reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
proszę nam tu wracać i to szybciutko:tak:

a własnie dziewczyny czy ktoś ma jakikolwiek kontakt z moniau, nie odzywa się od ostatniego usg w ogóle, martwię się
niestety nie mam z nią kontaktu
Kingus, tikanis super wiesci :tak::-D
A ja dziwczynki przemyslam sobie dzisiaj wszystkie za i przeciw i stwierdzilam ze odkladam starania, skoro dzidzia nie chce sie urodzic za granica to moze zechce w ojczyznie jak wrocimy do polski za jakies 3 lata:sorry2:
jestem mloda i mam czas jeszcze na dzieci, a teraz chce sie jeszcze nacieszyc swoboda i byciem tylko we dwoje :rofl2:
Bardzo kochan dzieci i zrobie wszystko zeby je miec tylko jeszcze najwidoczniej nie moj czas zostac mama nic na sile :-)
jestem z tobą, a moze dzidzia przyjdzie jak sie nie bedziecie "starac" tylko spontanicznie:) hmmm...moze to bedzie jakis maly patriota:)
Witaj skarbie:-) A Ty jak się czujesz? Zmęczona bardzo? Buziaczki :-D
oj tak:) dzis godzinny spacerek- i chyba dobrze nam zrobil,mimo ze za cieplo nie jest,A jak samopoczucie u Ciebie?
Powinnam iść do obu?:confused:
a pewnie ze idz do obu,co Ci szkodzi:)
dziewczyny jeszcze jedno wpadlo mi do glowy... moze bede brala luteine... przynajmniej wywolam owu .... co myslicie... ? kiedys bralam luteine na wywolanie miesiaczki
boje sie tylko czy po niej nie grozi mi ciaza mnoga :-)
nie grozi,luteina nie ma nic do tego, tez bralam wyreguluje cykl i podtrzyma ewentualna ciąże-same korzyscie:) na ciąże mnogą mogą miec wplyw leki stymulujące owulacje np clostilbegyt
 
w pierwszej ciazy wcale tempki nie mierzyłam, w drugiej też...ale teraz skacze jak oszalała...a moze to ja jestem bardziej nerwowa i tyle...cięzko nie być....jutro mam wyniki i zbadaja czy mam jakis stan zapalny czy nie....czy to tylko stres przemeczenie i wizyty głupiej teściowej mnie wykańczają....

antybiotyku nie łyknełam...czekam...

imagination jeszcze kilka tygodni i poczujesz sie lepiej...ja żadnych objawów ciazy nadal nie mam więc...czekam aż mnie dopadną....
 
Cześć dziewczynki,

wpadam na moment nadrobiłam i tak po krótce:

Izabell - gratuluje!!!!!
Kinguś - super, że niedługo będziecie znów mogli zacząć starania. Ten czas szybko zleci :tak:
Lilu - trzymam kciuki za efekty "odłożenia staranek"
Tikanis - super wieści
Eve - a mówią, że to kobiety są zmienne...eh, z tymi meżczyznami to nigdy nic nie wiadomo
Pixella - gratuluję i trzymam kciukasy, żeby wszystko było dobrze

Wszystkie pozostałe dziewczynki przytulam i buziaczki przesyłam. A fluidki chcecie? No to proszę:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Witajcie Dziewczynki...

Pixella już Ci gratulaowałam, ale zrobię to po raz kolejny he he GRATULACJE!!!

Witam wszystkie nowe starczki

Elisabeth super ze dzisiaj juz lepiej, ja wczoraj własnie wspominałam ze w tym cyklu postawiłam własnie na "spontan":-p, bez żadnych testów owu, mierzenia tempki itd bo zaczęło mi to źle działać na psyche, za bardzo sie tym przejmowałam wszystkim:baffled:.... zobaczymy jak teraz bedzie....:-p

Calla ja to chyba nie tak predko przestane o tym myśleć, bo:

Jak pisałam wcześniej miałam to zapalenie i dziś poszłam do gina na kontrol. Mówię pani, że staramy się z mężem 5 cykl o dziecko, ona stwierdziła, że skoro to już 5 cykl to lepiej poobserwowac czy wszystko jest ok, bo po ciąży mogło się coś poprzestawiać. Dziś (10dc) zrobiła mi usg, endometrium miało 7mm i sprawdziła czy mam pecherzyk i były, ten dominujący miał.. no własnie z wymiarami dziwnie bo z jednego profilu 12 mm a z innego 17 mm... a żeby peknąć w owulację musi mieć 22mm. i w piątek (z moich wyliczeń wynika, ze w tym dniu powinnam miec owulkę) na kolejne usg żeby zobaczyć co się z tym pęcherzykiem stało, czy dojrzeje. Jeśli nie dojrzeje to znaczy że mam za krótką tą druga fazę cyklu- lutaelną i nie ma możliwośći żeby zajść w ciążę bez wspomagaczy. Najgorsza diagnoza jest taka, ze po cc mogły mi się zrosnąc jajowody, ale na to za wcześnie i nie biore tego w ogóle pod uwagę.... nie wiem, jestem dziwnie spokojna, musi się udać... a jesli nie, to i tak bedę/jestem najszczęsliwaszą osobą bo mam Kubusia. Cieszę się tylko, że babka tego nie olała i cos próbuje robić...


