reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

witajcie robaczki moje kochane!!!! jak fajnie tu zajrzec i zobaczec tyle nadziei, czasem radosci i czasem zlosci,jak to w zyciu,za wszytskie trzymam kciuki!!!!
Adolfin, Geminie!!! glowki do góry,na Was tez przyjdzie czas, to forum jest jakies szczesliwe,nie slyszlaam zeby ktos tu sie nie doczekał dzidzi!!!!!
pixelko z niecierpliwoscią czekam na wyniki i zycze duzo spokoju i opanowania-przyda sie:) butterfly a Tobie cierpliwosci:)
kingus, juz niedlugo staranka-oby owocne:tak::tak::tak:

a mlodym mamom zycze jak najmniej mdlosci...bo mimo tego wiem ze i tak jestescie baaardzo szczesliwe i same sie do siebie usmiechacie nawet jak w zolądku sensacje:-D
tikanis bardzo sie ciesze z pieknej fasolki, a odczyn wassermana to rutynowe badania z krwi czy przechodziłąś kiłe (choroba weneryczna), robi sie nie tylko w ciazy ale i czasem do pracy.
pozdrawiam serdecznie!!!
 
reklama
Elisabeth...biedaku trzymaj się, nie trać nadzieji...w końcu obie stoimy w kolejce po fasolkę i jestem pewna, ze sie doczekamy....i ty i ja i wszystkie dziewczynki na tym forum...a spacerek to extra sprawa, zazdroszczę siły u mnie ejej brak...nadrabiam zaległości tygodniowe ale sie totalnie nie moge skupić...tylko o tej becie myslę

Ell, widzisz...ja spacerkowałam w łóziu tydzień...jestem jakaś wykończona tymi korzonkami, i mam ochote tylko się połozyć w łoziu i spaaać...ziewam od rana...a tu dopiero 15....jesssu jak ja przetrzymam do wieczorka...:happy2:...no i kawulki niet dziś...tylko ricore z mlekiem a u mnie ciśnienie jak u zdechlej żaby....
pixella, kiedy robisz test?
 
katarzynka79 wczoraj robiłam bete, dzis po 12 mam zjechac po wyniki...to juz za 2 h :-):tak:...@ niet a owu miałam 16 dni temu....jestem rozpalona i czuję się taka słaba jak wstane to chyba bedzie trzeba mnie zbierać bo sie nakryje nogami
 
Ponawiam swoje pytanko:;-);-);-)
Dziewczynki może wiecie, czy jest jakis preparat w tabletkach taki miks wiesiołka z siemieniem na poprawe jakości i wzrost ilości śluzu owulki sprzyjajacej poczeciu fasolinki:rolleyes::oo::rolleyes:
 
ja już dotarłam do pracy no i wiecie co wam powiem rzeczywiście jestem chyba w gorącej wodzie kąmpana bo jak rano czyli o 6:40 zrobiłam test i odrazu tylko | i nieczekałam tego czasu czyli tam minuty i ile tam napisali tylko walnełam tym testem i poaszłam jeszcze pospac a jak szłam do pracy to przed wyrzuceniem do kosz tego testu nieszczeęśliwego ujrzałam || ta druga oczywiście delikatna a i tempak nie spada alez bym się cieszyła jak by mi sie udało. no i czasem mnie kuje w pachwinie. Ja chyba już wariuje. :rofl2:
 
reklama
ja już dotarłam do pracy no i wiecie co wam powiem rzeczywiście jestem chyba w gorącej wodzie kąmpana bo jak rano czyli o 6:40 zrobiłam test i odrazu tylko | i nieczekałam tego czasu czyli tam minuty i ile tam napisali tylko walnełam tym testem i poaszłam jeszcze pospac a jak szłam do pracy to przed wyrzuceniem do kosz tego testu nieszczeęśliwego ujrzałam || ta druga oczywiście delikatna a i tempak nie spada alez bym się cieszyła jak by mi sie udało. no i czasem mnie kuje w pachwinie. Ja chyba już wariuje. :rofl2:

Pocichutku gratuluję:tak::-D
 
Do góry