reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witam witam:-):-)

Izabell96-gratululacje po cichutku to fasolka jak nic:-)

Pixella77-już nie mogę doczekać sie dobrych wieści od Ciebie;-)

u mnie dziś mdląco i do tego zgaga:wściekła/y:, ale sie trzymam, pozdrawiam :-)
 
witjacie drogie starajace sie :))
my z mezem tez sie staralismy ..... i kurcze mam juz 39 dzien cyklu a okresu ani sladu.... narazie czekam.... boje sie zrobic test bo boje sie ze rozwieje wszelkie moje nadzieje.....
 
witjacie drogie starajace sie :))
my z mezem tez sie staralismy ..... i kurcze mam juz 39 dzien cyklu a okresu ani sladu.... narazie czekam.... boje sie zrobic test bo boje sie ze rozwieje wszelkie moje nadzieje.....

witaj wśród nas michalina. Życzę aby to była fasolka. A jak długie masz cykle? może jednak zrób test, lub idz na betę - po co tak się dręczyć Jeśli nie jesteś w ciązy to lepiej jeśłi wcześniej się dowiesz niż będziesz robiła sobie niepotrzebną nadzieję. Ale ja coś czuję że to dzidzia u ciebie jest:)
 
pixela77 daj nam znac jak bedziesz miała już wyniki :-)
michalina84 ty kochna się nie bój tylko szczybciutko rób test jutro rano, trzmam kcikuki ;-).
 
u mnie dziś mdląco i do tego zgaga:wściekła/y:, ale sie trzymam, pozdrawiam :-)

A właśnie myślałam co u Ciebie Gumisiu:happy:. U mnie tez dziś mdląco i śpiąco:dry:, ale już przechodzi powolutku, zgage za to miałam mega giga ogromną wczoraj wieczorem:baffled:. Pozdrawiam:-D

witjacie drogie starajace sie :))
my z mezem tez sie staralismy ..... i kurcze mam juz 39 dzien cyklu a okresu ani sladu.... narazie czekam.... boje sie zrobic test bo boje sie ze rozwieje wszelkie moje nadzieje.....

Witam i gratuluję cierpliwości:tak:. A jak długie cykle miałaś do tej pory?
 
Dzieki dziewczynki, no nic zastanowię sie nad ttym wiesiołkiem, moze zapytam w aptece jeszcze dziś.:tak:

witjacie drogie starajace sie :))
my z mezem tez sie staralismy ..... i kurcze mam juz 39 dzien cyklu a okresu ani sladu.... narazie czekam.... boje sie zrobic test bo boje sie ze rozwieje wszelkie moje nadzieje.....


Witamy w gronie staraczek, długo przacujecie juz nad maleństwem?:happy::rolleyes::happy:
 
reklama
dzieki kobietki :-) od kilku dni bardzo bola mnie piersi... ok.17 dni temu mialam owulacje i kochalismy sie mezem wlasnie tego dnia.... cykle mam dosc dlugie ale zwykle jest to ok. 32 dni...
dodam tez ze czasem krci mi sie w glowie .... nie iwem czy to moja wyobraznia czy faktyczni ciaza....
ale nie chce mi si ewierzyc ze nam sie udalo za pierwszym razem.... tyle sie czyta i slyszy o tym jak pary staraja sie miesiacami...latami...
zrobie test.... pod koniec tygodnia... wtedy to beda juz 3 tyg ...
 
Do góry