reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Ja mam objawy ewidentnie na @ ból delikatny pobrzysza, białe gluciki:baffled:, mdli mnie i najchetniej zjadłabym lodówkę tak jak stoi ze śrubami i drzwiami:-D Mam duuuuuuuużo pracy więc staram sie o @ nie mysleć:happy2:

Ps. Nie chce ciagle testować bo boje się, że wpadne w paranoję. Musze wyluzować.
Pozdrawiam serdecznie pa pa
Trzymam kciuki ;-);-)

Cześc Dziweczyny,

Razem z mężem nadal staramy sie o dziecko. W związku z tym mam pytanie od wczoraj do sb biorę antybiotyk na zapalenie oskrzeli. Dni płodne mam ndz/pon.
Jak myslicie odpuścić sobie staranka w tym miesiącu?
Może któraś z Was była w podobnej sytuacji? Niestety mojej gin teraz nie ma nawet na telefon, żeby zapytać.
Pozdrawiam Was
Nie jestem lekarzem ale jest forum na którym odpowiadają specjaliści
Smyk

Witaj:-) Zapraszamy częściej.
Przykro mi, że musiałaś tyle przejść mam nadzieje że zosanie Ci to wynagrodzone. Ważne, że macie wiarę i się wspieracie:tak:
Ja poroniłam 8.10 i teraz czekam na pierwszą @ po zabiegu i też ciągle wierzę.

.ostatnia proba dziś sie skonczyła jak jej beta wyszła 0 :-( niestety...
Bardzo mi przykro z powodu siostry :-(

Witam
Troszkę się załamałam ponieważ mam plamienia:-:)-( Napisze jutro po południu jak tam.
Czekamy na wieści

czesc dziewczyny:) ja wcz zrobiłam test ot tak sobie i wreszcie mi wyszło że mam owulacje!!
Super to do dzieła :tak:

termin @ przypada na piątek więc planowałam testować w weekend....ale poleciałam na betę... mam juz wynik : 43,5 mIU/ml..... :-):-):-)
Aż się mi się łezka zakręciła. Gratuluję z całego serca :-):-)

Kinguś u mnie okna ze wszystkich stron pootwierane! Może któryś bociek trafi!:-D:-D:-D A co u Ciebie?
Może jeszcze jaką żabkę na parapecie trzeba położyć.
Ja ciągle czekam na @ po zabiegu
Na razie objawów na @ brak:sorry2:
Pierwszy test był negatywny, a jak w czwartek nie przyjdzie @ to w piątek kupuję test:-):blink::-D
A co do bocianów, piękne..... Tylko, że u nas na wiosnę było ich dużo, bywało, ze codziennie jadły u mnie w ogrodzie śniadanko.....a efektów nadal brak:-(
Czekam na wynik, głowa do góry :tak::tak:

Czesc dziewczynki... dzis sie dowiedzialam ze moja kolezanka straciła dzidziusia swojego pierwszego w 20tyg ciazy:no::no::no:szok:angry:
Bardzo przykre :-:)-:)-(

Czesc dziewczynki

pewnie mnie nie pamiętacie bo dawno mnie nie bylo....ale się melduję.
Podczytuje was troszkę...ale malutko bo brak czasu:-(
Moze mi ktos powie w streszczeniu kto zafasolkował???;-)
A u mnie dalej nic...choc juz 3 tyg. nie ma @ no i się nie pojawia.Ale zrobilam test po 6 dniach po terminie @ i wyszla jedna kreska więc juz nie robilam....no a @ jak nie bylo tak i nie ma...objawow tez nie mam:no:
moze powinnam zrobic raz jeszcze test?choc juz nie chce mi sie oglądac tych samotnych kreseczek:no::zawstydzona/y: co wy na to?
Pewnie, że pamiętam;-);-);-)
Mam nadzieje, że test wyjdzie pozytywny:tak::tak:
 
reklama
;-) Wiesz co nie wiem.... pewnie nie wytrzymam, mam jeden super tescik ultraczuły nie od 25 mlU/ml a od 10 mlU/ml ale czeka w szfaeczce:-)
Jeśli nie bedzie @ to poczekam na Ciebie, to będzie czekanie w słusznej sprawie :tak: Mam troszke zamieszania w pracy bo szukam pracownika i jak kogoś przyjme to nie będe miała czasu nawet na kawę czyli łatwiej mi będzie czekać z testowaniem na Ciebie. Oczywiście najpierw musi moja @ się nie pojawić żebym mogła testować razem z Tobą. Jak cos to damy radę:rofl2:

