reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Tak jak mówiłam zaczynam zamykanie listy i podsumowywanie. Opieram się na dostarczanych przez staraczki informacjach i jak narazie naliczyłam 150 staraczek z czego 68 szczęśliwie zafasolkowanych. Częśc z tych 150 dziewczyn pojawiła się tylko na chwilkę, mignęła tu na watku i nie wiem co się z nimi dalej działo, jak przebiegały ich staranka, czy nie zostały zawieszone. Niektóre z Was zobaczyły na testach upragnione II ale nietstety nie było Wam dane długo się nimi cieszyc, nie wliczałam Was do zafasolkowanych staraczek, bo wiem, ze sa to czesto nadal zbyt świerze rany.
Nadal czekam na zgłoszenia dziewczyn, które udzielają się na atku ale nie ma ich na liście. I mam ogromna nadzieję, ze bedzie mi dane postawic jeszcze sporo II na liscie staraczek 2008, nim w dniu 1 stycznie 2009 zakończe jej prowadzenie :-).
 
reklama

Dzieki! Bardzo fajna stronka. Wlasnie przeczytalam duzo pozytywnych opinii o Catagnusie (dla mieszkajacych w Niemczech: Mönchspfeffer) i od razu zamowilam go w aptece internetowej. Dziewczyny pisaly na forach, ze po nim zafasolkowaly. Od wczoraj biore tez olej z wiesiolka (Nachtkerzenöl) i kupilam dla mojego M. selen i cynk z innymi witaminkami (oprocz witaminy A). Pojutrze wraca i czeka na niego cala apteczka;-)
 
Policzyłam, jak nigdzie się nie pomyliłam to jest nasz 11 cykl starań, chociaż raczej nieskutecznych:baffled:

Mam takie pytanie, wiecie może jak to jest z zestawieniem ciąża alergia, astma:confused:
 
Dzieki! Bardzo fajna stronka. Wlasnie przeczytalam duzo pozytywnych opinii o Catagnusie (dla mieszkajacych w Niemczech: Mönchspfeffer) i od razu zamowilam go w aptece internetowej. Dziewczyny pisaly na forach, ze po nim zafasolkowaly. Od wczoraj biore tez olej z wiesiolka (Nachtkerzenöl) i kupilam dla mojego M. selen i cynk z innymi witaminkami (oprocz witaminy A). Pojutrze wraca i czeka na niego cala apteczka;-)
Super info jak dla mnie bo niemialam ielongo pojcia jak sie ten wiesiolek tu nazywa:-)Teraz maja mi przywiesc z polski,ale i tak na tn cykl juz zapuzno bdzie bo bierze sie go w pierwszym okresie cyklu tz do owulacji,a ja mam juz 4 dzien ,i o dziwo koncowka @:baffled:Zawsz trwala mi 7 dni:no: a od jutra zaczynam znow clo na 5 dni po 2 tabletki,zreszta ja sama niwiem kiedy by ta owulacja miala byc bo cykle nieregularne.Al itak nimam zamiaru,sie nakrcac,sprawdzac sluzow temperatur itd.Jak ma byc to bedzie,bede sie kochac tak co drugi dzien i jesli bedzie owulacja to powinnam w ten sposob trafic na nia:tak:Trzeba wkoncu podjs do tgo na luzi;-)

Martynko trzymam za cibi kciuki,zeby sie to okazala fasolka mialabys super prezent na urodzinki i swieta.Za reszte tez kciuki zacisniet;-)
 
No ja mam zamiar też zafasolkować ;-) Sajonara ja też czytałam wiele opini o wiesiołku i catagnusie stosowanym razem i wielu fasolkach ale najlepiej stosować oba preparaty od pierwszego dnia okresu do owulacji. Jak nie wyjdzie to to samo powtórzyć do skutku wiesiołek i catugnus od 1dc do owulacji. Ja wierzę, że to zadziała. Mojemu misiowi też kupiłam coś na żywotność plemników z Nutricenter trochę się buntował ale jakoś się dał przekonać. Dobrej nocki!!
ps Kevinko nawet tydzień przed owulacją możesz zacząć brać ważne aby w okresie owulacyjnym zaprzestać do ewentualnego okresu.W Niemczech na pewno są miejsca gdzie można takie rzeczy kupić w Szkocji ja wszystko zakupiłam w Nutri Centre. Wiesiołek nazywa się EvenignPrimrose a Catagnusie - Agnus Castus.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie moje kochane dziewczynki, zrobiłam test ( o 4 rano) i co i .............................. II kreseczki zobaczyłam na teściku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Faktycznie to one wyglądały tak I I chyba jutro jeszcze polecę na betkę dla pewności i dopiero po drugiej powiem M, tylko nie wiem czy tyle wytrzymam:-)
Teraz co chwilka sprawdzam czy ta drga kreseczka nie zginęła:zawstydzona/y:
 
Do góry