reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

ja mam problem z zestresowanym mężem, który w te dni pop rostu blokuje się i ze staranek nici....macie może pomysł co z tym zrobić? już kilka razy tak sie zdarzyło że nic z ego nie było..i tak te nasze staranka wyglądają czasami... że jak się uda to za późno...

czesc!! i własnie o tym moje Drogie chcialam Wam napisac....rozmawialam niedawno z moim M i powiedzial,ze przez takie starania i przez to,ze wiecznie o tym mowimy i podswiaomie myslimy,slinimy sie na reklamach bobasow itp wprowadzamy taka atmosfere,ze ich spinamy i rowniez niechcacy wplywamy na ich nastroj,chcieliby oczywiscie stanac na wysokosci zadania,ale my im to uniemzliwiamy...wydaje mi sie,ze ma po czesci racje,takze postanowilam,ze juz nie bede mowila o tym i dawala mu odczuc,ze tak bardzo bym chciala,powiedzial rowniez ze chce sie ze mna kochac zawsze wtedy kiedy najdzie nam ochota na przytulanki a nie przewaznie wtedy kiedy jest owulka,bo on czuje sie jak jakas maszyna do zaplodnienia....i,zebym przestala o tym myslec bo wtedy bedziemy mieli szanse i to przez caly miesiac a nie tylko w poszczegolnych dniach...o powiem Wam Laseczki ze troche popadamy w slepy zaulek i moze tez same blokujemy to zajscie w ciaze...takie jest moje zdanie....
 
reklama
Dziewczyny mam mały problem z określeniem kiedy owu miałam w tym cyklu.... co prawda nie mierze temperatury, ale obserwuję sie bacznie i tak:....wg kalkulatorów owu powinna być wczoraj w 23 dc (mam 36 dniowe cykle),od ubiegłego wtorku-srody miałam szklisty, przezroczysty, ciągnący śluz..... w sobotę robiłam progesteron wynik 1,78 ng/ml
od niedzieli śluz biały, mętny i spora wrażliwość brodawek ........
Macie jakiś pomysł kiedy to mogło byc? bo ja sie pogubiłam... jesli kalkulator miałby rację ze owu była wczoraj to dlaczego od niedzieli mam właściwie śluz biały.... dziwne to :-p
poradźcie cosik...........:sorry2:
Gdzieś kiedyś czytałam, "że śluz przyjmuje cechy płodnego około 5-6 dni przed owulacją. Najbardziej płodne są 3-5 dni przed owulacją i dzień po"-tak pisał lekarz
"Śluz przypominający białko jaja kurzego jest śłuzem płodnym ale szczyt płodności występuje ostatniego dnia, w którym wystęuje choćby jedna cecha płodności w śluzie owualcja wystęuje zazwyczaj tego dnia lub następnego dnia".-tak pisała położna

:sorry2: sorry dziewczynki ,ale ja sie musze wylamac z tego dnia bez smutow...
bo mam dzis przeogromnego dola :-(
pije butle wina, tak z gwintu,
Ja też lubię wypić sobie winko, czasem jedna lampka poprawia humor choć muszę się przyznać, że ostatnio trochę więcej wypiłam :baffled:
Mam nadzieje, że kolejny dzień przyniesie Ci więcej radości :tak:

Hej Dziewczyny :-)
Bardzo dawno mnie tutaj nie było i wiekszośc z Was mnie nie kojarzy. Wpadłam tylko na chwileczkę pochwalić się tym, które mnie jeszcze pamietają, że przenioslam sie do watku "mam czerwcowych 2009" :-) Mam nadzieje, że nie zapeszę bo to dopiero poczatek ciazy, a do lekarza ide dopiero 3 listopada. Trzymajcie kciuki kochane :-)
Witaj kochana bardzo się cieszę, że Ci się udało :-D Spokojnej ciąży życzę:-)

Tez zastanawiam się czy nie zrobić sobie przezrwy z BB, ale tutaj tak fajnie jest!
Jakiej przerwy, nie można Nas tak zostawiać :no:

Witam Dziewczynki!
nie wiem czy dobrze rozumiem że monitoring owu to usg co miesiąc w dzień przewidywanej owulacji? Bo mi moja gin powiedziała abym przyszła tak koło następnej owu i wynikami badań.
Ja na monitroing chodziłam 2-3 razy w cyklu, najpierw zobaczyć czy są jakieś pęcherzyki, później czy urosły a na końcu czy pękły.

