reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Eve84- jest mi ciezko wytrzymac ale nie poddam sie tym razem tak latwo, za duzo mu pozwalam zawsze to ja wyciagam reke na zgode tym razem tak nie bedzie...ale ja na tym tez cierpie ale to tak musze zrobic:baffled:

a ja dziewczynki musze narazie was opuscic ,, jutro rano wyjezdzam do rodziny na wszytskich swietych..wracam w niedziele ale odezwe sie chyba dopeiro w poniedzialek.. buzka
no to trzymaj sie dzielnie kochana! widze ze fasolka dodaje ci bojowego nastroju :-D i miłeg wypadu do rodzinki ;-)
ja dzisiej troszke nieobecna bo zapracowana .... wlasnie siedze na nadgodzinach :baffled: i jak narazie nie wiem o ktorej wyjde z pracki ale napewno bedzie juz ciemno! :-(
 
hej dziewczyny!!chcialam sie z wami podzielić tym co mnie dizś spotkało
MASAKRA!!!! gdybym o tym wiedziala wczesniej to pewnie już bym teraz była mamą...w poniedziałek ide na usg ponowne i wtedy będę miała pewnośc...ta babka dała mi taką nadzieję że to sie niedługo skończy i wkońcu będe mogła zostać mamąPOZDROWIONKA DLA WAS!!!
Dobrze, że poszłaś do innego ginka:tak: Teraz będzie już z górki;-)

.. tyle usg w tak krótkim czasie, ja do gina aż do Gdańska jeżdzę, mam 70 km i w sumie cały dzień z głowy i zawsze muszę mieć wtedy wolne z pracy no ale cóż czego się nie robi dla przyszłego dzieciaczka :-)!
A nie masz czegoś bliżej, to rzeczywiście cała wyprawa. No ale dokładnie czego się nie robi dla maleństwa.

Mój mąż jest pewny, że się udało:dry::confused:
A ja muszę jeszcze poczekać do przyszłego tygodnia.......
Trzymam kciuki żeby mąż miał rację;-);-)

Czesc dziewczynki :)

A ja oczywiscie nie wytrzymlam i zrobilma test i sa moje dwie wymarzone kreseczki :))))))))))) mam nadzieje, a nawet jestem pewna, ze tym razem wszystko bedzie ok :)
GRATULUJĘ:-D:-D:-D:-D

aaa...... jestem 1 :-D:-D:-D dzieki kochana :-D:-D:-D no fluidki wlaście do sloiczka!!!!! :-D
a no i tak tak Kinguś kciuki zaciśnięte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziś nie udało mi się wyłapać fluidków pierwszej;-)

A u mnie owu się już skończyła... Przytulanki były więc czekamy na efekty...:tak:Trzymajcie dziewczynki kciuki mocno....:-(
Trzymamy:tak::tak:

Dziewczyny - temperatura mi pomału rośnie, pobolewa mnie brzuszek dołem, nie wysypało mnie na twarzy jak zawsze na tydzień przed okresem, zaczęłam dużo jeść,......... czy to może być to o czym każda z nas marzy?:dry::rofl2::szok:;-)
Za Ciebie też trzymam kciuki;-);-)

ciągle się łudzę... póki nie ma @ jest nadzieja. Czy jest to możłiwe żeby objawy fasolki były podobne do objawów przed @? wiem że już bredzę ale mam jakiegoś doła...
Mnie pobolewał brzuch jak na @ a były II, więc głowa do góry:tak:

i przepraszam ze tak post pod postem ale mam pytanko otoz owu mialam teoretycznie przed dwoma dniami i... cos stalo sie z moja szyja ze nie moge ruszac glowa :( wiec z przytulanek nici ale dzisiaj boli mnie brzuch tak troche jakby okresowo jest mozliwe ze to dopiero owu ? i miesiac jeszcze nie stracony... tylko ta szyja....
Co tam szyja, bierz się za przytulanki;-);-)

Zafasolkowane kobiety kiedy zaobserwowałyście biały śluz jeden z ciążowych objawów?
Z tym śluzem to jest dziwnie ja raz miałam a nie byłam w ciąży a w drugim razem wystąpił w ciąży, chyba to nie jest 100% wyznacznikiem

u mnie taż testowanko pn/wt , no chyba że @ przylezie wcześniej jak to ostatnio ma w zwyczaju:angry:
A kysz wredna @:angry:

Chciałam się do Was zapisać.:-):-)
Mam synka który ma prawie 16 miesięcy.
Witaj:-) Przystojniak z synka ;-)
a ja dziewczynki musze narazie was opuscic ,, jutro rano wyjezdzam do rodziny na wszytskich swietych..wracam w niedziele ale odezwe sie chyba dopeiro w poniedzialek.. buzka
Czekamy nan Ciebie:tak:

Byłam na tej rozmowie ale strasznie mało płacą:-( i się muszę zastanowić ale tam tylko chcą bez bezdoświadczenia no i blisko. W poniedziałek mam dać im odpowiedź więc mam trochę czasu żeby się zastanowić.
 
