reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam Wszystkich:-)Nie było mnie parę dni i narobiło się zaległości w czytaniu.Lilu19 trzymaj sie dzielnie duzo zdrówka dla Twojego braciszka-będzie dobrze:-)
Witam Wszystkie nowe staraczki,pozdrawiam.
Gratuluje nowych II kreseczek-chyba faktycznie rozwiazałam woreczek z fasolkami;-).
Ja wczoraj byłam u gina, wystraszyłam się bo dostałam zółte upławy-dał mi globulki-powiedział że pojawiła się maluteńka nadżerka.Do środka nie zaglądał, powiedział że dajemy fasolce trochę podrosnąć, mam się stawić znowu za 3 tyg-wtedy zobaczymy juz co nieco:-)Pozdrawiam Was cieplutko
 
reklama
Tak tak ja biore castagnus ale na wlasna reke, nie wiem czy cos dziala czy nie :zawstydzona/y::sorry2:
@ nadal brak u mnie dzis mam 33 dc :wściekła/y:
A co do clo mi ginka mowila ze mozna tylko 6 cylki go brac... dlatego jak nie udalo mi sie za 4 razem dlatego nie probujemy narazie, poczekamy na majowe wyniki Hsg

Widze Kochana ze idziemy leb w leb :-D
U mnie tez @ ani widu ani slychu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
W ciaczy tez nie jestem bo test pokazal I:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: (zrobilam go 30dc)Wiec nie pozostaje nic tylko cierpliwie czekac az @ raczy do naz zawitac....:dry::dry:Kurcze jak przyjdzie zaczynam 9 cykl.....I kto by pomyslal ze to takie trudne..:-p
Serdeczne gratulacje dla nowo zafasolkowanych:-):-):-):-):-)

I buziaczki dla tych cierpliwie czekajacych;-);-);-);-);-)
Kingus bardzo mi przykro z powodu twojej fasolinki:-( Szczerze podziwiam twoj optymizm i zycze Ci z calego serduszka abys w krotce znowu obwiescila nam wspaniala wiadomosc:-):-):-):-)
 
Dzieńdoberek :]

Witam nową Fasolkę :-)

A dla testujących niepocieszonych -> GŁOWA DO GÓRY!!!:tak:

Miłego poranka :)

PS. Najnowsze wieści z frontu: temperatura znów się podnosi (to 7 dzień po owulacji), więc myslę, że ten spadek to mógł być na implantację ;-) no i w jajniku mnie troche kłuje, taka igiełka....
 
wow, super, ze mąż taki opiekuńczy dla dzidzi, wiesz przynajmniej czego możesz się spodziewać mając własną Kruszynkę :-) Mój T. lubi dzieci, ale aż takiego instynktu nie ma, a szkoda... Wierzę jednak, ze jak zobaczy dzidzię na świecie, zmieni ono cały Jego świat oczywiscie na lepsze:-):-):-)

Oj Kochane...:-(
Masakra jest z moim samopoczuciem...:-(
Wczoraj byłam w pracy do 22 i myślałam, że od 19 padnę... Senność nie z tej ziemi... Zwykle o 20 już śpię... więc ciężko było wytrzymać. O 22 kiedy już powoli udawałam się do domu było coraz gorzej... Mdłości, odbijanie, ból głowy, a nawet słabo mi było... Bałam się, że po drodze coś się złego wydarzy... Na całe szczęście 'jakoś' dotarłam do domu:-( Dziś od rana wcale nie lepiej... Wstałam i się normalnie przewracałam... Słabo się robiło co podniosłam się z krzesła, do tego te nudności, ból żołądka i w ogóle kiepsko :baffled::baffled::baffled: Do końca tygodnia muszę jakoś wytrzymać do tej 22, bo chcę pracować jak najdłużej...

Jutro od 9 mam wizytę u gin...:happy:
Miłego dnia :happy2:

Napisz Kochana co powiedział ginuś.
Trzymaj się cieplutko, mam nadzieję, ze skutecznie odganiasz zarazki i wstretne bakterioski od siebie.:rofl2:
 
Widzę , ze Lilu i Aple tez czekają aż zjawi sie szanowna:crazy: @..........:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Kurcze co jest w tym miesiacu.....
Ależ mys ie oczekamy .
Jednak kobieta chce czy nie chce to musi być cierpliwa:tak:.

Dziewczynki a może to fasolki się z nami drażnią:-D:tak::happy::rofl2:
 
Widzę , ze Lilu i Aple tez czekają aż zjawi sie szanowna:crazy: @..........:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Kurcze co jest w tym miesiacu.....
Ależ mys ie oczekamy .
Jednak kobieta chce czy nie chce to musi być cierpliwa:tak:.

Dziewczynki a może to fasolki się z nami drażnią:-D:tak::happy::rofl2:

U mnie watpie.....:-( Nie czuje kompletnie nic, nawet rozdraznona nie jestem:szok:(ale podejrzewam ze to zasluga Castagnusa bo lagodzi PMS)
Mam pyt: Czy to normalne ze piersi wogole nie bola??? Nawet przed @?
Jak bylam mlodsza to strasznie bolaly i bylo to zawsze przed@. A od jakis 2 lat wogole.....:-:)-:)-(

Buziolki:blink:
 
NIe poszlam na bete. bo mi sie wydawalo ze to @ ale teraz juz mam watpliwosci bardzo leciutko plamie na rozowo.przypominam w sb w dzien spodziewanej@ brazowe plamienie w niedziele uplawy wczoraj lecitkie plamienie dzis tez plamie na rozowo. zwykle przy @ na 2,3 dzien juz normalne mam krwawienie:-( z lekarzem sie wstrzymam bo chodze prywatnie i boje sie ze jak pojde to mi powie ze z @ przyszlam. Uwazacie ze ze zaryzykowac i wykonac test dzis??? prosze o pomoce:-(
 
reklama
NIe poszlam na bete. bo mi sie wydawalo ze to @ ale teraz juz mam watpliwosci bardzo leciutko plamie na rozowo.przypominam w sb w dzien spodziewanej@ brazowe plamienie w niedziele uplawy wczoraj lecitkie plamienie dzis tez plamie na rozowo. zwykle przy @ na 2,3 dzien juz normalne mam krwawienie:-( z lekarzem sie wstrzymam bo chodze prywatnie i boje sie ze jak pojde to mi powie ze z @ przyszlam. Uwazacie ze ze zaryzykowac i wykonac test dzis??? prosze o pomoce:-(

Jesli Cie to meczy to zrob test:tak:

Tylko spokojnie i postaraj sie nie nastawiac ze to fasolak:-p. Zawsze lepiej byc mile zaskoczonym niz znowu zawiedzionym. Zawsze to pozniej troszke latwiej:blink:

Zycze powodzenia i trzymam kciuki :tak::tak::tak:
 
Do góry