reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

emms2 ja tez testuje ok 10 lub 11 jakie objawy mozna tak wczesnie zauwazyc? kiedy mialas owu bo ja 2 dni temu (przytulanko dopiero wczoraj) czyli jesli fasola jest to zacznie "kielkowac" zo ok 5 dni ale czy tak szybko sa objawy to nie wiem chyba ze @
pozdrawiam .)
 
reklama
emms2 ja tez testuje ok 10 lub 11 jakie objawy mozna tak wczesnie zauwazyc? kiedy mialas owu bo ja 2 dni temu (przytulanko dopiero wczoraj) czyli jesli fasola jest to zacznie "kielkowac" zo ok 5 dni ale czy tak szybko sa objawy to nie wiem chyba ze @
pozdrawiam .)
Ja owu miala 27,a przytulanko bylo 26 wieczorem,28 wieczorem i wczoraj wieczorem.chyba jestem jakas przewrazliwiona.badzmy w kontakcie.napisz jak cos u siebie zauwazysz.pozdrowka!PA!;-);-);-)
 
dziewuszki - życzę milego weekendu! pojawię się w poniedziałek i powiem czy dostałam @ czy jednak nie...
niby mam wszelkie objawy @ ale póki jej nie ma to jest nadzieja. Jakoś tak dziwnie jakby pęcherz mnie pobolewał i wydaję mi się że ciągle chce mi się siku, choć naprawdę wcale nie mam pełnego pęcherza, ale mogłam się przeziębić w końcu.
Termin @ mam na poniedziałek lub wtorek ale moge tez dostać wcześniej...
trzymajce kciuki żeby zołza nie przyszła jednak do mnie...
 
Ostatnia edycja:
Chciałam się do Was zapisać.:-):-)
Mam synka który ma prawie 16 miesięcy.Postanowiliśmy z M starać się o drugiego bobaska.No staramy się od sierpnia i narazie nic:-:)-:)-(

Dodam że w maju dostałam zastrzyk Depo-provera i trochę załuję.:-(

Witaj iiwka, ja też mam już jednego chłopczyka i staram się po raz drugi, ale dopiero pierwszy miesiąc. Powodzenia w staraniach.

W końcu po pracy i obowiązkach domowych:-p
Dzięki za wszelkie fluidy i dobre słowo. Dzisiaj coś mnie nastroiło bardzo mocno pozytywnie. Powiem jak będą dwie kreski, co tak bardzo na duchu podnosi.:-)

A kiedy testujesz niunia?

witam was dziewczynki w ten jesiennu piątkowy poranek :-)
emma, ja testuje ok 11 listopada. Cykle mam 31-36 dni i 36 dzień wypada mi 13 listopada, ale cyba dotrzymam do 11 i koniec.
Boje się że znów będzie I.... wtedy chyba przez tydzień będe smutna chodzić....:-:)-:)-(
ale nic zostało jeszcze pare dni nadziei... Tak bym chciała zobaczyć śliczne II....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Ja chyba też na 11. To będzie 28 dc, zawsze miałam 28 dniowe, ale ostatni trwał 33, więc nie bardzo wiem kiedy testować:no:, ale pewnie nie wytrzymam dłużej.

witam dziewczyny po prostu postanowmy do r 2009 wszystkie jestesmy zafasolkowane i kropka mamy jeszcze 2 miesiace i od 01.01.09 otwieramy nowe forum :)
co wy na to

Jestem za:tak::tak:, bierzcie sie ostro do przytulanek;-), trzymam kciuki za nas wszystkie.
 
witam wszystkich.... z mezem staramy sie o malenstwo od jakis 7 miesiecy:-(bardzo pragniemy miec dzidzie ale jak narzaie nic nie wychodzi niestety... staramy sie nie myslec podczas seksu o tym zeby nam sie udalo ale jak narazie bez efektow i co miesiac czekanie na to czy nie bede miala okresu a jak sie okazuje ze jednak go dostalam przeplakana noc mnie czeka.. prosze poradzicie cos:)
 
Cześć dziewczynki :-)

Chciałam się do Was zapisać.:-):-)
Mam synka który ma prawie 16 miesięcy.Postanowiliśmy z M starać się o drugiego bobaska.No staramy się od sierpnia i narazie nic:-:)-:)-(

