reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Eve84- no sama sie podziwiam ale nie wiem czy tyle dam rade,, chcialabym bo sa tu rzeczy ktore ja prowadze i chcialabym zakmnac rok 2008 osobiscie.. zeby potem nie bylo ze czegos nie zrobilam choc napewno i tak tak bedzie.. ale wale to , juz sie nauczylam ze jesli o siebie nie zadbasz o ciebie nikt nie zadba jesli chodzi o prace.. wiec byc moze wczesniej nawet no ale zobnaczymy jak sie bede czula..;-)a co kochana u ciebie?
aga00782- kochana temperatura to indywidualna sprawa , i u jednych w ciazy wykazuje 36,9 a u innych 37 i powyzej,, u mnie wykazywala rano 37, a pod wieczor nawet dochodzila do 37,8... takze spore wachania:rofl2:
 
reklama
aga 007 cały czas była 37,0-37,4....dwa-trzy dni po owu wzrosła i juz tak została, to wynik progesteronu, który jest wysoki w 2 fazie cyklu i utrzymuje się tez w ciazy...
 
Mój 35 dzień też zakończył się bez @ hmmm :-p, a brzuch może nie mam jak balon (jak zazwyczaj przed), ale boli jak na @ , nie wspominając o piersiach, nawet stanik doprowadza mnie do szału takie mam obolałe... heeh

dobrej nocki :-)

Witam, dzisiaj szybciutko bo mam bardzo intnsywny dzień;-) 34 dzień.... @ brak.... wiem wiem dopiero rano:-p
Nadinka mnie też piersi bolą troooooszkę, ale zbiera mnie na pięęęęęknego pawia:baffled: Swoją drogą to się dziwie, że jeszcze nie zatestowałaś, możesz powiedzieć jakie masz zwykle długi cykle? .Życzę Tobie i wszystkim staraczkom II :-)
Ja tak na wszelki wypadek od 2 miesięcy łykam witaminki dla ciężarówek, bo gdyby pojawił się lokator to żeby doatawł od początku pełen zestaw dań. Od 2 dni biorę 800 a nie 400 kwasu foliowego, skoro mojej siostrze potroili dawkę w ciąży ze względu na wcześniejsze nałogowe palenie to mi też nie zaszkodzi.
Dzisiaj będę się intensywnie zajmować pracą, trzymam za was kciuki;-) Odezwę sie wieczorem z @ albo bez:-)
Pozdrawiam cieplutko papa:happy2::-);-):happy:
 
Witam, dzisiaj szybciutko bo mam bardzo intnsywny dzień;-) 34 dzień.... @ brak.... wiem wiem dopiero rano:-p

Ekki18 a kiedy testujesz? 34 dni to juz sporo czasu :-)


Dziewczyny, czy możliwe jest że temperatura jest 36.6-36.7 gdy w środku jest fasolka?
Chyba już nic z tego w tym miesiącu.... :-( :-( :-(
 
Ostatnia edycja:
Witam;-)
aga00782 wiesz dla niektórych 34 dni to sporo ale moje cykle maja od 30-34 dni boję się, że moze się wydłużają i nawet jak jej dzisiaj nie bedzie to może @ pojawi sie za 2 dni. Nie wiem. Chyba juz troche bredzę.
Obiecałam agalocie, ze jak nie przyjdzie @ to poczekam na nia do 11 XI na jej testowanie. Wszystko pozostawiam w rękach Tego na górze. Co ma byc to będzie. Złamałam sie i pisze bo ciagle piszeci o temperaturach, nigdy tego nie stosowałam ale tak z ciekawości zmierzyłam sobie temp "tam" ok. godz. po wstaniu i było 37,3 albo37,4 nie pamiętam. Nie wiem czy tak ma byc bo nie wiem jakie miałam temp wczśniej ale tak sobie postanowiłam o tym napisać.
Koncze bo juz mnie klienci atakują telefonami
1000 buziaków i II kreseczek pa pa:-):happy:;-)
 
Witam, w ten brzydki pochmurny dzień, ja chce juz słońca !!

:-)
Dziewczyny, czy możliwe jest że temperatura jest 36.6-36.7 gdy w środku jest fasolka?
Chyba już nic z tego w tym miesiącu.... :-( :-( :-(
A co do tempki to ja tez tak myslałam że nici z fasolki spadła w 7 dniu od owulacji ale na nastepny dzień tempka skoczyła znów do góry, ja też swój wykres porównywałam z wykresamy i 28dni ale też szukałam w necie :tak:;-)
 
Witam;-)
aga00782 wiesz dla niektórych 34 dni to sporo ale moje cykle maja od 30-34 dni boję się, że moze się wydłużają i nawet jak jej dzisiaj nie bedzie to może @ pojawi sie za 2 dni. Nie wiem. Chyba juz troche bredzę.
Obiecałam agalocie, ze jak nie przyjdzie @ to poczekam na nia do 11 XI na jej testowanie. Wszystko pozostawiam w rękach Tego na górze. Co ma byc to będzie. Złamałam sie i pisze bo ciagle piszeci o temperaturach, nigdy tego nie stosowałam ale tak z ciekawości zmierzyłam sobie temp "tam" ok. godz. po wstaniu i było 37,3 albo37,4 nie pamiętam. Nie wiem czy tak ma byc bo nie wiem jakie miałam temp wczśniej ale tak sobie postanowiłam o tym napisać.
Koncze bo juz mnie klienci atakują telefonami
1000 buziaków i II kreseczek pa pa:-):happy:;-)
Podziwiam cierpliwość koleżanki mnie nosi co raz bardziej!:szok:
 
lilu19- a u ciebie sloneczko??

A dziekuje dobrze :-)
od dzisiaj zaczelam brac duphaston, bo musze zaprosic do siebie wkoncu wredna pania @ :crazy: i za 13 dni powinna mnie odwiedzic :szok:
a tak pozatym to zdrowko dopisuje, od poniedzialku mam urlop (5 dni ) wiec poleze troche do gory dup..... w domku :laugh2:

Pixella- przykro mi z powodu siostry :-( bedzie sie decydowac na kolejne in Vitro ??
Moze powinna zmienic klinike, a noz widelec moze w innej sie powiedzie ?!

Kingus- Co slychac ?

Milego dnia dziewczynki, lece gotowac obiadek :-)
 
reklama
Lilu19 siostra bedzie próbowała w styczniu again...na chwile obecna zostało jej 4dni urlopu więc to zbyt mało..musi miec 10 ...ma jeszcze 2 zamrozone jajeczka więc moze nie bedzie musiała tak się hormonami szprycować...
 
Do góry