reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie,

Staram sie, i od 8 dni mam pozytywny wynik testów owulacyjnych, nie wiem czy to normalne, jutro idę do ginekologa; może miałyście takie wyniki, odezwijcie się

Pozdrawiam,
Kiara

wydaję mi się że to nie jest normalne, test pozytywny mi wychodził tak przez 2-3 dni ( w sensie zaczęło się od słabej drugiej kreski a skonczylo na mocnej). A nie cierpisz moze na "pco"? W tym przypadku wynik będzie wychodził fałszywie pozytywny. Ale najlepiej skonsultować to z lekarzem
 
reklama
tikanis z facetami to tak jest...
objawami sie nie martwie w ciazy z wika zrobiłam test dopiero 39dc..czyli 5t3dc i z objawów miałam tylko bóle piersi...nawet sie nie domysliłam, ze moge byc w ciazy....miałam tylko gazy i nie mogłam sie ząłatwić, miałam brzuch jak balon i czekałam na @...a mdłości miałam dopiero od 6-7tc...i to tez nie jakies mega....

katarzynko79..sny sie spełniaja przewaznie na odwrót więc chyba coś ci sie dziewczynka uda...:-)

Misia ja tez bym udrazniania jajowodów nie lekcewarzyła, moja siostra miała i okazało się, ze ma takie zrosty, ze tylko ivvitro jej pozostaje...po udraznianiu miała tylko 5% szansy na naturalne zajście w ciazę....

byłoby super gdyby była dziewczynka:) i super jak chłopiec:)
może się uda w nastęnym cyklu - w tym mała szansa - jakoś czuję ze się nie udało, ze postaralismy się za poxno ( około 28 godzin po tescie pozytywnym, niby w instrukcji jest ze do 36 godzin, ale tez nie wiem czy test nie byłby pozywywny gdybym zrobila go kilka godzin wcześniej).
zobaczymy, czekam jeszcze dwa tygodnie;)ale sie nie nastawiam
 
Witajcie:-)

Pixella77-co u Ciebie, jak się czujesz,dobrze pamiętam masz dziś nowe wyniki z bety?

Tikanis-trzymaj się dzielnie:-), dbaj o siebie, a pan obrazalski to powinien teraz dbać o Ciebie i fasolkę, a nie obrażać się- nie daj się, mój M też wielce zdziwony że ciężko mi pojść na zakupy i że wymiotuję-takie to dziwne w ciąży:crazy:

Ja siedzę od 7.30 w pracy i cały czas mi niedobrze:wściekła/y:Pozdrawiam:-)
 
katarzynko mi test wyszedł pozytywny w sobote rano a postaralismy sie we wtorek rano -48 h mineło albo wiecej.... i zobacz.....II...myslę, ze to nie za późno, jakbys sie postarała wcześniej to by było za wcześnie :-)....
 
gumisia 81- moj J umyslil sobie spacery 3 razy w tyg, niedojz ze praca, w domu tez cos zrobic trzeba to on jeszcze spacery sobie umyslil, jak wczesniej tego nie umyslil tak teraz wielce,, a jak mu mowie ze nie chce mi sie ze jestem zmeczona to tego nie rozumie, i mowi ksiezniczka.. ehhh zero zrozumienia:/
 
gumisia 81- moj J umyslil sobie spacery 3 razy w tyg, niedojz ze praca, w domu tez cos zrobic trzeba to on jeszcze spacery sobie umyslil, jak wczesniej tego nie umyslil tak teraz wielce,, a jak mu mowie ze nie chce mi sie ze jestem zmeczona to tego nie rozumie, i mowi ksiezniczka.. ehhh zero zrozumienia:/

U mnie identycznie, całe szczęście że chociaz przytulanka odpadły, gin mi zabronił na 3 tygodnie więc chociaż nocki spokojne;-)
 
reklama
Hej Dziewczyny :-)
Chyba wczoraj jak wracałam do domku kolejką miałam kolejny objaw...hihi (to nie było urojenie, wrzuciłam na luz i wogóle nie myslałam czy jestem w ciąży czy nie ). Tak nagle ni z gruszki ni z pietruszki strasznie zrobilo mi sie niedobrze i to nie dlatego, że poczułam jakiś przykry zapach czy co...ot tak poprostu mialam straszną cofkę...a że do domku czekało mnie jeszcze jakieś 20 minut jazdy, myślałam, że nie wytrzymam i puszcze pawia na kolesia siedziacego naprzeciwko hihi...dzięki bogu przeszło tak samo nagle jak się zaczeło :sorry2:
Jeżeli okaże się, że w brzuszku zagniezdził sie fasol i takie sytuacje maja sie nasilać i powtarzać , to kiepsko to widze...teoretycznie mogę być w 2-3 tyg. Beka jak nic hihi:tak:
 
Do góry