reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam dziewczyny
Dla starających życzę szybkiego zafasokowania
Często was podczytuję i każdej kibicuję z osobna
w.kropeczka twoje posty są super hehe lubie je czytać :-D
U mnie wszystko w ok maluszek raśnie jak na drożdzach chociąż brzuszka jeszcze nie widać.
A przeglądając dzisiejsze posty zauważyłam że eve84 i pysia510 ślubowały tego samego dnia co ja hehe :-D:-) 05.08.2006
Pozdrawiam was dziewczyny.
eve84 czy wy braliście slub 05.08.2006 ?
 
reklama
Witam wszystkie kobietki....
wyszystkim ktorym sie udalo GRATULUJE...
katastrofaxxx -zycze szybkiego powrotu do zdrowia
testujacym zycze 2 pieknych kreseczek
a starajacym POWODZENIA trzymam kciuki

u mnie wciaz mdlosci , duzy apetyt ,bol podbrzusza taki przeszywajacy i mrowienie w piersiach i sennosc to mam codziennie tylko pytanie na @ czy na dwie kreseczki piatkowe ....



 
Hej
Odebrałam wyniki! Mamusią sierpniową 2009 nie bede.
Ale może uda się na wrzesień.. :happy:
Pozdrawiam!

Kinga-szkoda, że się nie udalo, ale nie ma co się poddawac -masz rację - z wrzesnia bobaski to dopiero sa urocze:-) Tak trzymać: z z optymizmem i do przodu:-) trzymaj się!!! ;-)

Witam dziewczyny
Dla starających życzę szybkiego zafasokowania
Często was podczytuję i każdej kibicuję z osobna
w.kropeczka twoje posty są super hehe lubie je czytać :-D
U mnie wszystko w ok maluszek raśnie jak na drożdzach chociąż brzuszka jeszcze nie widać.
.

Ale fajnie, ze sie odezwałas Izabell96!!!!! jej... ja tak dawno nic od ciebie nie slyszałam:-(, a tu proszę....:-)
Ty jak zwykle mi schlebiasz-dziękuję:-D:-):-D
Kiedy kochanie masz termin??? jak się czujesz??? Napisz wiecej w wolnej chwili!
Dużo radosci i zdrowka życzę Tobie i maluszkowi!!!;-)

Witam wszystkie kobietki....
a starajacym POWODZENIA trzymam kciuki


Domi-no jak dla mnie to objawy o jakich piszesz to raczej nie na @...trzymam kciuki byś w piątek ujrzała sliczne II na teściku!

kropeczko wyniki będę miała koło 19. może wcześniej, będą do mnie dzwonić. dam znać! buziole dla wszystkich!!!

Ok to grzecznie czekamy do wieczorka:tak:
 
Cześć dziewczynki/!! sorry że zacznę od siebie ale mam dziś straszny nastrój, głupieje raz się nakręcam raz latam do łazienki by sprawdzić, brzuch boli jak na @ jutro przyjdzie niestety!! Pozdrawiam was kochane!
 
Cześć dziewczynki/!! sorry że zacznę od siebie ale mam dziś straszny nastrój, głupieje raz się nakręcam raz latam do łazienki by sprawdzić, brzuch boli jak na @ jutro przyjdzie niestety!! Pozdrawiam was kochane!
Oj Martynko.....a pisałam wczoraj -jak się az tak niecierpliwisz to idź zrób rano betkę i będziesz miała stresa z głowy i od razu wyjdzie ci jak jest...
No widze , że głupiejesz...ale jak pisała wczoraj Olica: "Nie bój żaby!!!" Martynka:rofl2: :-D:rofl2:A nuż to nie @ tylko fasolek jutro się ujawni...a jak twoja temperaturka? Trzyma się w górze?
 
Oj Martynko.....a pisałam wczoraj -jak się az tak niecierpliwisz to idź zrób rano betkę i będziesz miała stresa z głowy i od razu wyjdzie ci jak jest...
No widze , że głupiejesz...ale jak pisała wczoraj Olica: "Nie bój żaby!!!" Martynka:rofl2: :-D:rofl2:A nuż to nie @ tylko fasolek jutro się ujawni...a jak twoja temperaturka? Trzyma się w górze?
temperatura cały czas 37 jak narazie. Muszę poczekać do soboty,to już wtedy będzie 2 dni po terminie,muszę wytrzymać... jeszcze tydzień temu miałam dobre przeczucie, a tu ten ból brzucha... a wczoraj to trochę pogmatwałam bo robiłam test owul bo mi został i wyszedł pozyt. ale to tylko moja głupota, bo te testy pokazują co innego... oj tylko sobie pogmatwałam!
 
reklama
Do góry