reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Na zachodzie Polski też nie pada:-) ale tylko 3 stopnie:-(
Tęsknie za latem, tak szybko się skończyło....
Kotleciki zrobione, ziemniaczki obrane.
Dziewczyny jaki szał w sklepach przed wolnym. Wczoraj z mężem staliśmy pół godziny w kolejce. Też mieliśmy duże zakupy ale powodem było to, że biedronkę zamykają na miesiąc - remont i musiałam parę ulubionych rzeczy kopić a między innymi ukochane chipsy solone. Uwielbiam je a w dodatku mogę się bezkarnie objadać nie tyjąc. Chociaż mąż uznał, ze jestem bardziej seksowna jak doszłam do 57 kg (170cm wzrostu) niż przy figurze modelki. Jak mi to powiedział to tak mi lekko zrobiło sie na serduszku...
Mam nadzieje, ze okres nie przyjdzie, nie wydęło mi brzuszka jak zawsze. Chociaż coś mi mówi, ze nadejdzie:angry:
 
reklama
i ja witam sie piątkowo :tak:
i ja witam piatkowo i dosyć mroźnie, u nas w końcu nie pada, wywiało już wszystkie kałuże więc jest sucho ale za to mroźno ....... :tak::-D:tak:
emma2 ja tez testuję około 10.11 :tak: i na ten termin jest nas tutaj troszkę, więc będzie raźniej .... :tak:
ależ ten twój synuś słodziarski jest :-D
trzymam kciuki ze wszystkie testujące 10.11 i okolicach :tak::tak::tak:

Witam,

ja idę do lekarza w następnym tygodniu, jak do tej pory jeszcze niebyła ale chyba nie będzie za wcześnie :blink:
nie juz bedzie dobrze co prawde male sznase na uslyszenie serduszka bo to bedzie 6 td jak dobrze widze po suwaczku ale zawsze szanse są :tak::-) ale dzidzie juz powinno być widać! :rolleyes:

a ja dzisiej jakas taka .... wczorajsza hehehe.... bylam 12 godz w pracy :baffled: ciekawe tylko jak to szefowa mi wynagrodzi :oo:
 
Witam dziewczynki...ale sporo piszecie..nie mam czasu nadrobic dzisiaj :-)

Elisabeth...i jak aukcja wygrana...

Isabell96 idziesz tylko do lekarza czy też na usg w nastepnym tygodniu?...ja ide w środę na USG dowciapne... mam nadzieje, ze tym razem fasolka tam bedzie....to bedzie gdzieś 6t3dc (chciałam kilka dni później ale nie było terminu....jak fasolki nie bedzie to czeka mnie znowu tydzień stresu do kolejnego usg...:-(...cóz nie ma wyboru...)..ale w 7t0dc Wika miała juz 9mm i ja przez powłokę brzuszna było widac więc jak fasolka ma byc to dowciapnie bedzie napewno...

Jak fasolka bedzieto się zapisze do czerwcówek...załapałam sie na 28-9 czerwca :-)....a znając zycie to urodzę w połowie czerwca...
 
Czesc dziewczynki!juz pozno,ale jeszcze sie odezwe,bo nie mialam dzisiaj kompletnie czasu.duzo naskrobalyscie,az szkoda ,ze nie bylam z wami.ALICJA gratulacje!!!!!mnie pobolewa brzuszek,a @dopiero za 10 dni.ktora z was ma termin@na ok.10 listopada?juz nie moge sie doczekac,ale nie nastawiam sie na II,bo znowu bedzie smutek i lzy.no to dobranoc staraczki,zycze kolorowych snow.do jutra!PA!PA!:blink::blink::blink::blink:

witam was dziewczynki w ten jesiennu piątkowy poranek :-)
emma, ja testuje ok 11 listopada. Cykle mam 31-36 dni i 36 dzień wypada mi 13 listopada, ale cyba dotrzymam do 11 i koniec.
Boje się że znów będzie I.... wtedy chyba przez tydzień będe smutna chodzić....:-:)-:)-(
ale nic zostało jeszcze pare dni nadziei... Tak bym chciała zobaczyć śliczne II....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Isabell96, pixella77 - oby ten obraz co zobaczycie na USG był pierwszym z najpiękniejszych które zobaczycie.
Ja jak byłam w niedziele na grobie mamusi to obiecałam jej, że na następny 1 listopada chcę przyjść z wnukiem. Oczywiście poprosiłam ją by wstawiła sie za tym w niebiosach, a nuż pomoże.
Nie chciała bym jak ona czekać do 32 roku życia...........:baffled:
 
witam dziewczyny po prostu postanowmy do r 2009 wszystkie jestesmy zafasolkowane i kropka mamy jeszcze 2 miesiace i od 01.01.09 otwieramy nowe forum :)
co wy na to
 
niunia27..dziękuje bardzo.. u mnie to juz bedzie trzecie usg to najważniejsze...na pierwszym wika, na drugim ktosik, który miał byc ale sie zdecydował jednak nie pojawiac (i tego widoku nikomu nie zyczę) więc teraz trzeci raz.........
 
Isabell96 idziesz tylko do lekarza czy też na usg w nastepnym tygodniu?...ja ide w środę na USG dowciapne... mam nadzieje, ze tym razem fasolka tam bedzie....to bedzie gdzieś 6t3dc (chciałam kilka dni później ale nie było terminu....jak fasolki Jak fasolka bedzieto się zapisze do czerwcówek...załapałam sie na 28-9 czerwca :-)....a znając zycie to urodzę w połowie czerwca...
ja idę tylko na wizyte bo na usg chyba zawczesnie wole poczekać jeszcze z 2 tygodnie :tak:;-).
 
reklama
Czesc dziewczyny!u mnie dzisiaj piekna,sloneczna pogoda,a ja mam wolne.niestety jutro musze isc do pracy.ciesze sie ,ze nie bede sama w dzien nastepnej@.razem zawsze jest razniej.poki co nie mam zadnych objawow,oprocz lekkiego bolu podbrzusza.jak dostane@to obiecalam sobie,ze robie sie na bostwo.scinam wlosy,ide na solarium i troszke diety tez nie zaszkodzi.a jak wy sie czujecie?(szczegolnie te babki,ktore testuja okolo 10,11).no to bede konczyc,ale napewno jeszcze dzisiaj sie odezwe.buziole!PA!PA!;-):tak:;-):tak:
 
Do góry