reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

w.kropeczka-ty to umiesz podtrzymać na duchu za co wielkie dzieki...

Nie ma za co:-pbędzie dobrze kochana-zobaczysz!!! Mam andzieję, ze niedluuugo będzie Ci się do II na teściku tak buźka śmiała::-)

temperatura cały czas 37 jak narazie. Muszę poczekać do soboty,to już wtedy będzie 2 dni po terminie,muszę wytrzymać... jeszcze tydzień temu miałam dobre przeczucie, a tu ten ból brzucha... a wczoraj to trochę pogmatwałam bo robiłam test owul bo mi został i wyszedł pozyt. ale to tylko moja głupota, bo te testy pokazują co innego... oj tylko sobie pogmatwałam!

No to temperaturka śliczna, oby tak dalej Martynko!!! Wytrzymaj do jutra, nie musisz aż do soboty, bo mi tu calkiem zeswirujesz:rofl2::szok::-D...jeśli masz regularne cykle i jutro się spodziewasz @ to mozesz jutro już zatestowac jak nie przyjdzie...no albo w piatek z samego rana:tak:
A co do tego testu...no to ja wlaśnie pytalam w mailu kilka godzin temu- co masz na myśli-czytałaś...? Testy owulacyjne w ciązy wychodza pozytywne (nie wiem jednak od którego momentu zaciązenia) ale nie wiem czy na 100% mozna sie nimi sugerowac...ja bylabym jednak za zrobieniem testu ciązowego lub betki;-)
:happy: Dzieki.
bardzo miło z twojej strony! :tak:
Będzie dobrze kochana, nie wolno nam sie poddawac-nigdy!!!

Imagination-a jak Ty nasza mamusiu się miewasz? juz humorek lepiej dzisiaj? mam nadzieje, ze sie poprawił...dużo uśmiechu Ci kochanie zycze, dla Ciebie i fasolki...bo ona czuje wszystko!
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!!!
Dziekuje w. kropeczko za szybka odpowiedz. Powiem ci, ze nigdy wczesniej nie robilam zadnych innych badan oprocz cytologi. Wlasnie dzisiaj przyslali mi wyniki ze ''smear testu'' (cytologi :-)), na ktorym napisali tylko ze nie ma zadnych nieprawidlowosci-odchylen od normy i tyle. Pamietam, ze jak robilam cytologie jeszcze w Polsce ponad rok temu wszystko bylo w porzadeczko. Pamietam slowa lekarza ''Nie ma zadnych przeciwskazan w staraniu sie o dzidzie i wszystko jest w nalezytym porzadku '' a ty juz 4 m-ce i nic. Wiem, ze to nie jest dlugi okres ale dla pragnacego to wiecznosc :). Za pare dni bedziemy z mezem znow sie przytulac:tak:. Wiem, ze bol piersi moze oznaczac zblizajaca sie owulacje, moze nawet byc to napiecie przed nastepnym okresem. Tylko dla mnie dziwne to bo nigdy wczesniej nie bolaly mnie piersi i nigdy nie mialam zadnych plamien, wszystko zaczelo sie z momentem starania sie o dzidzie. No teraz bede czekac do stycznia, jak pojde do polskiego ginekologa i opowiem mu o wszystkim moze poradzi mi zrobic jeszcze jakies inne badania.
P.S. A tak wogole to mam 27 latek. Dziekuje za mile przyjecie na forum, postaram sie byc z wami wszystkimi na bierzaca;-)
 
Kropeczko sorry nie zauważyłam,naczytałam się o tych testach wczoraj... do końca nie jest wyjasnione.. poczekam
Mężatka ból piersi raz miałam przez cały miesiąc nawet myslałam że to ciąża bo też tak nigdy nie miałam,wina jest jednak hormonów... chociaż u ciebie może być inaczej.!
 
A i zapomnialam dodac, ze kwasik foliowy biore juz bardzo dlugo ok 7-8 m-cy i moj maz rowniez, bo slyszalam ze nie ma zadnych przeszkod wrecz przeciwnie:-). Nigdy nie mierzylam temperaturki, bo mam rozne zmiany w pracy tzn. czasem wstaje o 5 czasem o 9 a jak mam wolne to potrafie o 11:happy2:, ze spaniem tez jest roznie czasem spie 5 godz i czuje sie duzo lepiej niz jak spie 8 :-). Troche trzeba przy temperaturce stalej dyscypliny a u mnie to roznie, ale moze kupie i sprobuje testow owulacyjnych, nad ktorymi zastanawialam sie juz ostatnio z mezem wiec nic tylko kupic i sprobowac:tak:Oki uciekam, bo ide robic obiadek.
P.S. Mam male pytanko, moze troszke glupie, ale nie wiem dokladnie co to jest ta ''beta''?:-) Pozdarwiam wszystkie starajace. Od razu lepiej sie czuje, jesli sobie pogadam :-D
 
Witam po dlugiej nieobecnosci wszystkie stare staraczki i te nowe ktore mnie pewnie nie znaja
co tam slychać Lilu, Pysiu,Eve84, calineczko i mgk ?
wpadlam na chwilke sie przywitac bo nie zagladam by sie za bardzo nie nakrecac, nie licze tempek i nic nie robie ale ..
chcialam zakomunikowac ze wczoraj zczal sie bol owulacyjny bylo przytulanko i netoperek tak wiec za 14 dni wskocze tu jeszcze raz i powiem co slychac ale obiecuje sobie ze za czesto nie bede zagladac

powodzonka wszystkie staraczki
 
dziewczynki nie moge spokojnie usiedziec i chyba jutro rano pójdę na betke chyba to badanie mozna zrobic szybciej od spodziewanej @ i bede spokojnie czekac na @ albo na ...
 
