reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Olica-no co ty kochanie-nie ma szans żeby 8 dni przed spodziewana @ test coś pokazał, szkoda tylko twoich nerwow i pieniążków na teścik-musisz poczekac do terminu @ i wtedy dopiero zatestować, chyba że masz okazje zrobic betkę to rób, ale tez najlepiej w dniu spodziewanej @, no moze 1-2 dni przed, ale nie ponad tydzien!!!!
Musisz byc bardziej cierpliwa!!!! powodzenia!

KROPECZKO-MĄDRA BABECZKO, WIEM-ZA WCZEŚNIE TESTOWAŁAM, ale ja już jestem taki niecierpliwy i naiwny typ :-)
Teraz zmierzyłam temperaturę pod pachą i mam 37,2 a nie jestem przeziębiona.
Zaznaczam, że mam taką temperaturę codziennie od około tygodnia....
Innych objawów nie mam.....
 
Olenko to moze wlasnie to az jestem ciekawa co to bedzie moze bodziek bedzie sypac prezentami pod choinke:) Ciekawe jak tam marcia sobie radzi mam nadzieje ze cos napisze:)
 
ja tez dzis mierzylam temperature i milam 36 i9 az sie po cichu do siebie usmiechnelam ale mialam tez taki bialy sluz a nastepnego dnia przezroczysty i sie zaniepokoilam bo jak to jakies zapalenie to znow nici z fasolki a tak bym chciala:)
 
Witajcie:-D

wogole jak zarejestrowalam sie na bb to bylo duzo dziewczynek- pamietam tris, madzio, katarzynak, katarzynka, ell, calla- gdzie sie podziewacie??? jak wasze malenstwa bo o ile pamietam to kilka z was nie bylo juz same, pisalyscie nam o usg itp i raptem zniknelyscie.

Gemini jak miło, że ktoś mnie tu jeszcze pamięta:-p. Jestem cały czas, ale siedzę sobię cichutko i czytam w miarę możliwości na bierząco. Jednak dolegliwości ciężarówkowe czasem nie pozwalają mi siąśc do kompa bo dostaje takich silnych bólów głowy i mdłości, że nie jestem w stanie wysiedziec kilku minut:baffled:. Dzisiaj byłam u gina i widziałam mojego małego rozrabiakę:tak:. Fikał takie koziołki, że lekarka ledwo zrobiła zdjęcie. Termin mi się troszkę przesunoł bo na 20.06.2009, ale może zaczeka i urodzi się 23.06 w Dzień Ojca:-D. Mdłości jeszcze mnie męczą, ale myślę, że już wkrótce zaczną odpuszczac. Dziś u lekarki okazało się, że schudłam 3 kg.:szok:. Doczytałam się Kochana, że brałyśmy ślub w tym samym dniu (06.08.2005), ale fajnie:-). Ależ się rozpisałam:tak:. Ogromniaste Gratulacje skarbie, życzę Ci wszystkiego co najwsapnialsze w tych szczególnych dniach:tak:.

Pozostałym też gratuluję z całego serducha a za te ciągle się starające i planujące trzymam mocno kcikaski:laugh2:.
 
witaj Madzio, to ci powiem ze ja tez Madzia :-)
pamietam ze na poczatku bardzo wszystko przezywalas i balas sie, zeby wszystko bylo ok. Myslalam sobie oj- wszystkie te Madzie sa chyba takie same.
Ja teraz przechodze dokladnie to samo. Dzis mija 14 dni jak juz nie mam @, a rowno za tydz w srode mam pierwsza wizyte potwierdzajaca ciaze.
TRZYNAJ ZA MNIE KCIUKI!!!
 
Romka - to gratulacje kochana!!! pierwszy dzien zawsze wiąże sie ze stresem, ale szybko minie i na pewno za kilka dni już bedziesz sie tam czuła jak w domu:-) I fakt, ze moze jak wpadniesz w wir pracy to i fasolka sama przyjdzie....czego baaaardzo serdecznie Ci Romko życzę! A na czym będzie polegala Twoja praca?

pracuje w hotelu w restauracji niby nic wielkiego i szczytem moich marzen ta praca nie jest,ale poki co musi mi wystarczyc....tak sie denerwowalam wyobraz sobie,ze dostalam okres w nocy a powinnam za dwa tygodnie....nocki tez nie przespalam zbynio,takze dzisiaj padne
 
reklama
witaj Madzio, to ci powiem ze ja tez Madzia :-)
pamietam ze na poczatku bardzo wszystko przezywalas i balas sie, zeby wszystko bylo ok. Myslalam sobie oj- wszystkie te Madzie sa chyba takie same.
Ja teraz przechodze dokladnie to samo. Dzis mija 14 dni jak juz nie mam @, a rowno za tydz w srode mam pierwsza wizyte potwierdzajaca ciaze.
TRZYNAJ ZA MNIE KCIUKI!!!

Ale się super złożylo:-D. Trzymam bardzo mocno aż kostki bieleją:tak::tak:. Będzie dobrze!
Mój mąż pól dnia oglądał zdjęcie z usg. Dumny jak paw chodzi:tak:. Ja narazie nie udzielam się na czerwcówkach bo mogłabym pisac tylko o mdłościach i ciągnięciu w podbrzuszu hihihi, ale napewno niedlugo się zmobilizuję i poklikam tam z dziewczynami:-p
 
Do góry