reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

aliz moze za wczesnie jeszcze na testowanie. ja wlasnie przeczytalam ze najwczesniej sie powinno testowac jak sie @ dzien spoznia. ja moge dla picu jutro rano zatestowac, ale moze byc jeszcze za wczesnie. masz racje z tym reproduktorem, problem jest taki ze my kobitki sie za bardzo nakrecamy i sie stresujemy i stresujemy naszych ukochanych. i wtedy ciezko to wychodzi z zafasolkowaniem. ja mialam super nadzieje przez bardzo dlugi czas w tym cyklu az sie sama zdziwilam:confused: ale teraz to juz sama nie wiem czy fasolina jest czy nie, nie bardzo jakos mi sie to wydaje. Tobie tez zycze zeby @ nie przyszla. spokojnie jeszcze zatestuje,moze jutro mi sie uda jak nie bede musiala leciec do kibelka w nocy:zawstydzona/y:
Moje koleżanki testowały wcześnie i wyszło im pozytywnie a nawet na opakowaniach piszą że te testy teraz są tak czułe że wcześnie wykrywają ciąże już w 2tyg więc u mnie by wyszło.
A co z tym kibelkiem?;-)bo ja akurat to codziennie też latam w nocy i potem rano zrobiłam ten test.Myślisz że to ma jakiś wpływ na wynik testu?
 
reklama
Dziewczynki odebrałam wyniki. Robiłam je w 21 dniu cyklu:
E2 - Estradiol 255,4 pg/ml
Progesteron - 18,77 ng/ml
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
ten estradiol chyba trochę duży??
 
Dobry wieczór Kochane moje,
dziś absolutnie nie mam weny do pisania, przechodzimy bardzo poważny kryzys i wszystko dziś dla mnie jest czarne i bez kolorów. A najgorsze jest że perspektyw na te kolory też nie ma. Szkoda słów.:-:)-:)-(

Wszystkim Staraczkom, testującym w najbliższych dniach, no i zafasolinkowanym życzę codziennie wieeeeeeeluuu uśmiechu na buziach:happy2:

Przesłałabym Wam fluidków ale moje raczej pozytywne nie są, więc po co watek zaśmiecać.
 
moj M smieje sie ze mnie bo mowie do brzucha: dziecko kochane daj mamie odpoczac......;-) A gdzie tam. nie daje zjesc wyspac sie. zameczy mnie chyba;-):tak:
hehehe mój też się smieje :-) bo mówię, żeby mi nie dokuczało:-) 3 dni mnie mężuś nie widział i powiedział :"o kurde, ale brzuch Ci rośnie, w piatek rano taki nie był :szok:" heheh :-D a teraz chce mnie zjeść żywcem:zawstydzona/y::-D
 
ojj dziewuszki:rofl2: nawet pic za bardzo nie moge:nerd:
Adolfinko co to sie narobilo ze mna Ty paplo jedna wykrakalas, za kare Ciebie tez to niedlugo czeka;-)
 
Imagination a ktory to u ciebie tydzien juz ?
ja jeszcze nie wiem bo tu u nas w tej ponurej Szkocji musze czekac na wizyte u lekarza ale mysle ze to juz koniec 4 jest:tak:
 
Witam wszystkie starajace sie i te juz zafasolkowane dziewczyny :) :) :)

Ekhh.. ja sie staram, staram i jakos nic narazie... :(
Mam nadzieje jednak ze wkoncu pojawi sie fasolka.... U mnie w miescie juz tyle duzych brzuszkow widze, a ja nadal nic... :(
 
reklama
Moje koleżanki testowały wcześnie i wyszło im pozytywnie a nawet na opakowaniach piszą że te testy teraz są tak czułe że wcześnie wykrywają ciąże już w 2tyg więc u mnie by wyszło.
A co z tym kibelkiem?;-)bo ja akurat to codziennie też latam w nocy i potem rano zrobiłam ten test.Myślisz że to ma jakiś wpływ na wynik testu?
ponoc dobrze jest jak sie trzyma mosz w pecherzu jakies 6h przed testowaniem, wtedy jest mocz zageszczony.u mnie 6h nie byloby rano,bo w nocy poszlam do kibelka. wiec moze dzis w nocy sie uda. ja nie bede musiala w nocy latac
czytalam tez ze mimo ze na testach pisze ze wykrywaja bardzo wczesnie, to i tak lepiej najwczesniej zrobic w dzien spodziewanej@, lub nawet pozniej dla pewnosci.ale wiem tez ze niektorym dziewczynom wyszly II jeszcze zanim @ miala przyjsc.mysle ze to zalezy wiele od testu, trzeba kupic jak najczulszy.na moim niby pisze ze mozna juz 4 dni przed @ testowac, ale wtedy wynik jest wiarygodny tylko w ok 54%. jesli bylaby nawet baaaardzo slabiutka druga krecha to mysle ze daloby to wiele do myslenia....;-)
mam nadzieje ze @ do nas nie przylezie
 
Do góry