aga00782 ja test robie po 6 listopada, ale mniej więcej tak jak Ty.:blink:Skoro tak wyszło to my z mężem od zeszłego poniedziałku grzaliśmy wyrko kiedy tylko możliwe, niemalże co dzień :-D - mąż aż miał mnie dosyć. Stwierdził, że to gorsze niż 12godzin w pracy.
Teraz czuje się idealnie, czekam na przyszły tydzień: test albo okres.....
Tylko czuje takie ciepełko w podbrzuszu i temperaturka ciała i w pochwie wyższa niż zwykle.............
icon5.gif
Bardzo mi się spodobał Twój post :tak: Trzymamy kciuka aby 6 listopad okazał się szczęśliwy ;-)
milej nocki dziewczynki lece ale do łózeczka na bara bara kurcze moze jutro bedzie owuka , wkoncu to 18dc , w zeszlym miesiacu wlasnie 18 byla ,oby wkoncu przyszla:wściekła/y::wściekła/y:
Mam nadzieje, że nocka była owocna czekamy na efekty ;-);-)

no dziewczeta, dobrej nocy wszystkim zycze...
ja jakos tak zle sie czuje
glowa mi peka i mdlosci mam straszne, ale to pewnie duphaston ... :-(
poza tym dowiedzialam sie ze moja siostra zafasolkowala :) kilka miesiecy po stracie poprzedniego dzieciatka (w 19 tygodniu)
niby sie z nia ciesze, ale....ah, jakos smutno
nie licze jakos na owocnosc naszych staran
zobaczymy ok 6 listopada albo II albo @
Ja przy duphastonie nie miałam mdłości;-)
Głowa do góry w końcu musi się nam udać:-D

witam
i wpisuje się jako aktywna staraczka:))
Wiatj:-)

kingus- no pewno ze wkleje ale dopeiro chyba jak wroce bo 31 czyli w piatek wyjezdzam na wszytskich swietych do rodziny meza..
Dobrze to poczekam :-)

tikanis - mi doktórek zalecił przyjmowanie CLO przez 3 cykle jak nie bedziecie ciazy to mam sie do niego zgłosic i on mi powie co dalej robimy. Niestety o badaniu hormonków nic nie wspomniał :nerd::nerd::nerd:, więc nie wiem, moze sama powinnam je zrobić... Mówił też zeby mój M zbadał sobie nasienie ale nie wiem czy to konieczne skoro narazie problem jest stwierdzony u mnie.:sorry2::sorry2::sorry2:
Mi ginka powiedziała, że bez sensu siebie faszerować lekami dopóki się nasionek M nie zbada.

Kinguś szanse raczej znikome, bardzo dobrze znam swój organizm I poznaję czerwoną małpę na odległość z wyprzedzeniem kilkudniowy, także nie mogę się mylić.
Już straciłam nadzieję że się uda...jakis dół mnie dopadł.
Jak nie teraz to napewno w następnym cyklu lepiej pójdzie.
Proszę się nie martwić :tak:

Cześć dziewczynki
ja mam okropny dzien dzisiej .... :-( rano okazalo sie ze psina zjadla mi moje ukochane buty tzn 1 buta ale na jedno wychodzi :-:)-:)-( i to przez M bo go wyposcil w nocy na dwor i nie zamknal na zamek drzwi wiec piesek se wszedl sam (umie otwierac klamki) i wzial z przedsionka co chcial i padlo na moje kochane butki :-:)-( no to oczywiscie byl swietny powod do klotni :baffled::-(

dzien dobry
moze mi doradzicie co zrobic z mezem, ktory powoli przede mna ucieka ;)
a czuje ze too juz teraz

ja mam problem z zestresowanym mężem, który w te dni pop rostu blokuje się i ze staranek nici....macie może pomysł co z tym zrobić? już kilka razy tak sie zdarzyło że nic z ego nie było..i tak te nasze staranka wyglądają czasami... że jak się uda to za późno...
No tacy już są Ci nasi mężczyźni. A pieska na pewno bardzo lubi tylko oni czasem tego nie okazują.

Fasolka ma 6,8 mm:tak:. Założyła mi kartę ciąży dała skierowanie na badanka i następne spotkanie w pierwszym tygodniu grudnia.
To super :-) A gdzie jakieś świerze fluidki? :tak::tak:
już za dwa tygodnie następne staranki więctrzymajce kciuki.
Tym razem nie wyszło (czuje że dostane okres na 100%)
Trzymam kciuki ;-);-)

no! okres mi sie skonczyl wiec zaczynamy niedlugo staranka..... zamowilam juz testy owulacyjne ....do dziela :) trzymajcie kciki foremki :)
Mam tylko 2 kciuki :blink: ale trzymam za Was :-D

od niedzieli do dzisiaj boli mnie troche jajnik i podbrzusze.a dzisiaj rano to juz tak bardzo,ze kazdy jeden krok jest dla mnie odczuwalny w podbrzuszu.bylam przed chwila w toalecie(mialam rozwolnienie):baffled:i teraz troche jakby lzej.dodam,ze przytulanki byly w piatek,niedziele i wczoraj wieczorem.moze ktoras z dziewczyn miala podobnie?napiszcie ,jak cos wiecie.z gory dziekuje!!!;-);-);-)
Może to jakiś ból po owualcji niektóre dziewczyny tak odczuwają.

