reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Słoneczko1761 a u Ciebie jak sprawa wygląda ?:)

ja tez jestem niecierpiliwa najchętniej juz dzis bym zrobiła sobie następny test ale 3 dni temu robiłam więc zaczekam jeszcze z 5 dni.
A ja od 3 miesięcy zaczełam staranie się o dzidzie i mam już dość ciągłego rozczarowania.Nie robiłam jak narazie sobie zadnych badan bo to począdki starania się.I za duzo o tym nie wiem jakie badania nalezało by wykonac ale z biegen czasu sie zapewne dowiem.Mam nadzieje ze jak teraz spoznia mi sie okres to juz jest to ....powiem ci szczeze ze w duchu się o to modle codziennie.
 
Życzę Ci tego z całego serducha :) mam nadzieję, że wkrótce będziesz mogła się tutaj pochwalić radosną nowiną :) 3mam kciuki !!! :)
 
Mam nadzieje ze ci się wkącu uda :) Zyczę szczescia i super szybkich plemników.A jakiej płci chciałabys miec dziecko???Myslałas o blizniakach??
 
reklama
Zastanawiam się tylko czy iść na to usg, czy nie.. Jak radzicie? Może to jednak nie bardzo konieczne, cykl mi sie pewnie i tak sam od przyszłego miesiąca ureguluje..
Zastanawiam się nad tym wszystkim i siedze jak ta dupa wołowa myśląc co tu zrobić.
Ja mówię idź na usg :tak::tak::tak: Co jakiś czas warto robić usg dopochwowe.

hej laski,pamietacie mnie?!!!? niedawno wrocilam,nie sposob przeczytac ile zescie napisaly przez te dwa tygodnie...masakra...!!!!!no wiec bylam w tej polsce i moja sytuacja wyglada tak ze...ja jestem zdrowa,wszystko u mnie ok,mialam piekna owulke,mnustwo gotowych do zaplodnienia jajeczek,wyniki ok,ale niestety moje kochanie.....jego wyniki sa kiepskie za mala ruchliwosc.... i lekarz powiedzial odrazu,ze nie bedzie mnie faszerowal lekami skoro jestem zdrowa,zapowiedzial tez ze nie obejdzie sie bez inseminacji lub inwitro,mamy nikle szanse na zajscie w ciaze metoda naturalna:-(siedzialam tam i sluchalam go ze lzami w oczach...w maju zdecydujemy sie na pierwsza inseminacje,nic wiecej nie mozemy zrobic,pa!
Witaj skarbie.
Mój M też ma mała ruchliwość a udało nam się zajść w ciąże.
Napisz mi proszę jakie Twój M ma wyniki to porównamy.
Z tego co wiem to zawsze każą powtarzać badanie nasienia za 2 miesiące bo wszystko się może diametralnie zmienić.
Czekam na wiadomość na PW

Hej znów nie czytam bo nie mam czasu. Kiedy ja to nadrobię? Chyba w grudniu jak będę już na zwolnieniu...Wybaczcie

U nas całkiem dobrze, buszujemy sobie we dwie (no dobra, we troje, licząc maleństwo ). Z antybiotykiem miałam problem tylko raz - Daria wzięła i zwymiotowała a na następną dawkę nie chciała się zgodzić - 45 minut z nią walczyłam.. Eh, te dzieciaki
:-D:-D:-D A jak się czujesz??

. My już po starankach praktycznie. Mój jedyny teraz w robocie siedzi i wraca do domu pół przytomny. Mam nadzieję że się udało w tym cyklu może jeszcze jutro się poprzytulamy bo dni płodne według obliczeń kończą mi się w niedziele/poniedziałek. Teraz tylko pozostaje mi czekać do testowania.
Czekamy na efekty

Potem za 3 dni zrobiłam test innej firmy, i znowu jedna krecha :( a cycusie jak bolały tak bolą. i co tu myśleć ?:confused:
Poczekaj parę dni i powtórz test.

wrrr...... sił mi juz brakuje na ta moja szefowa. ... :-( poszlam sie zwolnic ... wcale o lekarzu nawet nie wspominalam ... a tak jak zwykle - mam nadzieje ze mi pani nie przyniesie znowu zwonienia!!!!
Ja już się kiedyś wypowiadałam o Twojej szefowej...
Kuruj się i nie przejmuj się nią;-);-)

Lilu a Ty gdzie się podziewasz??
 
Do góry