! Super, ze już czujesz i słyszysz maleństwo:-):tak::-) Wogóle to przeczytałam, ze ono juz nawet umie mrugać...może puści też male oczko do kropeczki:-)
Nie smuc sie kochanie!!!!!!!! Tyle powodów wokół do radości, a Ty co?

Pixela -kochana-tak mi przykro, ze znowu masz choruska...mam nadzieje, ze Wika szybciutko wyzdrowieje a Ty odzyskasz siły i troszke odpoczniesz. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i zdrowka dla Małej! :tak:

u mnie osobiscie nadal @ nie przyszla ale juz jest tuz tuz brzuch mnie i nogi dretwieja az do kolan wiec napewno lada chwila pojawi sie ta wredota ...Pozdrawiam

Domi-nie kracz!!!!! Póki @ nie ma to ja trzymam kciuki zby nie przyszla a Ty miej nadzieje...bo może jednak...:-);-):-)

A ja mam mrowienia w brzuchu i dziwne odczucia...a po prawej stronie-jakby nerka-nadal boli...temperaturka skoczyla wczoraj na 37 i taka jest też dzisiaj...czekam imierzę cierpliwie:tak: trzymajcie kciuki!
 
hej u mnie wciąż nie ma @, plan aktualny za 3 dni powtórka testu...

Martynko222-tak zrób! Jes li nadal nie masz @ powtórz koniecznie tescik, czasem się mogą mylic i nie wyjsc w terminie -zrób tet za 2 dni a ja nie to idx na betke...jeszcze jest nadzieja -trzymam kciuki kochanie!;-)

A propo dobrych wieści to może mi też sie udało.... piersi dalej bardzo bolą.. macica dalej pobolewa a nad ranem miałam taki mocniejszy bol... do @ jeszcze 5 dni... zobaczymy.. trzymajcie kciuki...:-D

Martyna76-witaj po przerwie, dawno Cię u nas nie było... odliczamy wiec teraz z Tobą do tesciku -kiedy spodziewasz się @? kiedy testujesz? Oby Tobie tez się poszczesciło na święta:-)
 
pixella77, w.kropeczka- a bo wiecie ogladalam rano film o swietach i ginie w nim zona faceta,,a pozniej pojawia sie aniol i mowi masz 3 dni przezyj jke tak zeby twoja zona wiedziala ze ja kochasz,,, i w dniu kiedy zona ma zginac zjawia sie jej maz i popycha ja naa bok a sam wpada pod sa samochod.. ale w ostatecznosic nie ginie i zyja dlugo i szczesliwie,, i taks obie pomyslalam ze jak zyc bez mojego janiego nie potrafie i lezki mi nabraly.. hehehe ale teraz jest juz dobrze:-D takie poranne roztkliwienie...:)
 
Czesc dziewczynki gratuluję wszystkim zafasolkowanym z tego co zdarzylam przeczytac to Pysiu wielkie gratulacje!!!

Aga tobie rowniez z całego serduszka gratuluje:)

Mitemil i ty tez kochana gratuluje:)



A ja
kochane oblalam egzamin ale nastepnym razem bedzie lepiej mialam tyle roboty ze nie mialam czasu przez 3 dni do was zajrzec:-(a tu prosze fasolinki sie posypaly:-Dtak sie kochane ciesze

Buziaki i milego dnia zycze:tak:
 
reklama
najserdeczniejsze gratule dla nowych mam!!!!!!!!!!! Wrocilam z pracy,odpalam kopmputer a tu takie wiesci,ze az sie wzruszylam!!!!!!! Zazdroszcze wam tego prezentu od gwiazdorka!!! To niesamowite jak cudowne bedziecie mialy swieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze raz wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry