reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Kropeczko! @mam dostać w czwartek. Taqk więc jeśli nie nadejdzie to w piątek testuję :-) boję się tylko abym nie dostqłq wcześniej bo bardzo boli mnie brzuszek... trzymam kciuki aby w końcu Tobie sie udało;-) za reszte dziewczyn oczywiście też!
 
reklama
Pysiu , Aga , Mitemil- Z calego serca GRATULUJE ... Wspanialy dostalyscie prezent na Swieta ...

u mnie osobiscie nadal @ nie przyszla ale juz jest tuz tuz brzuch mnie i nogi dretwieja az do kolan wiec napewno lada chwila pojawi sie ta wredota ...Pozdrawiam

Pysiu, niech no ja Cie uscisne kochana, WIELGASNE GRATULACJE....:-D:-D:-D


Witaj i powodzenia w starankach zycze :-)




Gratuluje dziewczyny :tak:

Pysiu-kochana moja-nie masz pojecia jak się cieszę!!! :-):-D:-)
A nie mówiłam, że pachnie mi u Ciebie fasolką.......GRATULUJACJE WIELKIEEEEEEEEEE - Bedziesz mamusią słoneczko -lepszej wiadomości przed swiętami miec nie mogłaś!!! Bardzo serdecznie Ci gratuluję i życze duuuużo spokoju, miłości i szczęścia przez kolejne miesiące ciąży:tak:;-):tak:!

Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-):-)
No to kto się stara ze mną teraz??


Czesc dziewczynki gratuluję wszystkim zafasolkowanym z tego co zdarzylam przeczytac to Pysiu wielkie gratulacje!!!

Aga tobie rowniez z całego serduszka gratuluje:)

Mitemil i ty tez kochana gratuluje:)
A ja kochane oblalam egzamin ale nastepnym razem bedzie lepiej mialam tyle roboty ze nie mialam czasu przez 3 dni do was zajrzec:-(a tu prosze fasolinki sie posypaly:-Dtak sie kochane ciesze

Buziaki i milego dnia zycze:tak:

najserdeczniejsze gratule dla nowych mam!!!!!!!!!!! Wrocilam z pracy,odpalam kopmputer a tu takie wiesci,ze az sie wzruszylam!!!!!!! Zazdroszcze wam tego prezentu od gwiazdorka!!! To niesamowite jak cudowne bedziecie mialy swieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze raz wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkim przyszłym mamusiom gratuluje z całego serca:tak: wierze jakie to to jest wielkie szczęscie! Ja mam juz dziecko a teraz od dwóch cykli staramy sie o drugie... tak jak pisałam wczesniej do czwartku czekam na @. Od kilku dniu boli mnie brzuch i macica jak na @... wczoraj wieczorem tak bardzo mnie bolał ,że myślalam ,że zaraz sie pojawi@ ale nie... dzis brzuch dalej mnie boli i do tego okropny ból piersi... Przyszłe mamusie, czy Was też tak bolał brzuch zaraz po owulce??? Proszę piszcie szczęściary:tak:

Nie wiem czym sobie zasłuzyłam na takie szczęście, nie dość, że mam maleństwo pod serdeuszkie to jeszcze tak wiele wspierających mnie kochanych dziewczynek, jestescie WSPANIAŁE poprostu niesamowie, nigdy nie czułam takiego wsparcia i to od osób, których prawie nie znam.
Nigdy przenigdy nawet nie marzyłam, że przytrafi mi sie taka wspaniała " rodzinka " jaką dla mnie jesteście DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNKI

Martynko76 ja miałam taki ból brzucha tylko bolał mnie raczej w okolicy pępka, chociaz nizej też mnie czasem zabolało ale tylko czasem, w piatek myslałam ze @ przyjdzie na 100%.
Piersi tez mnie bolały raz nawet w nocy obudził mnie ich bół i bola do dziś z różna intensywnością

Kropeczko masz nosek na fasolki;-)

Dziewczynki poradzcie kiedy do tego gina pujść, zeby stwierdził ciąże i nie powiedział, ze przyszłam za wcześnie:zawstydzona/y:.
Lilu pisała, że najlepiej 2 tyg. po teście a kiedy na betkę przed ginem?
 