Dziewczynki prosze o komentarze, co sądzicie o tych wymiarach i czy któraś miała monitoring i czy się udało... dzięki z góry.

Pozdrawiam
 
A jak samopoczucie u Ciebie?
A bardzo dobrze :tak: Tylko nie lubię czekać no ale trudno

Nenius fluidki wyłapane czekają ze mną na grudzień.

Dziś (10dc) zrobiła mi usg, endometrium miało 7mm i sprawdziła czy mam pecherzyk i były, ten dominujący miał.. no własnie z wymiarami dziwnie bo z jednego profilu 12 mm a z innego 17 mm...
Dziewczynki prosze o komentarze, co sądzicie o tych wymiarach i czy któraś miała monitoring i czy się udało... dzięki z góry.
Ja myślę, że to bardzo dobre wyniki.
Ja na wspomagaczach w 14dc miałam pęcherzyk w lewym jajniku 19mm i w prawym 20mm a endometrium 7,7 mm. W tym cyklu się udało.

Wydaje mi się, że jesteś na jak najlepszej drodze do zaciążenia :-)
 
Elisabeth..ja w 12 dc miałam pecherzyk dominujący 21 mm i endom 8mm a to było 4 dni przed owu więc podrósł i aż się trochę martwiłam, ze taki gigantyczny......wtedy się nie staraliśmy, staralismy sie w następnym cyklu i jest jak widać....myslę, ze u ciebie są zupełnie dobre te wymiary.... :-) o ile owu bedzie za 2-3 dni i minie 14 dni od owu do @...musisz popracować nad endom...wiesiołek, ryby orzechy.....by było min 8mm w dniu owu...

no właśnie a jak nie podrośnie...to albo trzeba czekać do nastepnego cyklu i jeszzce raz to sprawdzić...bo moze to tylko jednorazowy dziwny przypadek....
 
Ostatnia edycja:
Kingus Pixella dzięki za odpowiedź... Pixellko ja w tym cyklu biorę wiesiołek... i jesli chodzi o śluzik to w ogóle go nie mam:baffled: zobaczymy co mi powie w piatek, choć teraz mam trochę namieszane w głowie, bo moje znajome mi mówią, że ta pani do której chodzę to zły lekarz... kurde, ale słyszałam tez dobre opinie o niej... No nic ważne że mam net i Was i bedę kontrolować to co ze mną będzie robić... w sumie w pierwszej ciąży do niej chodziłam i byłam zadowolona... ach... męczące jest to wszystko...staram się nie nakręcać...
 
Witajcie dziewczynki....
ja dzisiaj kompletnie bez humoru, miałam fatalny dzień w pracy...... pracuje w większości z kobietami i pewnie wiecie jak to jest....... dzisiaj miałam nieprzyjemne spięcie, którego de facto nie zaczęłam, a ja jestem taka ze wszystko potem przeżywam i sie martwie....
tym bardziej dzisiaj mi ciężko..... nie chce zajść w ciążę ze względu na pracę, bo to nigdy nie powinno być tak ze to jest powód dla którego chce sie dzidziusia, bardzo chce być poprostu mamą ale wiem tez, ze wtedy zmieniłby sie mój punkt widzenia i miałabym większy dystans do pracy...... inne rzeczy byłyby dla mnie ważniejsze i nie przejmowałabym sie co ludzie mówią i robią itd......
a póki co nie potrafię... i nie potrafię olać tego co się tam dzieje i ludzi, którymi nie powinnam sie przejmować......:-:)-(
przepraszam Was ze marudzę, wiem ze nie powinnam ale męczy mnie to strasznie.....

Elisabeth ja niestety nie miałam monitorowanego cyklu więc niestety nie pomoge ale widzę że dziewczyny juz jak zwykle niezawodnie odpisały...
Pixelko wiesiołek to wiem na co, a orzechy i ryby ?...... ;-)

pozdrawiam
 
reklama
Calla może ja Pixellką nie jestem;-), ale orzechy, ryby i czerwone wino :-)są na to żeby endometrium było większe... już trochę poczytałam...

współczuję Ci atmosfery w pracy... baby sa okropne;-)

Dziewczyny wyczytałam tez że syrop Guajazyl wpływa na poprawę sluzu szyjkowego, a nasi panowie powinni pić codziennie szklankę soku pomarańczowego, bo witC powoduje, że plemniczki sie nie sklejają...

trochę poczytałam i w sumie to jestem spokojna... moje endo dzis miało 7mm, ale przyrasta o 2mm na dobę także do owu będzie większe... zobaczymy co z pęcherzykami

ja sie już żegnam na dziś...:-)
 
Do góry