Dodam że w maju dostałam zastrzyk Depo-provera i trochę załuję.:-(

Witaj :-)

Dzięki dziewczynki.
Praca nie jest cieżka ale trzeba robić wszytsko systematycznie. Miałabym w kadrach pracować.
I chyba się zdecyduje bo jade tam 10 minut i w ciąży nie będzie problemu z dojazdami. Jeszcze pewnie zrobię sobie bilans plusów i minusów ;-)

hmm ja bym spróbowała :tak:

wyjeżdzam jutro i spakowałam mnóstwo podpasek i tamponów bo już czuję @ coraz bardziej...
eh następnym razem może będzie lepiej.
chyba ze te podpaski wystraszą @ i nie przyjdzie;-)

hihihi oby nie przyszła

W końcu po pracy i obowiązkach domowych:-p
Dzięki za wszelkie fluidy i dobre słowo. Dzisiaj coś mnie nastroiło bardzo mocno pozytywnie. Powiem jak będą dwie kreski, co tak bardzo na duchu podnosi.:-)

oj, ciekawa jestem bardzo :tak:

Ja podpisuje sie pod dziewczynami, warto zlapac jakies doswiadczenie i pozniej zmienic prace :tak::happy2:

to prawda ale czasem ciężko zdecydować się na zmianę. Ja tak mam, zaczepiam się za marne grosze a potem zostaję :baffled:, zawsze coś stoi na przeszkodzie, żeby zacząć szukać czegoś innego.

ja ide w środę na USG dowciapne... mam nadzieje, ze tym razem fasolka tam bedzie....to bedzie gdzieś 6t3dc (chciałam kilka dni później ale nie było terminu....jak fasolki nie bedzie to czeka mnie znowu tydzień stresu do kolejnego usg...:-(...cóz nie ma wyboru...)..ale w 7t0dc Wika miała juz 9mm i ja przez powłokę brzuszna było widac więc jak fasolka ma byc to dowciapnie bedzie napewno...

Jak fasolka bedzieto się zapisze do czerwcówek...załapałam sie na 28-9 czerwca :-)....a znając zycie to urodzę w połowie czerwca...

trzymam kciuki za usg :tak:

Buziolki!
 
a to mnie rozbawiłaś, jak lecimy Jamesem Bondem, to dodam, że dziś wnocy pływałam łodzią podwodną;-)
Czekam na kolejne historie ;-);-)
A jak się czujesz?

u mnie kicha :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: juz 19dc a ja bez owu tempka ciagle 36,6 , nie wiem co sie dzieje umowilam sie na przyszly piatek do gina, moze poobserwuje mi czy mam owulke a do tego od miesiaca strasznie bola mnie piersi mam strasznie nabrzmiale,bola pod pachami i ogolie sa obolałe, zaczelo sie po owu i trzymaja juz miesiac , martwi mnie to strasznie moze cos nie tak z moimi hormonkami i dlatego nie ma owulki :-:)-(
Ja mam jakoś dobre przeczucia wobec Ciebie ;-);-)
Pewnie idź do lekarza może coś pomoże.

wyjeżdzam jutro i spakowałam mnóstwo podpasek i tamponów bo już czuję @ coraz bardziej...
eh następnym razem może będzie lepiej.
chyba ze te podpaski wystraszą @ i nie przyjdzie;-)
Mam nadzieje, że @ się przestraszy i ucieknie od Ciebie;-);-)

Moja Pani doktor powiedziała że jeśli się nie myli to mogę już po 3 miesiącach zajśc w ciąże...mam nadzieje że się nie myli i będzie tak jak mówi...
Pewnie, że będzie trzeba tylko wierzyć:tak::tak:

Kinguś przyłączam się do tej zbiorowej wpadki! mam nadzieję, że sięgnie mnie w listopadzie:-D
Miejsce czeka :tak::tak:

a @dopiero za 10 dni.ktora z was ma termin@na ok.10 listopada?juz nie moge sie doczekac,ale nie nastawiam sie na II,bo znowu bedzie smutek i lzy.no to dobranoc staraczki,zycze kolorowych snow.do jutra!PA!PA!:blink::blink::blink::blink:
To już nie długo. Pewnie lepiej być miło zaskoczonym niż rozczarowanym.