Trzymam mocno kciuki za wszystkie staraczki:-)
 
Ps. Mój 33 dzień zakończył sie bez @:blink: niestety pewnie przyjdzie jutro jak ostatnio bo brzuch mam jak balon:-p


Mój 35 dzień też zakończył się bez @ hmmm :-p, a brzuch może nie mam jak balon (jak zazwyczaj przed), ale boli jak na @ , nie wspominając o piersiach, nawet stanik doprowadza mnie do szału takie mam obolałe... heeh

dobrej nocki :-)
 
witam dziewczynki i znow ja pierwsza hehe:-D tym ktore testuja zycze dwoch kreseczek..;-);-);-)
kingus- co u ciebie kochanie??
lilu19- a u ciebie sloneczko??

u mnie bez zmian...do pracy nie chce sie chodzic :-(ciezko jest wytrzymac te 8 godzinek
 
Czesć dziewczynki :tak:
Witajcie dziewczyny.. :-)
termin @ przypada na piątek więc planowałam testować w weekend....ale poleciałam na betę... mam juz wynik : 43,5 mIU/ml..... :-):-):-)Trzymajcie kciuki, żeby tym razem wszystko się szczęśliwie udało......
jupiiii :-D śliczny wynik oby teraz pieknie sie betka pieła do góry!!!! kciuki zaciśnięte! (gratuluje cichutko)

Czesc dziewczynki

pewnie mnie nie pamiętacie bo dawno mnie nie bylo....ale się melduję.
Podczytuje was troszkę...ale malutko bo brak czasu:-(
Moze mi ktos powie w streszczeniu kto zafasolkował???;-)

A u mnie dalej nic...choc juz 3 tyg. nie ma @ no i się nie pojawia.Ale zrobilam test po 6 dniach po terminie @ i wyszla jedna kreska więc juz nie robilam....no a @ jak nie bylo tak i nie ma...objawow tez nie mam:no:
moze powinnam zrobic raz jeszcze test?choc juz nie chce mi sie oglądac tych samotnych kreseczek:no::zawstydzona/y: co wy na to?
jasne ze pamiętamy :tak: nawet myslalam co tam u ciebie!! ;-) oby ten 2 teścik byl z niespodzianką!!!! :-D
tikanis zycze ci kochanie wytrwalości w tej pracy i podziwiam ze sie tak zaparłaś zeby do grudnia ... :rofl2:
Pozdrawiam was wszystkie słonka wy moje :-D caly czas wsio czytam co piszecie ... i czekam z niecierpliwościa na te hurtowe testowanie :errr::rofl2::rofl2: bedzie sie działo!!!! :-D
 
Witam środowo,
Calla kciuki za przyrost betki zaciśnięte....chyba sie fasolka wystarszyła leków i postanowiła się pojawić hihihi :-)...

Reszte dziewczynek pozdrawiam cieplutko i zycze II i owocnych przytulanek
 
Cześć dziewczynki :-)
na razie brzuszek przestał boleć jak na @ wiec ciemne( a może raczej czerwone) myśli odgonione...
tak mnie korci żeby już testu nie zrobić ale zawsze robiłam wcześniej i nic nie wychodziło, wiec moze jak teraz poczekam do 11 to moja cierpliwosc zostanie nagrodzona :zawstydzona/y:
Martwi mnie moja temperaturka. Dziś rano zmierzyłam i 36.7 tylko wczoraj wieczorem bylo 36,9.
Czy temperaturka (jak już jest fasolka) jest cały czas wyższa?

Buziaki i miłego dnia
 
aga007 ja przez cały czas mierze w uchu i cały dzień mam 37,1-37,2...jak robiłam test to zmierzyłam sobie tempke po śnie tam....i miałam 37,4...czyli wysoką....
 
reklama
Do góry