Dziewczynki jesteście przecudowne. Tyle gratulacji i życzeń!! Nie spodziewałam się...
Byłam w sklepie i kupiłam smoczusia. Pięknie go zapakowała i czekam na męża, aż wróci z pracy. Stwierdziłam, że w wigilie powiem przyszłym dziadką, a mąż niech cieszy się razem ze mną już teraz. Może oszczędzi mi troche przygotowań świątecznych ;-)
Do gin pójde w przyszłym tygodniu i wtedy też zrobie betke.
Przesyłam moc fluidków, tak żeby forum staraczek 2009 świecił pustkami :-)
 
.....@..... <:-(>
Przytulam mocno :tak::tak:

to zrobilam test ciazowy... i niby tez dwie ale tej drugiej tylko cien taki baaaardzo slabiutki.... no i mam problem teraz...czy to fasolka????
na moich testach owu pisalo ze jak kobieta jest w ciazy to tez zawsze sa II... no ale z kolei ta na ciazowym prawie niewidoczna... okresu nie ma, brzuch nie boli.... :szok::szok::szok: wiecie co to wszystko znaczy???
Powtórz za kilka dni a ja po cichu gratuluję:-)

Witajcie moje kochane dziewczynki, zrobiłam test ( o 4 rano) i co i .............................. II kreseczki zobaczyłam na teściku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Faktycznie to one wyglądały tak I I
Wspaniała wiadomość. Gratuluję :-):-):-):-):-)

Witajcie Dziewczyny!
Postanowiłam dołączyc do Was :-), wcześniej byłam na wątku "ciąża po poronieniu".
Witaj.

A dzis jest chyba fasolkowa niedziela bo u mnie też II!!!:-D:-D:-D:-D ta druga nadal slabsza ale juz calkiem widoczna :-D:-D:-D:-D
Super ogromnie gratuluję :-D:-D:-D

Pysiu, Aga dołączam do Was. Mnie też wyszły dwie piękne grube, czerwone krechy.:tak:
Cóż za wspaniały weekend. Gratuluję :-):-):-)

A ja mam mrowienia w brzuchu i dziwne odczucia...a po prawej stronie-jakby nerka-nadal boli...temperaturka skoczyla wczoraj na 37 i taka jest też dzisiaj...czekam imierzę cierpliwie:tak: trzymajcie kciuki!
Trzymam kciuki najmocniej jak mogę. Z całego serca życzę Ci II:tak::tak::tak::tak::tak:

No to kto się stara ze mną teraz??
JA;-);-);-)

Kingus- Co u Ciebie kochana ? :-D
Witaj skarbie ja dziś się czuje nie najlepiej. Jak biorę ten lek na noc i tylko jedną tabletkę to jest ok a dziś wzięłam rano jedną i kiepsko się czuję. Jak tylko poczuje się lepiej to się odezwę. Buziaczek.
A jak u Ciebie?
 
Witaj skarbie ja dziś się czuje nie najlepiej. Jak biorę ten lek na noc i tylko jedną tabletkę to jest ok a dziś wzięłam rano jedną i kiepsko się czuję. Jak tylko poczuje się lepiej to się odezwę. Buziaczek.
A jak u Ciebie?

Hej Kinguś. życze szybkiego powrotu do zobrej kondycji.
Widze po suwaczku że zaczęłaś już staranka. Z całego serca zyczę Ci dzidziusia.
Dużo przeszłaś więc wierzę że tym razem los Ci to wynagrodzi!!! i szybko ujrzysz II
 
Dziewczynki jesteście przecudowne. Tyle gratulacji i życzeń!! Nie spodziewałam się...
Byłam w sklepie i kupiłam smoczusia. Pięknie go zapakowała i czekam na męża, aż wróci z pracy. Stwierdziłam, że w wigilie powiem przyszłym dziadką, a mąż niech cieszy się razem ze mną już teraz. Może oszczędzi mi troche przygotowań świątecznych ;-)
Do gin pójde w przyszłym tygodniu i wtedy też zrobie betke.
Przesyłam moc fluidków, tak żeby forum staraczek 2009 świecił pustkami :-)

jeszcze ja się przyłączę do gratulacji!!!!
 
reklama
Do góry