reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
jutro ide zrobic zaprowadze syna do przedszkola i zasuwam do przychodni jak mam placic za testy po 15zl i sa czasem niepewne to sobie pojde i zrobie i bede pewna....wtedy tez bede wiedziala czy sobie uroilam te objawy czy nie ... jak bede wiedziala dam znac do jutra pa
 
Hej dziewczynki ja juz pojazdach uwielbiam jezdzic naprawde:-Dtylko nie umiem parkowac katastrofa jak mi kaza zaparkowac tylem na egzaminie to katastrofa;-):tak::szok: ...

Kochane moje dziewuszki;

Kingus przykro mi ale widze ze mi potowarzyszysz w przyszlym miesiacu w grupie razniej przeciez:-D

Martysiu:-)kochana tak bym chciala zeby to byla fasolka zycze ci tego z calego serduszka:tak: ja mam dalej tempke 37 takze temperatura moim zdaniem nie swiadczy o ciazy doswiadczylam tego sama w tym cyklu ale kto wie moze byc inaczej:tak:z calego serca ci zycze:-D
 
Hej dziewczynki ja juz pojazdach uwielbiam jezdzic naprawde:-Dtylko nie umiem parkowac katastrofa jak mi kaza zaparkowac tylem na egzaminie to katastrofa;-):tak::szok: ...

Kochane moje dziewuszki;

Kingus przykro mi ale widze ze mi potowarzyszysz w przyszlym miesiacu w grupie razniej przeciez:-D

Martysiu:-)kochana tak bym chciala zeby to byla fasolka zycze ci tego z calego serduszka:tak: ja mam dalej tempke 37 takze temperatura moim zdaniem nie swiadczy o ciazy doswiadczylam tego sama w tym cyklu ale kto wie moze byc inaczej:tak:z calego serca ci zycze:-D
w zeszłym miesiącu jak sie spóżniała @ to temp spadła w dniu spodziewanym, więc sama nie wiem,... narazie powyzej 37
 
Matsia ja mam regularne co do dnia i godziny a tu 2 dni spoznienia i tempka 37.1 niezle nie ja juz myslalam na bank ze bede mama i jadlam bo chodzilam non stop glodna a potem siusiu prawie co godzine ale jak dostalam@ to zrozumialam ze to tylko ja sobie w glowce tak poukladalam bo tak bardzo chcialam widocznie nie na mnie pora:) nastepnym razem moze sie uda a jak nie to potem kiedys napewno:)
 
Matsia ja mam regularne co do dnia i godziny a tu 2 dni spoznienia i tempka 37.1 niezle nie ja juz myslalam na bank ze bede mama i jadlam bo chodzilam non stop glodna a potem siusiu prawie co godzine ale jak dostalam@ to zrozumialam ze to tylko ja sobie w glowce tak poukladalam bo tak bardzo chcialam widocznie nie na mnie pora:) nastepnym razem moze sie uda a jak nie to potem kiedys napewno:)
ja prawie od 2 lat miałam regularnie jak w zegarku 29 czasem 28 a ostanio 12 dni spóźnienia to robilam nawet bete!
 
:cool:
Witam po dlugiej nieobecnosci wszystkie stare staraczki i te nowe ktore mnie pewnie nie znaja
co tam slychać Lilu, Pysiu,Eve84, calineczko i mgk ?
wpadlam na chwilke sie przywitac bo nie zagladam by sie za bardzo nie nakrecac, nie licze tempek i nic nie robie ale ..
chcialam zakomunikowac ze wczoraj zczal sie bol owulacyjny bylo przytulanko i netoperek tak wiec za 14 dni wskocze tu jeszcze raz i powiem co slychac ale obiecuje sobie ze za czesto nie bede zagladac

powodzonka wszystkie staraczki

Adolfinko nawet nie wiesz jak nam Ciebie brakowało kochana, trzymam kciuki za przytulanki i goraco kibicuję.
Ja tez juz zarzuciłam mierzenie tempki po ostatnich niepowodzeniach - tzw. zywioł:-)
Teraz czekam na @ i czuję, ze jest tuz tuż:eek::oo::eek:, a raczej jestem pewna:cool:, pociesza mnie tylko myśl , ze następne owu wupada w swięta :happy:.
Takze kochana nietoperki górą:rolleyes::cool2::cool2::cool2::rolleyes:

P.S. przepraszam ze nie odpisuje do innych ale czyje sie fatalnie jak zawsze przed @. Obiecuje, ze sie popraawie jak dojdę do siebie :eek::nerd::eek:

Eva mi tez BB w pracy fiksowało wiec to chyba nie była wina naszych komputerków
 
reklama
Hej dziewczynki ja juz pojazdach uwielbiam jezdzic naprawde:-Dtylko nie umiem parkowac katastrofa jak mi kaza zaparkowac tylem na egzaminie to katastrofa;-):tak::szok: ...
moze to dziwnie zabrzmi ale nie masz pojecia jak ci zazdroszcze tej radosci z jazdy samochodem!!!!!!! :nerd: ja mam prawko od 4,5 roku a za kolko wsiadam z przymusu na wiejskiej drodze!!!!!!!!!!! mimo ze prawko tobione w wawie mam straszny wrecz paniczny strach przed jazda samochodem!!!!!!!! :-:)-:)-:)dry: i niestety nikt mnie nie rozumie przez co mam zgrzyty z P. :-(
 
Do góry