reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

A właśnie myślałam co u Ciebie Gumisiu:happy:. U mnie tez dziś mdląco i śpiąco:dry:, ale już przechodzi powolutku, zgage za to miałam mega giga ogromną wczoraj wieczorem:baffled:. Pozdrawiam:-D


U mnie z tym spaniem to różnie, idę spać juz o 20, ale w nocy się budzę.Kawy nie mogę się napić, herbaty też nie tylko woda i sok pomarańczowy-ale to po nim mam taką mega zgagę:szok:.Bierzesz juz jakieś witaminki, bo ja łykam tylko folik?:-)Pozdrawiam
 
reklama
imagination na pewno warto pomyslec o lekarzu, który pracuje w szpitalu, przynajmniej nie istnieje ryzyko, że będzie sę jeżdzic od szpitala do spzitala jeśli chodzi o poróc:)
Dlatego właśnie przenoszę się do mojego ginka w Tomaszowie, pracuje On w szpitalu, więc luzik :-)

A ja już od dziś na zwolnieniu:-) radość ogarnia mnie z tego powodu niemała:-):-):-) Od wczoraj lekko krwawię, po wizycie i badaniu. Ale ponoć mam się tym nie martwić, bo wszystko w porząsiu i mogą zdarzyć się krwawienia. Brzusio często kluje, bo dzidzia roooośnie :-) Odbijanie się w sumie nieprzerwanie mi towarzyszy:-) i jadłabym tylko kwaśne i słodkie - ponoć na dziewczynkę:-)
Lecę zrobić pyyyyszną sałatkę, bo zachciewajka mi się włączyła i nie ma przebacz :-)
Miłego dnia:-)
 
U mnie z tym spaniem to różnie, idę spać juz o 20, ale w nocy się budzę.Kawy nie mogę się napić, herbaty też nie tylko woda i sok pomarańczowy-ale to po nim mam taką mega zgagę:szok:.Bierzesz juz jakieś witaminki, bo ja łykam tylko folik?:-)Pozdrawiam

Ja padam jak wracam z pracy. Śpie ok. 2 godzinki a później kładę się ok.23, ale wstaję przynajmniej raz do wc:baffled:. Kawę jeszcze piję, ale słabą i z mlekiem, czasem słabą miętę i wodę hektolitrami:eek:. Nie biorę narazie żadnych witaminek tylko tak jak Ty kawas foliowy. Acha i odrzuciło mnie całkiem od słodyczy:sorry2:
 
Dlatego właśnie przenoszę się do mojego ginka w Tomaszowie, pracuje On w szpitalu, więc luzik :-)

A ja już od dziś na zwolnieniu:-) radość ogarnia mnie z tego powodu niemała:-):-):-) Od wczoraj lekko krwawię, po wizycie i badaniu. Ale ponoć mam się tym nie martwić, bo wszystko w porząsiu i mogą zdarzyć się krwawienia. Brzusio często kluje, bo dzidzia roooośnie :-) Odbijanie się w sumie nieprzerwanie mi towarzyszy:-) i jadłabym tylko kwaśne i słodkie - ponoć na dziewczynkę:-)
Lecę zrobić pyyyyszną sałatkę, bo zachciewajka mi się włączyła i nie ma przebacz :-)
Miłego dnia:-)


Kurcze jak ja bym tak chciała.....:sorry::rolleyes::oo::rolleyes::sorry:
Marzenie - tylko kiedy się spełni.....
Jeszcze na zwolnieniu w taka piekna pogodę, duzo czasu dla siebie , moze zrobiuć jakies tyci tyci zakupki dla maleństwa, lezakownie popołudniowe, a moze nawet i przedpołudniowe ach.........:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
Kochana masz duzo czasu więc trzymaj kciuki za staranka swoich kolezanek z forum:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
ja też biore tylko kwas foliowy, w pierwszej ciąży brałam kwas a pożniej od III trymestru zaczełam witaminki ale pamiętam że nielubiłam ich brac bo były bardzo duże :szok: a ja mam problem połykaniem. Mam nadzieje że teraz znajde witaminki jakieś mniejsze.
 
imagination krwawienia pewnie są wynikiem draśniecia wziernikiem szyjki, powinny do jutra przejść:tak: niestety zdarza się tak jak lekarz mało delikatny, bądź za duży sprzęt zużyje- lekarka na pewno zauwazyła co się stało dlatego Cię uspokoiła, bo generalnie nie powinna cię uspokojać, ale zrobiła to dlatego, że wie że przyczyną jest badanie ginekologiczne.
 
Kurcze jak ja bym tak chciała.....:sorry::rolleyes::oo::rolleyes::sorry:
Marzenie - tylko kiedy się spełni.....
Jeszcze na zwolnieniu w taka piekna pogodę, duzo czasu dla siebie , moze zrobiuć jakies tyci tyci zakupki dla maleństwa, lezakownie popołudniowe, a moze nawet i przedpołudniowe ach.........:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
Kochana masz duzo czasu więc trzymaj kciuki za staranka swoich kolezanek z forum:-):-):-):-):-):-):-):-)
hehe, oczywiście kciuki baaaaaaaaaaardzo mocno 3mam, w dodatku moja przyjaciółka tez się stara o dzidziusia :-)

Zakupów dla dzidziusia nie będę na razie jeszcze robić, zdecydowanie za wcześnie. Puki co muszę się umówić z moim gin. w Tomaszowie, porobić badanka i dbać i dzidzię:-)
Dzis pogoda na prawdę cudna, ale ja za dużo nie mogę chodzić, bo boli brzuś i szybko robi mi sie słabo...
imagination krwawienia pewnie są wynikiem draśniecia wziernikiem szyjki, powinny do jutra przejść:tak: niestety zdarza się tak jak lekarz mało delikatny, bądź za duży sprzęt zużyje- lekarka na pewno zauwazyła co się stało dlatego Cię uspokoiła, bo generalnie nie powinna cię uspokojać, ale zrobiła to dlatego, że wie że przyczyną jest badanie ginekologiczne.
tak właśnie było. Użyła metalowego wziernika i od razu zaczęłam krwawić, ale dała mi wkładkę i wytłumaczyła powód. Mówiła, ze krwawienia mogą się pojawiać często, ale nie należy się tym niepokoić. Będzie dobrze, wierzę w to :-)

Mimo duuuużo czasu, mam sporo na głowie...
Muszę ustalic z ukochanym co z naszym slubem... On musi zmobilizować rodziców, by spotkali się z moim tatą mozliwie jak najszybciej by załatwiać termin w kościele (wrzesień - październik 09), salę itp. A pewnie teściom się przypomni koło kwietnia, maja, kiedy juz za późno będzie :dry: I jeszcze muszę chodzic na kurs, bo nie zdałam go w szkole:dry:

Miłego dzionka, ldece do robienia sałatki :-p
 
Ostatnia edycja:
tak właśnie było. Użyła metalowego wziernika i od razu zaczęłam krwawić, ale dała mi wkładkę i wytłumaczyła powód. Mówiła, ze krwawienia mogą się pojawiać często, ale nie należy się tym niepokoić. Będzie dobrze, wierzę w to :-)

Na pewno będzie dobrze:tak: zmykaj spełniać te swoje zachcianki:tak:
 
reklama
Do góry