reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

nenius: pewnie ze pozytywnie przynajmiej nie wmawiają mi ze narazie o dzicku mogę zapomnieć bo mam jakiegoś guzka...zyczę wszystkim starającym sie zeby taka pozytywna enegria ogarneła i was...
 
reklama
Ale naprodukowałyście:szok::rofl:
Wszystko dokładnie przeczytałam, ale napiszę dziś ogólnie.

Więc witam nowe Staraczki!
Bardzo serdecznie gratuluję naszej nowej mamusi "Alicji" i życzę spokojnej ciąży,

Dziewczynkom testującym już niedługo życzę aby ujrzały wymarzone II kreseczki!

Może zorganizujemy zbiorową kontrolowaną "wpadkę" ;-);-);-);-)
Kinguś przyłączam się do tej zbiorowej wpadki! mam nadzieję, że sięgnie mnie w listopadzie:-D
Co do Twojej pracy myślę, że warto spróbować. Zawsze możesz w międzyczasie szukać czegoś lepszego, a zdobyte doświadczenie na pewno przyda się w przyszłości!
 
no mam nadzieje ze teraz już bedzie z gorki bo jak narazie przez 6 lat jak chodze do ginekologa to cały czas pod gorkę....ciąglę coś nie tak a tu nagle taka wiadomośc myślę ze dobra...moja nowa nadzieja licze dni do następnej wizyty..
 
Chciałam się do Was zapisać.:-):-)
Mam synka który ma prawie 16 miesięcy.Postanowiliśmy z M starać się o drugiego bobaska.No staramy się od sierpnia i narazie nic:-:)-:)-(

Dodam że w maju dostałam zastrzyk Depo-provera i trochę załuję.:-(

Witaj i powodzenia w starankach :tak:

Byłam na tej rozmowie ale strasznie mało płacą:-( i się muszę zastanowić ale tam tylko chcą bez bezdoświadczenia no i blisko. W poniedziałek mam dać im odpowiedź więc mam trochę czasu żeby się zastanowić.

Ja podpisuje sie pod dziewczynami, warto zlapac jakies doswiadczenie i pozniej zmienic prace :tak::happy2:

Tikanis- szerokiej drogi i wracaj szybciutko do nas z coraz to wiekszym brzuniem :-D:tak:

KOLOROWYCH DZIEWCZYNKI ...............
 
Czesc dziewczynki!juz pozno,ale jeszcze sie odezwe,bo nie mialam dzisiaj kompletnie czasu.duzo naskrobalyscie,az szkoda ,ze nie bylam z wami.ALICJA gratulacje!!!!!mnie pobolewa brzuszek,a @dopiero za 10 dni.ktora z was ma termin@na ok.10 listopada?juz nie moge sie doczekac,ale nie nastawiam sie na II,bo znowu bedzie smutek i lzy.no to dobranoc staraczki,zycze kolorowych snow.do jutra!PA!PA!:blink::blink::blink::blink:
 
Też wpadłam powiedziec dobranoc... dziś tak późno, bo musze czekac az sie licytacja na Allegro skończy i mam nadzieję, że wygram...

DOBRANOC!!!!
 
dzis ja będe pierwsza;)
witam wszystkie dziewczynki
wczoraj przyszły moje testy owu - mam nadzieję że będą pomocne. jak się uda w następnym cyklu to fasolka będzie sierpniowa tak jak ja i większość mojej rodzinki:)
miłego dnia!
 
i ja witam piatkowo i dosyć mroźnie, u nas w końcu nie pada, wywiało już wszystkie kałuże więc jest sucho ale za to mroźno ....... :tak::-D:tak:

elisabeth, aukcja wygrana ???

emma2 ja tez testuję około 10.11 :tak: i na ten termin jest nas tutaj troszkę, więc będzie raźniej .... :tak:
 
reklama
Myślę, że bez obserwacji cyklu, jedyne wyjście (oprócz testów na owu) to przytulanki regularne co dwa-trzy dni;-);-);-), może się uda. Ja w tym miesiącu tak robię:tak:, a od przyszłego zaczne obserwację. Powodzenia
staram sie wlasnie co drugi dzien poprzytulac do meza ale nie zawsze to wychodzi ja tez postanowilam ze jesli w tym m-cu nic to kupuje testy owu i ide do ginka

Czesc dziewczynki!juz pozno,ale jeszcze sie odezwe,bo nie mialam dzisiaj kompletnie czasu.duzo naskrobalyscie,az szkoda ,ze nie bylam z wami.ALICJA gratulacje!!!!!mnie pobolewa brzuszek,a @dopiero za 10 dni.ktora z was ma termin@na ok.10 listopada?juz nie moge sie doczekac,ale nie nastawiam sie na II,bo znowu bedzie smutek i lzy.no to dobranoc staraczki,zycze kolorowych snow.do jutra!PA!PA!:blink::blink::blink::blink:
to witaj w klubie:-) ja tez kolo 10 testuje ale przytulanki byly wczoraj (bylo rozkosznie;-)) wiec niby po owu szanse sa male ale jeszcze mam nadzieje
 
Do góry