reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie kobietki:)
Ja to juz normalnie mam dośc co 3 tygodnie robie sobie test i negatywny juz psychicznie nie wyrobie.Tyle sie naczyłałam na forum ze sama juz nie wiem.Jest wiele mam ale tez wiele kobiet które dopieru sie starają...ja chyba zwariuje nie mam cieprliwości.Okres mi się spóznia od 15 dni a test robiłam 3 dni temu i negatywny.czasami mam wrazenie ze jestem w ciązy bo przytyłam i brzuszek mi sie powiększył ...kazdy pyta czy ja w ciązy a ja mówie ze nie....kazdy test I kreska.Moze sobie wmawiam ale jak bym sobie wmawiała inni by nie widzieli jak bardzo przytyłam.Pomału trace nadzieje,niby wszystko jest ok a dziecka jak nie było tak nie ma.Koszmar chcę juz bardzo bardzo zaznac tego zaszczytu tak bardzo kocham dzieci i przebywanie z nimi a własnego nie mogę sobie zrobic.Masakra poradzcie coś kochaniutke
 
reklama
Witajcie kobietki:)
Ja to juz normalnie mam dośc co 3 tygodnie robie sobie test i negatywny juz psychicznie nie wyrobie.Tyle sie naczyłałam na forum ze sama juz nie wiem.Jest wiele mam ale tez wiele kobiet które dopieru sie starają...ja chyba zwariuje nie mam cieprliwości.Okres mi się spóznia od 15 dni a test robiłam 3 dni temu i negatywny.czasami mam wrazenie ze jestem w ciązy bo przytyłam i brzuszek mi sie powiększył ...kazdy pyta czy ja w ciązy a ja mówie ze nie....kazdy test I kreska.Moze sobie wmawiam ale jak bym sobie wmawiała inni by nie widzieli jak bardzo przytyłam.Pomału trace nadzieje,niby wszystko jest ok a dziecka jak nie było tak nie ma.Koszmar chcę juz bardzo bardzo zaznac tego zaszczytu tak bardzo kocham dzieci i przebywanie z nimi a własnego nie mogę sobie zrobic.Masakra poradzcie coś kochaniutke
ja chyba tylko moge ci poradzic idz na badanie krwi albo do gina napisz jak dlugo sie starasz jak dlugie masz cykle itd.
 
A ja siedzę w domu z zapchanym nosem i pobolewającym gardłem. :wściekła/y:Na szczęście nie mam gorączki ani nic więcej. Posiedzę w weekend pod kołderką pijąc mleko z miodkiem :tak: mam nadzieję że samo to przeziębienie szybciutko przejdzie. My już po starankach praktycznie. Mój jedyny teraz w robocie siedzi i wraca do domu pół przytomny. Mam nadzieję że się udało w tym cyklu może jeszcze jutro się poprzytulamy bo dni płodne według obliczeń kończą mi się w niedziele/poniedziałek. Teraz tylko pozostaje mi czekać do testowania.
 
Staramy się od 3 miesięce ale wczesniej tez kochalismy sie bez zabezpieczenia a co 3 tygodnie robie sobie test z wyniekiem I kreski :( .6 dni trwa mój cykl czasami 7 ale zadko. teraz okresu nie mam a poprzednio miałam 2 razy w miesiącu.
 
agalotta mam nadzieje ze wszystko bedzie ok a to ze mam nie regularną miesiączkę to pewnie ze stresu.

Mieliscie kiedys tak ze byliscie w ciązy a na tescie była I kreska???
 
poczekam do 20tego dnia braku okresu i znów zrobie sobie tescik bo nie moge znalesc sobie miejsca i myslec o czyms innym.

Zobaczcie jak to jest ten kto nie chce zachodzi bez problemów a ten kto chce prawie zawsze ma z tym problem.
 
Ostatnia edycja:
Veritaserum- cos rzucilo mi sie w oczy ze chcesz sie wybrac do polskiej przychodni, bardzo dobra decyzja :tak: bo irlandcy lekarze ciaze do 3 miesiaca nie traktuja jako ciaze :no: moge Tobie polecic "medicus medical center" Pania doktor Monike Antepowicz, sama korzystalam z jej uslug babka godna polecen :tak:;-) maja dobry i nowy sprzet w przychodni, tylko trzeba sie rejestrowac telefonicznie wczesniej najlepiej 3 dni wczesniej bo moze nie byc miejsc, najlepiej ja wybierzesz sie do gina po 2 tyg od pozytywnego testu :tak: Jezeli bedziesz miala jakies pytania to pytaj smialo :sorry2:
Pozdrawiam. :-)

Dzieki slonce :-)
Wybralam jednak Krzyzanowskiego....Jakos zawsze chodzilam do meskiego ginekologa :rofl2:...zobaczymy, jak mi sie niespodoba to zmienie:-) wizyte mam umowiona na 19.11. Moze to za wczesnie ale 04.12 lece na weekend do Polski i tam takze odwiedze swojego gina (co dwie opinie to nie jedna :-D)

A jak tam twoja druga kreseczka? Przyciemniala troche:-)
 
reklama
słoneczko
tak ja tak miałam, w dniu miesiaczki wyszla mi 1 krecha, po miesiaczce (tak mi sie wydawalo ze to byla @, bo przyszła wtedy gdy miala byc @ i wszytko bylo tak samo jak podczas @) tez jedna krecha, dopiero 4 dni po @ wyszla mi slabiutka druga krecha...po nastepnych 2 niach byla juz mega mocna. Pozniej okazalo sie ze to ciaza pozamaciczna i trzeba bylo usunac...:-(
 
Do góry