A jak weszłam do kuchni to się przestraszyłam
mam góre naczyń do zmywania normalnie sajgon.... a mój M twierdzi że jak siedzę w domu to chociaż zmywać mogę, i tak codziennie zmywanie sterty talerzy

Lilu gdzie jesteś???
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki,

Nenius witaj:-) Może wrzucisz jakieś zdjęcia maleństwa?

hmm, jestem w pracy i nie mam przy sobie...Ciekawa jestem czy byłoby coś widac gdybym zrobiła fotkę fotce???

Hej Dziewczyny :-)

Bardzo dawno mnie tutaj nie było i wiekszośc z Was mnie nie kojarzy. Wpadłam tylko na chwileczkę pochwalić się tym, które mnie jeszcze pamietają, że przenioslam sie do watku "mam czerwcowych 2009" :-) Mam nadzieje, że nie zapeszę bo to dopiero poczatek ciazy, a do lekarza ide dopiero 3 listopada. Trzymajcie kciuki kochane :-)

Przesylam Wam pozytywne fluidki, buziaczki :-)

Gratuluję!!!


Liluś.........Ty coś do mnie bardzo podobna jesteś :sorry2:, sama zobacz:
15031209.png
tylko Ty jakaś taka pogodniejsza, a ja jędza jak nic ;-)

witam
i wpisuje się jako aktywna staraczka:))

Witaj :-)


a M ma w zwyczaju ze wybuchnie a za 5 min juz nie pamieta co mowil ...

mój ma tak samo :tak:, kup sobie nowe butki na poprawe humoru :-)

Wczoraj byłam u gina i zrobiła mi usg dowciapne:-p. Było widać pęcherzyk i bąbelka:tak:. Fasolka ma 6,8 mm:tak:. Założyła mi kartę ciąży dała skierowanie na badanka i następne spotkanie w pierwszym tygodniu grudnia.

dobre wieści, super :-)
 
Cześć dziewczynki
ja mam okropny dzien dzisiej .... :-( rano okazalo sie ze psina zjadla mi moje ukochane buty tzn 1 buta ale na jedno wychodzi :-:)-:)-( i to przez M bo go wyposcil w nocy na dwor i nie zamknal na zamek drzwi wiec piesek se wszedl sam (umie otwierac klamki) i wzial z przedsionka co chcial i padlo na moje kochane butki :-:)-( no to oczywiscie byl swietny powod do klotni :baffled::-( małż kompletnie nie poczol sie winny, a za kazdym razem jak sie psa nie dopilnowalo to z butem uciekal wiec to bylo jasne jak slonce ze jak sie drzwi nie zamknie za nim albo nie pojdzie z nim na spacer to poczestuje sie obuwiem! a M wine cala zwalil na psa ktoremu jeszcze sie dostalo! i przy okazji mi ze ja to psa nie umiem wytresowac :-:)-:)-( a niby kiedy mam to robic :frown::crazy: czuje sie jakby ta psinka byla tylko moja a dla M to tylko zbedny wydatek :eek::sad: a sam mi go kupil :crazy: ....:-:)-:)-(...od swieta z nim wychodzi na spacery a tak tylko wypuszcza za drzwi ....
przepraszam ze tak tylko o sobie ale ....
tricolor gratuluje!!!!!!!
Nie przejmuj sie nic kochana,faceci przeciez sa z marsa.my za to wszystkie tutaj z WENUS wiec jestesmy z toba .sciskam!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
oj Kinguś już się poprawiam:tak::-D oto porcja świerzuteńkich fluidków
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
łapcie kochane ile wlezie:-)
 
oj Kinguś już się poprawiam:tak::-D oto porcja świerzuteńkich fluidków
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
łapcie kochane ile wlezie:-)
Mam ;-);-);-);-) znowu pierwsza? To musi byc jakiś znak :-)
 
reklama
A jak weszłam do kuchni to się przestraszyłam
mam góre naczyń do zmywania normalnie sajgon.... a mój M twierdzi że jak siedzę w domu to chociaż zmywać mogę, i tak codziennie zmywanie sterty talerzy

Mój m też tak ma codziennie w tej chwili tez nie pracuje i jak siedzi w domu to ma tyle czasu ze może posprzać i coś pysznego ugotować :-D
 
Do góry