reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

ja tez dostalam na to skierowanie,ale nie poszlam bo sie troche wystraszylam,moj lekarz mi powiedzial,ze musialabym spedzic dobe w szpitalu na oddziale,podobno jezeli jajowody sa drozne to zabieg nie boli a jezeli nie,albo troche zapchane czy cos takiego(nie wiem jak to okreslic)to kobieta odczowa jakis bol,tak bynajmniej powiedziala mi laska,ktora jest po tym zabiegu.no my staramy sie troche dluzej:-(,pozdrawoiam,poki co moje badanka tez sa dobre,ja tez niedlugo ide na wizyte i zobaczymy co dalej.


ja pojdę na to badanie chociaż miało by mnie boleć tak że się bedę zwijała z bólu - też oczywiści esię boje bo nienawidzę bólu ale jeśl jeśli to ma mi sprawić ze zostane mamą to jestem wstanie wytrzymać to i wiele więcej...dziś byłam u kuzynki trzymałam w ramionach jej miesięcznego synka az mi sie płakać chciało bo co ja bym dała żebu miec takiego bobasa. głowa do góry napewno będzi dobrze zrób te badania myśle ze warto trochę pocierpieć dla takiej kruszynki-jaką jest dziecko. TRZYMAM BARDZO BARDZO MOCNO KCIUKI:-)
 
reklama
asiucha..macica może być zgięta do przodu albo do tyłu..ale czy sie moze zmieniać.....chyba tak, tak mi tłumaczył facet na usg bo wychodziło mu kiedyś, zde mam przodozgięcie...a ja napewno mam tyłozgięcie :-)...badał i badał...

co do endom...to nie wiem, u mnie na usg po prostu pisało jednorodne...moze poszukaj w necie...

a co do jajeczkowania, to musisz zrobic monitoring dokładniejszy by ocenic czy pecherzyki rosną i czy wytwarza sie dominujący....a potem czy pekają...różne sa problemy z owu....
 
pixelko77- kochanie czuje sie fatalnie, mdlosci dokuczaja,, do tego max zmeczenie, bol plecow, kompletny brak apetytu na wszytsko doslownie.. ale nie narzekam.. chodze do pracy ale jest ciezko.. co do mojego J to dalej obrazony- ale on tak ma ze jak sie obrazi to obrazony chodzi kilka dni,,az mu przejdzie wiec ja daje na luz,, olewam to i nie chce sie odzywac niech sie nie odzywa.. jego sprawa, ja nie moge sie denerwowac.. wiec wbilam wsteczny... ;-)ale nie powiem ze mi takie cos odpowiada bo ciezko tak patrzec na jego krzywa mine:baffled:
a ty kochanie jak sie czujesz?? jakies objawy?
 
staramy się już półtora roku i nic czasem mysle ze chyba nie jset mi dane zostać mamą...lekarze mowia ze wszystko ok ale chyba jednak nie skoro nie moge zajsc w ciaze. 29 ide do gina na kontrole...zobacze co tym razem mo "wymysli" podobno da mi skierowanie na droznosc jajowodów? czy ktoś coś o tym wie - co to takiego??

Misia2627 jest to bardzo ważne badanie, nie lekcewaz tego. Dzieki temu badaniu dowiesz sie czy jajeczko jest w stanie przejsc calą drogę przez jajowody do macicy. Jeżeli lekarze dali Ci skierowanie na to badanie, widocznie mieli powód. Skutkiem niedrożnych jajowodów najczęściej jest ciąża pozamaciczna, którą trzeba jak najszybciej usunąć operacyjnie. Nie daj Boże zapłodnione jajeczko zaklinuje się w jajowodzie i nieszczęście gotowe. Ja przez to przeszłam. Nie życzę tego najgorszemu wrogowi.Idz jak najszybciej na to badanie i póki co wstrzymaj się chwilkę ze staraniami aż do wyników badań.
 
Miałam dziś piękny sen - urodziłam w nim synka:) na początku nie byłam zadowolona bo chciałam córeczkę- hehehehe jak sie obudziłam to mi było przykro ze to nie dzieje sie naprawdę - nawet pamiętam jak wyglądał w tym śnie:) eh odbija mi.

Tkanis, pixellka - życzę wam najłagodniejszych objawów jakie tylko są:) trzymajcie się to tylko kilka miesięcy;-)
 
Witajcie,

Staram sie, i od 8 dni mam pozytywny wynik testów owulacyjnych, nie wiem czy to normalne, jutro idę do ginekologa; może miałyście takie wyniki, odezwijcie się

Pozdrawiam,
Kiara
 
reklama
tikanis z facetami to tak jest...
objawami sie nie martwie w ciazy z wika zrobiłam test dopiero 39dc..czyli 5t3dc i z objawów miałam tylko bóle piersi...nawet sie nie domysliłam, ze moge byc w ciazy....miałam tylko gazy i nie mogłam sie ząłatwić, miałam brzuch jak balon i czekałam na @...a mdłości miałam dopiero od 6-7tc...i to tez nie jakies mega....

katarzynko79..sny sie spełniaja przewaznie na odwrót więc chyba coś ci sie dziewczynka uda...:-)

Misia ja tez bym udrazniania jajowodów nie lekcewarzyła, moja siostra miała i okazało się, ze ma takie zrosty, ze tylko ivvitro jej pozostaje...po udraznianiu miała tylko 5% szansy na naturalne zajście w ciazę....
 
Do góry