No to mamy identyczny staż, my też pobraliśmy sie 05.08.2006;-):-):-):-);-).
super data !!!! :tak: i musze przyznac ze mi sie wtedy z pogodą pofarcilo bo w piatek i niedziele padalo a na ślub sloneczko wyszlo!!!!! :-D
izabell96 witam w gronie 05.08.2006 :-D


Wlasnie zarejestrowalam sie do lekarza na 22.12.08
Musze zrobic sobie wszystkie badania, bo to mi sie nie podoba.:no:
Czesto jest tak, ze wiele objawow wmawiamy sobie, gdy chcemy lub nie chcemy ciazy. Potega podswiadomosci jest ogromna.Ale ja faktycznie jeszcze nigdy tak dziwnie sie nie czulam. Te plecy za dlugo mnie juz bola ( z reguly czulam lekkie pobolewanie 2-3 dni przed @), do tego brzuch - klucie silniejsze niz przy owulacji( tego nigdy nie mialam).Piersi mi sie powiekszyly i sa nadwrazliwe, nawet stanik mnie drazni!:angry: Mam wrazenie caly czas, jakby wlasnie @ przyszla.Wkurza mnie wszystko i drazni. I mogloby to wszystko wskazywac na ciaze, ale temperatura spadla (z 37 na 36.7) a dzis 29 dc. W 27 dc zrobilam test - wynik negatywny. Nic mnie nie mdli, zapachy mnie nie draznia.:no:
Powiedzcie czy ja moge sie jeszcze ludzic, ze to ciaza?Ja chyba w leb dostane :szok:
Kurcze, jestem praktycznie na 100 procent pewna ze mialam dni plodne gdy mielismy przytulanska.:tak::rofl2:Przepraszam, ze ja tak tylko o sobie :zawstydzona/y:
Kochanie ale nie wszystkie kobitki maja tak chop siup nudności itp w zasadzie to takie objawy (dolegliwosci) zaczyjana sie dopiero w 6-7 tyg!!! główka do gory poki @ nie ma jest nadzieja!!!!!:tak::tak::tak::tak:

:-)
No toś mnie pocieszyla:no::wściekła/y::angry:
Nienajlepiej się to przedstawia, no nie??? Ale coż ...im trudniejsze zadanie do wykonania tym bardziej cieszyc będzie smak sukcesu:tak:;-):tak:
no wiem ze to nie jest pocieszające ale z drugiej strony daje nam odp. na nurtujace pytanie czemu znowu sie nie udalo....... - bo to wcale nie takie łatwe! :dry::-(
Czesc Wam :(

Dopiero wrocilam ze szpitala. Nie jestem za bardzo w stanie opowiedziec co sie stalo. To jeszcze zbyt swieza rana. Co Wam moge powiedziec, to to ze moj jedyny jajowod udalo sie uratowac. Niestety prawdopodobnie odpodam ze staranek, bo u mnie to chyba nie ma sensu :-:)-:)-( Teraz musze dojsc jakos do siebie. Nie wiem jak ja skoncze te studia bedac w takim dole psychicznym, do tego jeszcze ten trening....:baffled:
Dziekuje kochana Kropeczko za wiadomosc, poki co jednak nie dam rady o tym rozmawiac. Dziekuje tez reszcie dziewczynek, za wsparcie i za to ze bylyscie ze mna w tak trudnych chwilach.
Bede ciagle czytac Wasze posty i jak tylko troszke ochlone, zapewne dolacze do dyskusji.

Pozdrawiam Was goraco i zycze ZDROWYCH fasolek pod serduszkiem :blink:
Skarbie mocno przytulam :-(brak mi slow .... zycze duzo wiary na przyszlość!

Hej
Odebrałam wyniki! Mamusią sierpniową 2009 nie bede.
Ale może uda się na wrzesień.. :happy:
Pozdrawiam!
Szkoda ... :-( :nerd: a juz myslalam ze przybedzie nam nowa fasolka i nowe fluidki wskocza mi do sloiczka! ;-)
A mi dzisiej w pracy cos bb nie chcialo normalnie chodzic ..... wywalalo mnie ze stronki za kazdym razem jak chcialam wejsc na Starające sie 2008 :confused::confused::confused::confused:
oooo..... Adolfinka :)))) super ze wpadlas zaciskam kciuki za powodzenie przytulankowe ;p
 
reklama
w piatek mam dostac @ ale juz sama nie wiem co mam myslec czy te objawy to sobie w muwilam czy co ?juz sie nakrecam a pewnie dostane @
 
Do góry