reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Hej :-)
odebrałam właśnie część wyników badań :-) wygląda na to, ze wszystko ok patrząc na wynik i normę, mieszczę się więc chyba ok :-) Różyczka i toxo ujemna, więc tylko się cieszyć :-)
Jedyne co mnie zdziwiło, to grupa krwi...
rodzice całe życie wmawiali mi, że mam B Rh+ a okazało się, że - :szok:
Mam nadzieję, ze w związku z tym nie będzie konfliktu serologicznego, bo mój T ma grupę 0 ale nie pamiętam czy + czy - :szok:
O 15 spotkam sie z ginem, bo idę po zwolnienie, więc wszystkiego się dowiem:-D
Najważniejsze, że Słoneczko zdrowo się rozwija :-D:-D:-D
 
reklama
Mój 35 dzień też zakończył się bez @ hmmm :-p, a brzuch może nie mam jak balon (jak zazwyczaj przed), ale boli jak na @ , nie wspominając o piersiach, nawet stanik doprowadza mnie do szału takie mam obolałe... heeh
To dobrze wróży ;-);-)

kingus- co u ciebie kochanie??
A ja czekam na @ i się doczekać nie mogę :-(Dziś 28 dni od zabiegu.
Jak ja już bym chciała być aktywną staraczką :zawstydzona/y:

i czekam z niecierpliwościa na te hurtowe testowanie :errr::rofl2::rofl2: bedzie sie działo!!!! :-D
Będzie się działo listopad będzie owocny i będzie kto Nam miał fluidki wysyłać.


Witajcie dziewczyny jak się dzisiaj macie bo ja nie mogę wytrzymać. Jestem tak nastawiona na @ że jutro zrobię test. Chcę mieć to z głowy i wiedzieć.
Trzymam kciuki :tak::tak:

Witam, dzisiaj szybciutko bo mam bardzo intnsywny dzień;-) 34 dzień.... @ brak.... wiem wiem dopiero rano:-p Odezwę sie wieczorem z @ albo bez:-)
Odezwij się koniecznie. A kysz @

Dziewczyny, czy możliwe jest że temperatura jest 36.6-36.7 gdy w środku jest fasolka?
Chyba już nic z tego w tym miesiącu.... :-( :-( :-(
To wszystko zależy jaka była na początku cyklu. Nie martw się jeszcze nic straconego.

Kingus- Co slychac ?
Czekam na Ciebie a Ciebie nie ma:-(
 
aga007 ja przez cały czas mierze w uchu i cały dzień mam 37,1-37,2...jak robiłam test to zmierzyłam sobie tempke po śnie tam....i miałam 37,4...czyli wysoką....

pixellko77 od którego dnia po owu ( jeżeli było zapłodnienie) temperaturka wzrasta powyżej 37, bo u mnie jest trzeci dzień po owu i temp. dziś i wczoraj 36,7 ( czyli nie ciekawa :blink:)
 
Lilu19 siostra bedzie próbowała w styczniu again...na chwile obecna zostało jej 4dni urlopu więc to zbyt mało..musi miec 10 ...ma jeszcze 2 zamrozone jajeczka więc moze nie bedzie musiała tak się hormonami szprycować...

Bede trzymac kciuki :tak:

To dobrze wróży ;-);-)


A ja czekam na @ i się doczekać nie mogę :-(Dziś 28 dni od zabiegu.
Jak ja już bym chciała być aktywną staraczką :zawstydzona/y:

Czekam na Ciebie a Ciebie nie ma:-(

Za niedlugo juz bedziesz aktywna staraczka, a teraz ciesz sie urlopem :-D:laugh2:


JUZ JESTEM :happy2:
 
Ostatnia edycja:
pysia510 - poawinna wzrosnać 2 dni po owu gdzieś...a dobrze mierzysz? tam gdzie trzeba i tak jak trzeba :-):-)?

Mierzę w pochwie :zawstydzona/y: codziennie między 6 a 6:30 ( jak zaśpię chwilkę);-), Kurde to jak jutro nie wrośnie to mogę znów zapomnieć o fasolce w tym miesiącu także:szok::nerd::szok:

Może u mnie cos nie tak z owu było bo czytałam, ze owu jest wtedy gdy temp, po spadku wroścnie conajmnie 2 kreski a u mnie był wzrost temp. o 1,5, kreseczki tylko:-:)confused::confused::-(
 
Ostatnia edycja:
pysiu...naprawde nie wiem co ci doradzić, trzeba być optymistą i wierzyć, ze sie w końcu uda z fasolką...ale generalnie jak jest fasolka to tempka rośnie powyzej tej z dnia owu...może są moziwe odstepstwa od reguły...
 
Uuuuuu...a ja po owul.,i po starankach i teraz też czekam czy będzie fasolka czy ochydna @ przylezie. to są nasze 3 pożądne starania o dzidziusia a mój M traci wiarę...mamy jeszcze m-ąc do cliniki wiec jeszcze jedno staranko przed nami a jak nie to leczenie , sama jestem ciekawa dlaczego nam nie wychodzi 8 grudnia się okaże ... więc czekam .. pozdrawiam wszystkie szczęśliwe fasolki i wytrwałe staraczki oby nas ubywalo
 
reklama
kuuuurde, ale sie właśnie zmartwiłam :-(
Ja mam krew plusową, mój T minusową i... może być konflikt serologiczny jeśli dziecko odziedziczy Jego krew :-( Myślę, że w badaniach krwi by już chyba wyszło, czy jest konflikt czy nie... Muszę wypytać o to ginekologa, bo się martwię...
Mój T mówi, ze jak przy pierwszym dziecku jest konflikt, to z kolejnym może być problem i ponoć może to trwać do 15 lat zanim będziemy mieć kolejne dziecko...
Boję się :-:)-:)-(
Co robić??????:-:)confused::-:)confused::-:)confused::-:)confused:
 
Do góry