reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Malwinko jeszcze ode mnie spóźnione życzenia przyjmij.
Wszystkiego najlepszego;-);-)

kwiaty.jpg
 
Slyszala ktoras z Was o lekarzu Olszewskim z Lux Med? Mam dzis u niego wizyte, bo podbrzusze nadal boli... Czy powinnam mu sie pozwolic badac ginekologicznie czy tylko porozmawiac??
 
kuuuurde, ale sie właśnie zmartwiłam :-(
Ja mam krew plusową, mój T minusową i... może być konflikt serologiczny jeśli dziecko odziedziczy Jego krew :-( Myślę, że w badaniach krwi by już chyba wyszło, czy jest konflikt czy nie... Muszę wypytać o to ginekologa, bo się martwię...
Mój T mówi, ze jak przy pierwszym dziecku jest konflikt, to z kolejnym może być problem i ponoć może to trwać do 15 lat zanim będziemy mieć kolejne dziecko...
Boję się :-:)-:)-(
Co robić??????:-:)confused::-:)confused::-:)confused::-:)confused:
nie masz się co bać bo konflikt jest wtedy gdy matka mam minus a ojciec dziecka plus więc uszy do góry i powodzenia życzę
:tak:
 
Ja mam krew plusową, mój T minusową i... może być konflikt serologiczny jeśli dziecko odziedziczy Jego krew :-( Myślę, że w badaniach krwi by już chyba wyszło, czy jest konflikt czy nie... Muszę wypytać o to ginekologa, bo się martwię...
Niestety u mnie jest ten sam problem. Zapytaj gin czy jest bedzie konflikt... jesli to pierwsze dziecko, a Ty nie mialas stycznosci z krwia RH-, to wszystko powinno byc ok... Napisz koniecznie co Ci gin powie!!
 
reklama
Ja stwierdzilam ze tez wywolam sobie @ od jutra zaczne brac duphaston i za 13 dni szanowna pani @ sie zjawi, tylko szkoda ze trzeba jej specjalne zaproszenie wysylac :wściekła/y:
A co Twoj gin mowil o castagnusie masz go brac nadal ???
bo juz nie wiem czy mam go odstawic czy nie ?!

Calla - cichutkie Gratulacje :-)

D O B R A N O C....

u mnie jeszce cicho..@ nie ma...:-:)-:)-(ale chyba tym razem zrobilam babola:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: po rozmowie z moim ginem uswiadomilam sobie ze zapomnialam sie zapytac po ile tabl dzienne tego oramentrilu mam brac, wiec zapytalam sie tesciowej(ja sama nie pamietalam:crazy::crazy:) bo akurat jak bralam pierwszy raz
bylismy u tesciow a ona ze bralam 1 dziennie przez 5 dni hmm wiec i tak zrobilam i tym razem. Wczoraj cos mi jednak nie pasowalo i zerknelam na pudelko od tabletek i tam jest napisane przez aptekarke 2x1!!!I teraz du....

Zadzwonilam przed minutka do mojego gina i kazal mi poczekac jeszcze ok tyg i jak @ sie nie pojawi to znowu wiziac na wywolanie ale tym raze 2x1!!!!
Uff troszke lzej mi siezrobilo. Ale jak i tym razem z jakiegos powodu nie dostane @ to chyba sie wykoncze psychicznie:baffled::baffled::baffled:
Zaczynam sie powaznie zastanawiac czy nie zalozyc nowego watku pt."Czekajac z utesknieniem na regularny cykl...."albo chociaz normalny..z owulka, z ladnym sluzikiem....ale sie rozmazylam:laugh2:Mam nadzieje ze to co napisalam ma jakis sens.:blink:

A co do castagnusa to powiedzial ze moge go bez problemu brac bo jest to lek ziolowy i na pewno nie zaszkodzi!.

Lilus19 trzymam kciuki za twoja @ teby tez w koncu przyszla. Buziaki
A wszystkim pozoatalym staraczkom zycze z calego serducha duzo optymizmu i wiary w to dzidzius w koncu sprawi tak dlugo wyczekiwana niespodzianke ;-):tak::-D
 
Do góry