reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Dzień dobry dziewczyny, mam pytanie
icon5.gif
o owu, wcześniej używałam plastrów anty, od czterch miesięcy nic nie używam, a to mój pierwszy miesiąc prób. Cykle zawsze miałam 28 dniowe (z plastami i bez) ale ostatnia @ przyszła po 33 dniach:confused:. Nigdy nie obserwowałam cyklu i nie mierzyłam temp, czy jest jakis sposob, żeby rozpoznać owu juz w tym cyklu, nie robiąc testów?
 
Dzień dobry dziewczyny, mam pytanie
icon5.gif
o owu, wcześniej używałam plastrów anty, od czterch miesięcy nic nie używam, a to mój pierwszy miesiąc prób. Cykle zawsze miałam 28 dniowe (z plastami i bez) ale ostatnia @ przyszła po 33 dniach:confused:. Nigdy nie obserwowałam cyklu i nie mierzyłam temp, czy jest jakis sposob, żeby rozpoznać owu juz w tym cyklu, nie robiąc testów?
Mierzenie temperatury i obserwowanie śluz itp trzeba zacząć od początku cyklu a tak w środku to chyba tylko można usg zrobić.
 
No tacy już są Ci nasi mężczyźni. A pieska na pewno bardzo lubi tylko oni czasem tego nie okazują.
niom on jest troszke z innej beczki ... wychowany na wsi na warmi :sorry2: wiec i tak wielki postep ze w ogole mamy psa i moze on spac w domu :-D ale juz dobrze jest :sorry2: ... no i chyba go lubi ;-)

mój ma tak samo :tak:, kup sobie nowe butki na poprawe humoru :-)
no juz o tym myslala ale dla zatarcia sladow kupie je na wiosne :-D

Nie przejmuj sie nic kochana,faceci przeciez sa z marsa.my za to wszystkie tutaj z WENUS wiec jestesmy z toba .sciskam!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
dzieki kochana jestes :tak::tak::tak: to fakt faceci na bank sa z innej planety!!! jak nie z innego ukladu slonecznego :-p

oj Kinguś już się poprawiam:tak::-D oto porcja świerzuteńkich fluidków
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
łapcie kochane ile wlezie:-)
buuu.... nie zalapalam sie!!!! :-( plose o jesce ;-)

Mam ;-);-);-);-) znowu pierwsza? To musi byc jakiś znak :-)
:-D oj tak słonko pewnie bedziesz pierwsza do zafasolkowania!!!! :-D

Hurra!!!!zbiorowa,kontrolowana wpadka gora!!!
to ja też chce :-D
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewczyny, mam pytanie
icon5.gif
o owu, wcześniej używałam plastrów anty, od czterch miesięcy nic nie używam, a to mój pierwszy miesiąc prób. Cykle zawsze miałam 28 dniowe (z plastami i bez) ale ostatnia @ przyszła po 33 dniach:confused:. Nigdy nie obserwowałam cyklu i nie mierzyłam temp, czy jest jakis sposob, żeby rozpoznać owu juz w tym cyklu, nie robiąc testów?

Ja po odstawianiu tabletek anty, małam problem bo tez cykle były rozne i w pierwszym cyklu starań, nic nie robiłam aby wyliczyć owulke tylko poszłam na żywiał licząc że się uda,ale małpa przyszła , w nastepnym miesiący mierzyłam temp i właśnie dzieki temp udało mi sie wyznaczyć owulki i zafasolkować.
Wydaje mi sie że bedzie ciężko tak bez żadnych obserwacji można zawsze spróbować za pomoca kalkulatorów ale one tylko w przyblirzenu podają dzień owul.
 
reklama
Do góry