reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

U mnie jest tak. Bolą mnie piersi (szyczpią, swędzą, wszystko naraz), wokół brodawek widzę ciemniejszą otoczkę i takie jasne wzgórki. niby jestem ok. 12 dni przed @ ale nigdy ani przed nią ani w trakcie nie bolały mnie piersi. Kilka dni temu zrobiłam test. Wyszła 1 kreska, druga jakby tak dobrze się przypatrzeć była owszem, ale baaaaaardzo blada. Potem za 3 dni zrobiłam test innej firmy, i znowu jedna krecha :( a cycusie jak bolały tak bolą. i co tu myśleć ?:confused:
 
reklama

Imagination - czasami zmiany hormonalne w ciąży są tak gwałtowne, że kobiety nie nadążają za nimi i to często się zdarza:-p:-)
wiem, zdaję sobie z tego sprawę, choć to męczące. Mam nadzieję, że ta bezsenność szybko minie i będę cieszyć się snem... A swoją drogą może Maluszek przygotowuje mnie to nieprzespanych nocy gdy już pojawi się na świecie :rofl2:
Wnerwia mnie moja cera... pryszcz na pryszczu, wągr na wągru, tu sucho, tam za tłusto i zwariować można... Ogólnie to zauważyłam, że zbrzydłam... chyba, ze aż tak się zaniedbałam:confused:

Kochane, ja się zbieram i jadę na weekend do domku, niestety T zostaje w Łodzi... ale ja jadę ;-) tak więc zajrzę niebawem, buziolki :-)
 
Naaaaaomi
Poczekaj jeszcze troszkę do terminu spodziewanej @...Serio, test testowi nierówny, a podejrzewam ze jeszcze (jeżeli fasolek juz sie tworzy) to masz za malo hormoniku w organizmie, żeby to test wychwycił ...Lepiej nie mysl o fasolku i spokojnie poczekaj jeszcze troszkę. Jeżeli jesteś w ciązy to i tak wyjcie Ci to na teście czy tego chcesz czy nie ;-) A teraz się nie stresuj tylko uzbruj sie w cierpliwość :sorry2:
 
:) Nie ma sprawki :) i mam nadzieję że obydwie będziemy mogły się tutaj ucieszyć z pozytywnych teścików :) 3mam kciuki za Nas tutaj wszystkie :)
 
wrrr...... sił mi juz brakuje na ta moja szefowa. ... :-( poszlam sie zwolnic ... wcale o lekarzu nawet nie wspominalam ... a tak jak zwykle - mam nadzieje ze mi pani nie przyniesie znowu zwonienia!!!!
ciekawa jestem czy sa jakies sytuacje przy ktorych bede mogla normalnie powiedziec ze ide na zwolnienie :baffled: ciekawe jak bedzie traktowac ciąże :confused:
dobra dziewczynki ja spadam do lekarza ... sorry ze tak tylko o sobie :sorry2:
 
A tak poza tym, to jakoś mi się nic nie chce, i troszkę kręci mi się w głowie... mam nadzieję, że niczego sobie nie wmawiam... brrrr:no:
 
EVE84 nie myśl o tym co szefowa powie na temat Twojej ciąży. Twoje dziecko jest najważniejsze :) a co ona myśli to już jej problem :)

Ja mam właśnie zacząć nową pracę. Ale jeśli okaże się, że będę mamcią :) to nic innego dla mnie nie będzie się liczyło. serio. i nie interesuje mnie jak to przyjmą np. w pracy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry