reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Hej Eve84 :)
w pracy lepiej ? :happy2: Domyślam się jaki to stres, bo sama kiedyś przez 5 lat tkwiłam w takiej samej sytuacji :) no ale teraz kiedy starasz się o dzidziusia, to pomyśl sobie, w momencie, kiedy szefowa znowu da sobie upust, że są na tym świecie rzeczy o wiele ważniejsze, niż zrzędzenia takich bab jak ona :-)
Heh... mnie pozstało jakieś 7 dni do spodziewanej @. Piersi bolą, brzuszek też troszeczkę, tylko rozum jakoś wszystko na chłodno bierze... ciekawe co z tego wyjdzie :)
no w pracy lepiej bo przyszlam to szefowa robi za dobra babcie (75lat) tylko slonko ja sie jeszcze nie staram - co prawda o niczym innym od kilku lat nie mysle i tylko o tym potrafie gadac :-D co moj maż przyjume tak - :baffled: - M czeka az skoncze studia ktore sie ciutek przeciagnely :-p bo nie chce mi dokladac jeszcze wiecej na barki a studia do latwych nie naleza itp itd ale postanowione ze staranka od kwietnia/maja a do absolutorium juz tylko 2 zaliczenia :-D
trzymam kciuki za te bolące cycochy :-D a rozumek widze ze bardzo dobrze funkcjonuje :tak:;-)
 
reklama
Hej dziewczynki ,
nie lubie poniedziałków :-( spadła mi tempka na 36,7 i pewnie zaraz przyjdzie @ , wstretna wstreciucha, dziwne tylko ze dopiero dzis no fakt ze to 14 dpo ale zawsze mialam w 10dpo moze i dobrze bo to prawidłowo przerazajace jest tylko ze mam takie dlugie cykle 37 dni , oj ciezki dzien dzis,trzeba bedzie sie z tym pogodzic , dobrze ze mam duzo pracy to nie bede myslec ale jutro mysle ze humorek juz powroci bo wkoncu trza bedzie sie dalej przygotowywac na staranka

milego dnia i mam nadzieje ze nie dla wszystkich ten poniedzialek bedzie taki pechowy
 
Hej dziewczynki ,
nie lubie poniedziałków :-( spadła mi tempka na 36,7 i pewnie zaraz przyjdzie @ , wstretna wstreciucha, dziwne tylko ze dopiero dzis no fakt ze to 14 dpo ale zawsze mialam w 10dpo moze i dobrze bo to prawidłowo przerazajace jest tylko ze mam takie dlugie cykle 37 dni , oj ciezki dzien dzis,trzeba bedzie sie z tym pogodzic , dobrze ze mam duzo pracy to nie bede myslec ale jutro mysle ze humorek juz powroci bo wkoncu trza bedzie sie dalej przygotowywac na staranka

milego dnia i mam nadzieje ze nie dla wszystkich ten poniedzialek bedzie taki pechowy

Kochana nie załamuj się - wiem - ciężko jak chol......a, mam nadzieję, ze szybko dojdziesz do siebie po @, bo w końcu - nowy cykl, nowe szanse.... - główka do góry Adolfinko. Przytulam Cię bardzo, bardzo mocno, a na pocieszenie poweim tylko - nie jestes sama pamiętaj - masz na,s a my naszczęście mamy ciebie.;-):tak:;-)
 
Witam dziewczynki :tak:









Kochana mam nadzieje ze ta @ wredna nie przyjdzie :tak:;-):-D kciuki zaciśniete ze az kostki mi bieleją :-D

Dzisaj powinna sie zjawic u mnie @ op duphastonie ale jak narazie ani jej nie widac ani nie slychac nawet mnie brzusio nie boli co zawsze mi troche dokuczal :confused: za to mam duzo bialego sluzu i cos mnie czesciej gania dzisiaj siusiu, juz bylam w toalecie od 7 rano 4 razy, ogolnie to tyle siusiam zwykle przez caly dzien :dry::sorry2: no nic nadal czekam....
znajac zycie to przylezie jutro spozniona co po duphastonie nigdy mi sie nie zdarzylo :szok:

Hej dziewczynki ,
nie lubie poniedziałków :-( spadła mi tempka na 36,7 i pewnie zaraz przyjdzie @ , wstretna wstreciucha, dziwne tylko ze dopiero dzis no fakt ze to 14 dpo ale zawsze mialam w 10dpo moze i dobrze bo to prawidłowo przerazajace jest tylko ze mam takie dlugie cykle 37 dni , oj ciezki dzien dzis,trzeba bedzie sie z tym pogodzic , dobrze ze mam duzo pracy to nie bede myslec ale jutro mysle ze humorek juz powroci bo wkoncu trza bedzie sie dalej przygotowywac na staranka

Kichana Adolfinko poki jeszcze @ sie nie zjawila to jest nadzieja czasami dziewczyny tak maja ze w dzien spodziewanej @ spada tempka a na nastepny dzien pieknie rosnie i sa II na tescie :tak:
Trzymama kciuki :happy:
 
Hej Dziewczyny,
w sobote miałam szczyt dni płodnych i z narzeczonym poszlismy na całość:-) Trzymać za mnie kciuki :-p Mam nadzieję, że udało się zafasolkować :sorry2:
 
