reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Hmmm bliźniaki ?:) nie :) nigdy się nie zastanawiałam nad podwójnym szczęsciem :)
a co do płci dziecka, nie wazne czy bedzie to chłopiec czy dziewczynka :) będę kochać je tak samo mocno :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wróciłam właśnie od lekarza i powiedziała że mi nie poleca tych tabletek ponieważ one są mocne i że zbiera się woda w organizmie( ale się wogóle nie przejełam tym, ponieważ teraz podeszłam do tego na luzie) .
Ja też nie mogę brać ponieważ mam problemy z żołądkiem.
 
witam dziewczyny!!! no i zrobiłam ten test beta no i co... od razu dostałam @. Kurczę już będę wierzyć tym testom , bo tylko sobie nadziei narobiłam. i tak po 12 dniach spóźnienia znowu nic... już powoli dochodzę do siebie, wczoraj było strasznie... pozdrawiam was wszystkie!!!
 
Hmmm bliźniaki ?:) nie :) nigdy się nie zastanawiałam nad podwójnym szczęsciem :)
a co do płci dziecka, nie wazne czy bedzie to chłopiec czy dziewczynka :) będę kochać je tak samo mocno :)

Ja myslałam zebym trojaczek nie miała bo u mnie w rodzinie był taki przypadek ale niestety zmarły po porodzie.Więc troszkę sie obawiam ale na początek chciałabym jedno dziecko musiałabym nabrac wprawy potem moze blizniaki i koniec:) heheh
Ja z chłopakiem wolałabym chłopca ale jak by była dziewczynka to tez bysmy bardzo sie cieszyły tylko ze u mnie siostry mają same dziewczynki wiec ja chce chłopca,ale byle zdrowe:) a jak Bóg da dziewczynkę lub chłopca i wogule ze zajdę w ciązy będe w siódmym niebie.
 
U mnie jest tak. Bolą mnie piersi (szyczpią, swędzą, wszystko naraz), wokół brodawek widzę ciemniejszą otoczkę i takie jasne wzgórki. niby jestem ok. 12 dni przed @ ale nigdy ani przed nią ani w trakcie nie bolały mnie piersi. Kilka dni temu zrobiłam test. Wyszła 1 kreska, druga jakby tak dobrze się przypatrzeć była owszem, ale baaaaaardzo blada. Potem za 3 dni zrobiłam test innej firmy, i znowu jedna krecha :( a cycusie jak bolały tak bolą. i co tu myśleć ?:confused:
poczekaj do @ i nie nakrecaj sie tak bo to potym tylko wielkie rozczarowanie wiem cos o tym bo staram sie juz 6 m-cy

i dziewczyny prosze o rade ten cykl trwal dluzej niz normalnie 28 dni a ogolnie mam 25-26 kiedy powinnam zaczac robic testy owu ? 8, 9 czy 10 dnia cyklu bede wdzieczna za wszelkie uwagi
 
dzieki napisz jeszcze prosze jak dlugo stosujesz testy czy sie sprawdzaja
testy stosuje już 3 cykl i muszę ci powiedzieć że sie sprawdzają ponieważ byłam raz na usg i pani doktor powiedziala żew weekend będę mieć owulkę zrobiłam test i się slowa pani doktor potwierdzily stosuję testy CLEARBLUE digital i jak mam owulkę to wychodzi mi buźka uśmiechnięta a jak brak owulki to samo kółeczko. moim zdaniem są lepsze od paskowych :-)
 
reklama
testy stosuje już 3 cykl i muszę ci powiedzieć że sie sprawdzają ponieważ byłam raz na usg i pani doktor powiedziala żew weekend będę mieć owulkę zrobiłam test i się slowa pani doktor potwierdzily stosuję testy CLEARBLUE digital i jak mam owulkę to wychodzi mi buźka uśmiechnięta a jak brak owulki to samo kółeczko. moim zdaniem są lepsze od paskowych :-)
ja mam te paskowe ile kosztuje taki elektroniczny?
 
Do góry