reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

dzieki za slowa otuchy. tak chcialabym zeby sie @ gdzies zgubila i nie przylazla. musze ja jakos wypedzic;-)
a to masz racje, ludzie sie staraja, wyliczaja i nic z tego a inni "wpadaja". no ale i nam sie kiedys uda. moze my musimy czekac bo za bardzo nam na tym zalezy i moze trzeba jakos zapomniec. wpadka teraz by byla w sumie zbawienna ;-)

Masz rację! Wszytkie marzymy o takiej wpadce!:-D:-D:-D

Czesc Staraczki:)
cy któraś ma chęć na testowanie ze mną jutro??:-)
Zaciskam mocno kciuki! Za piękne II kreseczki oczywiście!
 
reklama
widze ze staramy sie tyle samo czasu ;-) moze ja zatestuje jutro z Toba, ale to bedzie kilka dni przed @, ale moge sprobowac. Daj znac jak tescik wyszedl, ile Ci sie spoznia sie @?
Ja też jestem przed nie przejmuj się ale ponieważ raz mam co 33dni a raz co 37dni (czyli za tydzień by wypadało)ale jak ma wykazać to i tak wykaże.
Jutro dam znać co wyszło.Powodzenia!!!:)))))):-)
 
Dziewczyny a czy macie wykupione jakieś extra ubezpieczenie?Bo gadałam dziś z koleżanką ona ma takie ubezp.w Allianz składka kosztuje 83zł i ponoć za darmo do invicty chodzi i wiekszość badań ma w tym pakiecie.Zastanawiam się czy coś wiecie na ten temat?może znacie jakąś inną firmę z takim ubezp.?ale tańszą?polećcie coś
 
Łapię!! Łapię!! Łapię fluidki!!:-D
Kurcze ja chyba zacznę sobie tą tempkę mierzyć bo jakoś do tej pory nie mierzyłam, bo wydaje mi się że nie dam rady tak regularnie codziennie o tej samej godzinie, ale jak widać jest to baaardzo ważne i przydatne..
Ja dziś jak ten mój łotr przyjedzie to się będziemy przytulac (mam nadzieję) bo teraz jak mi się cykl rozlegulował to sama nie wiem kiedy się owulki spodziewać.
Dziś jest 11 dzień po tej mojej niby @, więc wypadałoby tak co dwa dni COŚ robić:-p

Agnessita jak się sprawy mają z mężusiem, juz radośnie pogodzeni?:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Ale on nie rozumie,co ja czuje,bo to przeciez tylko facet.

Niestety- ja na mojego lubego chyba też liczyć nie mogę w kwestii pocieszenia, kolejna kłótnia i dziś o przytulankach mogę zapomnieć, właściwie to jak tak dalej pójdzie to kto wie czy jest po co starać się o dzidzię :-(
Ręce opadają :no:


Dziewczynki testujące jutro- powodzenia!
 
Oj ja pamiętam! Własnie niedawno pytałam dziewczyn czy nie maja jakiś wiadomości od Ciebie. Co u Ciebie słychać? Jak życie małżeńskie?

oo ciesze się :) życie małżeńskie w jak najlepszym porządku, praca - super, tylko czasu ciągle nie mam, nawet zeby tu zaglądać częściej :-( ale czasami was podczytuje i oczywiscie trzymam kciuki za wszystkie fasolki :tak:
buziaczki
 
Ja też jestem przed nie przejmuj się ale ponieważ raz mam co 33dni a raz co 37dni (czyli za tydzień by wypadało)ale jak ma wykazać to i tak wykaże.
Jutro dam znać co wyszło.Powodzenia!!!:)))))):-)
wlasnie sie troche boje robic jutro, bo moze byc za wczesnie, bo @ ma przyjsc za 4 dni. wiec nie wiem czy jest sens, moze tescik jeszcze nie pokazac. i tak pozniej trzeba bedzie testowac.
powodzenia. trzymam mocno kciuki:-)
 
reklama
Niestety- ja na mojego lubego chyba też liczyć nie mogę w kwestii pocieszenia, kolejna kłótnia i dziś o przytulankach mogę zapomnieć, właściwie to jak tak dalej pójdzie to kto wie czy jest po co starać się o dzidzię :-(
Ręce opadają :no:


Dziewczynki testujące jutro- powodzenia!
nie martw sie u mnie podobnie kolejne staranka i nic ...moj M juz tez jest wkurzony , oni sa mniej cierpliwi od nas i za szybko siebie obwiniaja za to ze nie wychodzi.. niestety my juz przytulanko robimy w dzien owulki i nic pozatym --to przykre -wiem ale co zrobic -brak mi sil -pewnie jemu tez.moze nie naciskaj tak mocno -przepraszam ale chyba nic nie doradze madrego bo sama wpadlam w sidla nie mocy
 
Do góry