Imagination...ty naprawde rośniesz w oczach :-)... ja nadal nawet ociupinki brzuszka albo tłuszczyku nie mam ... brak...ale nie dziwie sie mi brzuszek wyskoczył dopiero po 24tc...:-) ...jak byłam wtedy na usg lekarz powiedział....."no co my tu mamy, aha...pani z baaardzo małym brzuszkiem i baaardzo duzą dzidzia bo wygląda na 25tc...."
teraz licze, ze moze już miesnie mniej beda trzymac i brzuszek wyskoczy wczesniej, bo poprzednio mnie bardzo mieśnie brzucha bolały jak sie w ciągu 13 tygodni musiały dostosowac do rozmiaru wielkiego arbuza :-)
Kochana, Ty masz dopiero połowe 8 tygodnia a ja już w 13 dziś wkroczyłam, więc to też nie ma się co dziwić mojej figurce :tak: Poza tym chodzę już w ciążowych ciuszkach (spodniach m.in.) więc to chyba też troszkę uwydatnia krągłe kształty :rolleyes:
Ja zawsze byłam pulchna, ale przez ostatnie pół roku przed ciążą schudłam sporo, co pewnie pomogło w zafasolkowaniu... Ale niestety nadal moje BMI wskazuje nadwagę :-( No cóż, po ciąży wezmę się ostro za siebie i mam nadzieję, że osiągnę choc częściowo zamierzony cel :-)
Ja zawsze miałam słabe mięśnie brzucha... Troche je poprawiłam w marcu ćwicząc 'szóstkę weidera". Zresztą w albumie w moim profilu widać jak wyglądałam przed ciążą, zresztą mozecie też zerknąć tutaj: http://photo-of-imagination.bloog.pl/index.html (hasło skarb) :tak:
A dziś na obiadek robię fryty z rybką...mmmm.... uwielbiamy fryty :-)
Ciekawe co mi przyszły mąż kupi na urodzinki... ale od kilku lat szykuje się z książką kucharską :-D bo do mistrzyni kulinarnej mi daleeeeeeeeeeko :-D:-D:-D
Miłego dnia :tak:
 
Kochana, Ty masz dopiero połowe 8 tygodnia a ja już w 13 dziś wkroczyłam, więc to też nie ma się co dziwić mojej figurce :tak: Poza tym chodzę już w ciążowych ciuszkach (spodniach m.in.) więc to chyba też troszkę uwydatnia krągłe kształty :rolleyes:
Ja zawsze byłam pulchna, ale przez ostatnie pół roku przed ciążą schudłam sporo, co pewnie pomogło w zafasolkowaniu... Ale niestety nadal moje BMI wskazuje nadwagę :-( No cóż, po ciąży wezmę się ostro za siebie i mam nadzieję, że osiągnę choc częściowo zamierzony cel :-)
Ja zawsze miałam słabe mięśnie brzucha... Troche je poprawiłam w marcu ćwicząc 'szóstkę weidera". Zresztą w albumie w moim profilu widać jak wyglądałam przed ciążą, zresztą mozecie też zerknąć tutaj: http://photo-of-imagination.bloog.pl/index.html (hasło skarb) :tak:
A dziś na obiadek robię fryty z rybką...mmmm.... uwielbiamy fryty :-)
Ciekawe co mi przyszły mąż kupi na urodzinki... ale od kilku lat szykuje się z książką kucharską :-D bo do mistrzyni kulinarnej mi daleeeeeeeeeeko :-D:-D:-D
Miłego dnia :tak:

Piękny brzuszek, ja też taki chcę , myślę, że bez listu do Św. Mikołaja się nie obędeie Pozdrawiam Imagination
 
Dzisaj powinna sie zjawic u mnie @ op duphastonie ale jak narazie ani jej nie widac ani nie slychac nawet mnie brzusio nie boli co zawsze mi troche dokuczal :confused: za to mam duzo bialego sluzu i cos mnie czesciej gania dzisiaj siusiu, juz bylam w toalecie od 7 rano 4 razy, ogolnie to tyle siusiam zwykle przez caly dzien :dry::sorry2: no nic nadal czekam....
znajac zycie to przylezie jutro spozniona co po duphastonie nigdy mi sie nie zdarzylo :szok:

:happy:

Nie chce nic sugerowac, ale ja mialam podobne objawy :rofl2:, duuzo sluzu i do kibelka latalem czesciej niz zwykle :szok: (co mi zreszta zostalo, juz nie paietam kiesy przespalabym noc nie wstajac conajmnij 4 razy :zawstydzona/y:)

BAAARDZO bym chciala, zeby to bylo juz TO u ciebie :-D:-D
Bede czekac z niecierpliwoscia na wiesci :-):-):-)
 
Hej Babki,
Byłam tu jakieś 7-8 dni temu wpisałam się jako kolejna starająca. Dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie śliczne kreseczki!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: To była nasza trzecia próba w czasie 8 miesięcy. Mamy z m. nadzieje, że lekarz potwierdzi ta cudowna nowine.
Babochy trzymam za was kciuki ... chyba wiem co nam pomogło po przytulankach leżałam spokojnie i usnęłam spałam chyba ze 2 godziny )obudziłam się z gigantycznymi pąsami na twarzy) chyba dlatego się udało :)
Pozdrawiam wszystkich,
Magda z malutkim motyleczkiem :)
Rewelacyjna wiadomosc! Wielkie gratulacje! Warto miec nadzieje a takie wiadomosci zawsze daja kopa-przynajmniej mi;)
 
reklama
Witajcie dziewczynki
Ja dziś rano wymiotowałam mam nadzieje ze to przez fasolkę:p
okresu nie mam od 19 dni więc marze całe dnie ale tez troszkę się boje.test zrobie za tydzien miałam robic w 20 dniu ale zaczekam jak tylko powstrzymam sie przed zrobieniem testu.

A co tam nowego u was??
 
Do góry