dzis ja będe pierwsza;)
witam wszystkie dziewczynki
wczoraj przyszły moje testy owu - mam nadzieję że będą pomocne. jak się uda w następnym cyklu to fasolka będzie sierpniowa tak jak ja i większość mojej rodzinki:)
Życzę Ci tego z całego serca :tak::tak::tak:

emma2 ja tez testuję około 10.11 :tak: i na ten termin jest nas tutaj troszkę, więc będzie raźniej .... :tak:
Trzymam kciuki ;-);-) Super są takie zbiorowe testowanka :-)

Chociaż mąż uznał, ze jestem bardziej seksowna jak doszłam do 57 kg (170cm wzrostu) niż przy figurze modelki. Jak mi to powiedział to tak mi lekko zrobiło sie na serduszku...
Mam nadzieje, ze okres nie przyjdzie, nie wydęło mi brzuszka jak zawsze. Chociaż coś mi mówi, ze nadejdzie:angry:
Ja mam 172 i waga wacha się od 57-59 i nie mogę zejść niżej ale chyba też za bardzo się nie staram ;-)
A kysz @ :angry::angry::angry:


a ja dzisiej jakas taka .... wczorajsza hehehe.... bylam 12 godz w pracy :baffled: ciekawe tylko jak to szefowa mi wynagrodzi :oo:
Oj biedaczku oby coś dobrego wymyśłila ta twoja szefowa .

emma, ja testuje ok 11 listopada. Cykle mam 31-36 dni i 36 dzień wypada mi 13 listopada, ale cyba dotrzymam do 11 i koniec.
Boje się że znów będzie I.... wtedy chyba przez tydzień będe smutna chodzić....:-:)-:)-(
ale nic zostało jeszcze pare dni nadziei... Tak bym chciała zobaczyć śliczne II....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
O to jest już Was 3 testujące :-D Szczęśliwa trójeczka :tak::tak:

Ja jak byłam w niedziele na grobie mamusi to obiecałam jej, że na następny 1 listopada chcę przyjść z wnukiem. Oczywiście poprosiłam ją by wstawiła sie za tym w niebiosach, a nuż pomoże.
No pewnie, że mamusia pomoże ;-) jak będziesz bardzo prosić to może i trafią się bliźniaki :tak:

witam dziewczyny po prostu postanowmy do r 2009 wszystkie jestesmy zafasolkowane i kropka mamy jeszcze 2 miesiace i od 01.01.09 otwieramy nowe forum :)
co wy na to
No pewnie tylko boje się że zostanę na forum sama bo ja dopiero w styczniu będę mogła się ponownie starać. To może nowe forum od 01.03.2009 ? :-D:-D

dziewuszki - życzę milego weekendu! pojawię się w poniedziałek i powiem czy dostałam @ czy jednak nie...
niby mam wszelkie objawy @ ale póki jej nie ma to jest nadzieja. Jakoś tak dziwnie jakby pęcherz mnie pobolewał i wydaję mi się że ciągle chce mi się siku, choć naprawdę wcale nie mam pełnego pęcherza, ale mogłam się przeziębić w końcu.
Termin @ mam na poniedziałek lub wtorek ale moge tez dostać wcześniej...
trzymajce kciuki żeby zołza nie przyszła jednak do mnie...
Czekamy na wieści :tak::tak:

Lilu gdzie jesteś?????
 
reklama
Ja mam 172 i waga wacha się od 57-59 i nie mogę zejść niżej ale chyba też za bardzo się nie staram ;-)
Oj biedaczku oby coś dobrego wymyśłila ta twoja szefowa .
No pewnie tylko boje się że zostanę na forum sama bo ja dopiero w styczniu będę mogła się ponownie starać. To może nowe forum od 01.03.2009 ? :-D:-D
oj kinguś to ja cię przebije 175 cm i 64,5 kg i biorąc pod uwage ze schudlam od zeszlego roku 5 kg to jestem kolos przy was a wygladam normalnie! :tak:
a szefowa wymyslila - moge juz isc do domu ale ja mam spotkanie o 16:30 z pania dziekan :baffled: wiec mnie taka nagroda nie cieszy :dry:
a co do nowego forum 2009 to ja tam napewno bedę!! :tak: wiec sie nie martw :-D
paulusia1333 witaj na forum!!
katarzynka1979 trzymam kciukasy zeby @ nie przylazła!!!!
 
Do góry