reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

ja mam problem z zestresowanym mężem, który w te dni pop rostu blokuje się i ze staranek nici....macie może pomysł co z tym zrobić? już kilka razy tak sie zdarzyło że nic z ego nie było..i tak te nasze staranka wyglądają czasami... że jak się uda to za późno...

Dziewczynki moze poprostu nie mówcie swoim mężusiom, ze to te dni :rofl2::rofl2::rofl2:, to nie będą się stresować i przytulanko bedzie bardziej nastawione na przyjemnosc niz na rozmnażanko.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gemini, przykro mi, ze fasolki nie ma ale nie martw się co sie odwlecze to nie uciecze i do ciebie Gabrysia sie w końcu pofatyguje....a co do winka...to czerwone - 1 kieliszek wieczorkiem dobrze wpływa na endometrium wiec...polecam :-)..

dziewczyny jedyne co moge wam polecić to nie dzielenie się z mezem tym kiedy sa te dni... ja mojemu nie mówiłam o testach, sluzach, temperaturkach....po prostu mu powiedziałam, zeby sie przygotował bo tak dziś ponetnie wyglada, ze mam ochotę go zgwa.......:szok::-D nie ma nic lepszego dla faceta niż mysl, że sie podoba swojej kobiecie....... jak widac podziałało!!!!! po co ma się stresowac starankami

może macie racje z tymi serkami...ale puki co, troche sie ograniczę....nie do końca, bo tak to bym nie dała rady jak ten syr mi tak pachnie w lodówce...ale do 1-2 kanapeczek dziennie....
 
dziewczyny jedyne co moge wam polecić to nie dzielenie się z mezem tym kiedy sa te dni... ja mojemu nie mówiłam o testach, sluzach, temperaturkach....po prostu mu powiedziałam, zeby sie przygotował bo tak dziś ponetnie wyglada, ze mam ochotę go zgwa....... nie ma nic lepszego dla faceta niż mysl, że sie podoba swojej kobiecie....... jak widac podziałało!!!!! po co ma się stresowac starankami

...


Dziewczynki moze poprostu nie mówcie swoim mężusiom, ze to te dni , to nie będą się stresować i przytulanko bedzie bardziej nastawione na przyjemnosc niz na rozmnażanko.



Faktycznie macie rację, postaram się tym razem inaczej to rozegrać, ale ja jakoś nei potrafię trzymać języka za zębamiJ
Ale chyba będę musiała bo to się opłacaJ

już za dwa tygodnie następne staranki więctrzymajce kciuki.
Tym razem nie wyszło (czuje że dostane okres na 100%)
 
Witajcie!



Miło mi Gumisiu, że o mnie pamiętałaś:tak:. Mam tak samo jak Ty, mdłości i boląco głowa:baffled: też pozwoliłam sobię na APAP:sorry2:, ale to raczej nie zaszkodzi fasolce:happy:. Też codziennie czytam Wasze posty, ale jakoś nie mam siły ani inspiracji żeby się odezwać. W pracy młyn, a w domu nawet mi sie kompa nie chce włączać:no:. Wczoraj byłam u gina i zrobiła mi usg dowciapne:-p. Było widać pęcherzyk i bąbelka:tak:. Fasolka ma 6,8 mm:tak:. Założyła mi kartę ciąży dała skierowanie na badanka i następne spotkanie w pierwszym tygodniu grudnia.

Super że sie odezwałaś:-), cieszę sie że Twoja fasolka juz taka duża;-), ja idę do gina w przyszłym tygodniu.Widać już było serduszko?
 
Czesc dziewczyny!przepraszam,ze sie ostatnio tak rzadko melduje,ale moj komputer szwankuje,a dzisiaj w pracy troche luzu,wiec moge cos naskrobac.chcialam was prosic o opinie,bo nie wiem sama co myslec.:angry::angry::angry:w przeszly weekend mialam owu,robilam testy owu,ale codziennie wychodzily dwie kreseczki(prawie takie same).z moich obserwacji i wyliczen kalkulatora wychodzilo,ze owu przyjdzie 26.od niedzieli do dzisiaj boli mnie troche jajnik i podbrzusze.a dzisiaj rano to juz tak bardzo,ze kazdy jeden krok jest dla mnie odczuwalny w podbrzuszu.bylam przed chwila w toalecie(mialam rozwolnienie):baffled:i teraz troche jakby lzej.dodam,ze przytulanki byly w piatek,niedziele i wczoraj wieczorem.moze ktoras z dziewczyn miala podobnie?napiszcie ,jak cos wiecie.z gory dziekuje!!!;-);-);-)
 
pixella77- witaj kochana ja tez uwielbiam serki plesniowe ale wogole ich nie jem, nie chce kusic losu.. i wiele czytalam o nich zeby nie jesc ich.. no ale jak jadlas to napewno nic nie bedzie:):-D
eve84- ooo kochana wspolczuje ci,, tych butow psa i ciebie,, a co do meza tak to jest z tymi chlopami ze do bledu przyznac sie nie potrafia.. ehh.. moj w ciagu dalszym jest obrazony to juz 8 dzien jego fochow.. ehhh..:/
 
Witam wszystkich w ten brzydki pochmurny dzień,

Dziewczyny jak to jest z tą temperaturką?

Ja mierzyłam tylko jeden cykl w którym się udało, ale duzo czytałam na ten temat, w 7 dniu po ow powinien być spadek i poźniej znów wzrost, spadek jest przed @ dwa lub jeden dzien przed.

witam
i wpisuje się jako aktywna staraczka:))

Witam :-), życze szybkiego zafasolkowania.

no! okres mi sie skonczyl wiec zaczynamy niedlugo staranka..... zamowilam juz testy owulacyjne ....do dziela :) trzymajcie kciki foremki :)
Trzymam kciuki aby ten cykl był twój.:-)
 
reklama
dzieki dziewczynki kochane jesteście! :tak::tak:
tikanis 8 dzień :szok: łomatko my juz sie "pogodziliśmy" ;-) napisał smska ze nie bedzie sie mscil na psiaku - ja sama mam mu "wymierzyć" karę :sorry2: - zero kiziania przez tydzień :-D
my mamy taka fajna zasade ktora mozna powiedziec sciagnelismy z małżeństwa ktore prowadzilo nauki przedmałżewńskie - idziemy zawsze spac pogodzeni - wystarczy ze złapiemy sie za rączki i każde juz zapomina o wątach! :sorry2: polecam!!!! ale muszę przyznac ze twoj M to wytrwały osobnik!!! ale ze mu sie tak nie nudzi!? :confused2:
Madzio1980 ale fajną fasolke masz :tak: niech duzzzziiiiiaaaaa rośnie ;-)
 
Do góry