reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Dzieki slonce :-)
Wybralam jednak Krzyzanowskiego....Jakos zawsze chodzilam do meskiego ginekologa :rofl2:...zobaczymy, jak mi sie niespodoba to zmienie:-) wizyte mam umowiona na 19.11. Moze to za wczesnie ale 04.12 lece na weekend do Polski i tam takze odwiedze swojego gina (co dwie opinie to nie jedna :-D)

A jak tam twoja druga kreseczka? Przyciemniala troche:-)

Nie robilam jeszcze testu, zrobie jutro, tylko ze nie mam kreseczkowego tylko kupilam digital....

Jestem jestem kingus, bylam pozalatwiac pare spraw na miescie i juz wrocilam :-)
 
a wiesz to jest dobre pytanie!!! :sorry2:od rana do wieczora męża nie wypuszczać z łożka a po wszystkim nogi do góry jak nietoperz:-D
jesli cos moge zasugerowac czytalam ze za czeste przytulanki to tez nie dobrze po kazdym razie w spermie jest coraz mniej plemnikow a wiecej plynu i ze powinno sie niby co 2 dni my sie przytulamy raz dziennie ale to tez nie przynosi rezultatow wiec sama nie wiem czy to prawda ale lepiej wiedziec niz nie wiedziec:-)
 
jesli cos moge zasugerowac czytalam ze za czeste przytulanki to tez nie dobrze po kazdym razie w spermie jest coraz mniej plemnikow a wiecej plynu i ze powinno sie niby co 2 dni my sie przytulamy raz dziennie ale to tez nie przynosi rezultatow wiec sama nie wiem czy to prawda ale lepiej wiedziec niz nie wiedziec:-)


Chyba cos w tym jest, bo my zafasolkowalismy podczas jednej jedynej proby w zeszlym miesiacu :zawstydzona/y: Ale wazne ze skutecznie :-D
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie, bo juz sobie sama nie daję rady z tymi wyliczeniam i sobie wkręcam, ze może... Miałam od zawsze cykle 28 dniowe, cztery miesiące temu przestałam używać plastrów anty, i to mój pierwszy cykl starań, pierwsze dwa cykle były jak zwykle 28 dniowe, ale ostatnia @ przyszła po 33 dniach:no:, nie mierzyłam temp, ale przejrzysty ciągnący śluz i ból po prawej stronie podbrzusza miałam 15 dc , więc myślę, że to była owu, przytulanki były 10,11,12,14,16dc. Dziś jest 31dc i @ na razie jeszcze nie przyszła ( i mam nadzieję, że nie przyjdzie ) 27dc nie wytrzymałam i zrobiłam test. Kontrolna wyszła od razu, a po 3 minutach wyszła druga cieniutka prawie niewidoczna (naprawdę jaśniuteńka, ale była). Czy któras z was też tak miała? Co mam myśleć? Kiedy powinnam powtórzyc test? Mam dużo wrazliwsze piersi, obfity biały śluz i wzdęcia. Czy wzdęcia mogą mieć coś wspólnego z fasolką:baffled:?
 
Ostatnia edycja:
Do góry