Byłam na tej rozmowie ale strasznie mało płacą:-( i się muszę zastanowić ale tam tylko chcą bez bezdoświadczenia no i blisko. W poniedziałek mam dać im odpowiedź więc mam trochę czasu żeby się zastanowić.
powiem ci ze warto bo jak ci sie nie bedzie podobalo to zawsze mozesz zrezygnowac a potem masz juz co w CV wpisac i ci nie powiedza ze bez doswiadczenia! ;-)
 
Byłam na tej rozmowie ale strasznie mało płacą:-( i się muszę zastanowić ale tam tylko chcą bez bezdoświadczenia no i blisko. W poniedziałek mam dać im odpowiedź więc mam trochę czasu żeby się zastanowić.

jeśłi praca jest ciekawa to warto zdobyć doświadczenie a później albo awansujesz albo zmienisz firmę.
 
powiem ci ze warto bo jak ci sie nie bedzie podobalo to zawsze mozesz zrezygnowac a potem masz juz co w CV wpisac i ci nie powiedza ze bez doswiadczenia! ;-)

jeśłi praca jest ciekawa to warto zdobyć doświadczenie a później albo awansujesz albo zmienisz firmę.

Dzięki dziewczynki.
Praca nie jest cieżka ale trzeba robić wszytsko systematycznie. Miałabym w kadrach pracować.
I chyba się zdecyduje bo jade tam 10 minut i w ciąży nie będzie problemu z dojazdami. Jeszcze pewnie zrobię sobie bilans plusów i minusów ;-)
 
Praca nie jest cieżka ale trzeba robić wszytsko systematycznie. Miałabym w kadrach pracować.
I chyba się zdecyduje bo jade tam 10 minut i w ciąży nie będzie problemu z dojazdami. Jeszcze pewnie zrobię sobie bilans plusów i minusów ;-)

ja tez myśle,że warto, i juz do kolejnej gdzie bedzie potrzebne doświadczenie będzie jak znalazł, a zawse możesz zrezygnować i szukać dalej ....... :tak: obrego wyboru i dobrej decyzji
 
reklama
Witam...
ja dziś czuje się troche lepiej i mam nadzieję, że mi za dzień-dwa juz przejdzie to paskudne przeziębienie...

I bardzo dobrze lepiej nie ryzykować :tak: Podobało mi się to co napisałaś o skarpecie to prawie jak historia z Jamesa Bonda :-D
a to mnie rozbawiłaś, jak lecimy Jamesem Bondem, to dodam, że dziś wnocy pływałam łodzią podwodną;-)
to ja
16120809.png
ślyczna:-D
Pixella77, elisabeth dziękuje o odpowiedź na temat monitoringu, hm... tyle usg w tak krótkim czasie, ja do gina aż do Gdańska jeżdzę, mam 70 km i w sumie cały dzień z głowy i zawsze muszę mieć wtedy wolne z pracy no ale cóż czego się nie robi dla przyszłego dzieciaczka :-)

elisabeth życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
Dzięki... a czy nie masz ginka gdzieś bliżej?
Czesc dziewczynki :)

A ja oczywiscie nie wytrzymlam i zrobilma test i sa moje dwie wymarzone kreseczki :))))))))))) mam nadzieje, a nawet jestem pewna, ze tym razem wszystko bedzie ok :)
GRATULACJE!!!
ale i tak na innego bym go nie zamienila!!! rzebys widziala jak super bawi sie ze mna w chowanego!!!! :-D:-D:-D
bo Labradorki są najkochańszymi psiakami, a dla dzieci rewealcja...także na przyszłość jak znalazł!!!
Elzabeth, Eve życzę wytrwałości w walce z nieposłusznymi psiakami.
Niunia, mój pierwszy pies zjadł mi buta, obecny jest już całkiem ułożony...
I już mam rozstępy w okolicach bioder... Mało widoczne, bo białe, ale są:baffled: można stosować normalny balsam do ciała, czy coś specjalnego????
;*
Imagination, nie chcę Cię straszyć, ale jeśli rozstępy mają sie zrobić to i tak się zrobią, bez względu czy będziesz używac czegoś drogiego, specjalnego, czy tańszego, zwykłego balsamu... oczywiście ważne jest stałe nawilżenie skóry, także każdego wieczora po prysznicu smaruj się cała balsamem...
Byłam na tej rozmowie ale strasznie mało płacą:-( i się muszę zastanowić ale tam tylko chcą bez bezdoświadczenia no i blisko. W poniedziałek mam dać im odpowiedź więc mam trochę czasu żeby się zastanowić.
Kinguś zaryzykuj, w każdej chwili możesz zrezygnować, a jeśli uda Ci sie szybko zafasokować, to nie będzie Ci żal iść na L4 , a zawsze to lepiej dostawać choć trochę kasy niż nie mieć wypłaty...

Pozdrawiam
 
Do góry