reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

1- to może być refluks żołądkowy,
2,3- może być jak najbardziej ciążowe,
4- to może być chyba za dużo prolaktyny,
5- ;-)
no wlasnie nie chce sie kurcze nakrecac nie niewiadomo na co-o to mi chodzilo wlasnie:tak:, zeby poznac wasze opinie jakie moga byc inne tych dolegliwosci przyczyny.
a naprawde tak moze byc ze mdlosci po przytulankach moga byc ciazowym objawem? na serio tak mi po nich nie w smak ze mezus sie pyta-co z toba a ja jakbym miala zaraz wymiotowac...:zawstydzona/y:;-)

Trzymam kciuki żeby te objawy okazały się ciążowe;-);-);-);-);-)
tez bym tego chciala:tak::tak:

Gemini oczywiście że jesteś mile widziana cały czas.... ;-)[/quote]
ja juz taka dziwaczka jestem....

witam Kolezanke!! a robilas tescik,bo mi to wyglada na ciaze...!daj znac co z tego wyniknie bo jestem ciekawa..pozdrawiam!!
oj romka ty to moze nie wiesz ale ja mialam juz niezly falstart z jednym tescikiem.przyznam sie kusi zeby zrobic...za tydzien zrobie, nie chce juz takich emocji i nerwow jak poprzednim razem.
 
reklama
hahaha... chcialam pierwszy raz stworzyc takiego posta dla kilku osob i wyszedl groch z kapusta :-D:zawstydzona/y:
w takim razie jesszcze raz sie zapytam-czy na srio te mdlosci po przytulankach to moga byc ciazowe objawy? ogolnie z moim pociagiem do seksu jest tak sobie, ale zebym miala mdlosci to nie mialam tak nigdy.

a jak nie jestem w ciazy(te mdlosci) to kurcze chyba maz mnie rzuci dla innej- bo co to za zona ktora po przytulankach dostaje mdlosci ???:zawstydzona/y::-(;-)
 
No faktycznie nie orientuje sie jak tam bylo z tym testem....sorki...wiesz,przyznam sie szczerze,ze z moim libido tez nie jest za wysoko,ale jakos daje rade;-).wiem,ze niektore dziewczyny na poczatku ciazy nie maja ochotyna zblizenie a sex je odrzuca...pozniej podobno wszystko wraca do normy...czekam na wyniki testu..i...trzymam kciuki!!!
 
Lilu, dobrze, że Twój brat z tego wyszedł. Dużo zdrowia dla niego!

Dziekujemy :-)
lilu19- slonko prosze mi sie nie smucic.. napewno niedlugo sie tobie uda, moze wlasnie na twoje urodzinki :-D czego zycze ci z calego serducha..kiedy ty masz taka minke i mi smutasno..glowka do gory kotku:-)

no dobrze bede juz :-D:-D:-D

Lilu brat rzeczywiście powinien docenić swoją drugą szansę! Może potrzebuje czasu żeby to zrozumieć! Teraz pewnie jest jeszcze w szoku! ważne, że dochodzi do siebie! oczywiście dużo zdrówka życzę!

Moze i doceni, dzisiaj z nim rozmawialam przez tel. ale berdzo niewyraznie mowi :baffled:wiecej go nie zrozumialam niz rozumialam :-( niestety zostal jeszcze na intensywnej bo wyszly zle badania watroby i przeswietlenie zeber :szok:

Wiem, że Lilu go zażywa. Ale myślę, że lepiej poczekaj aż skończysz kurację clo. Jak długo wg Twojego lekarza może trwać kuracja clo? Bo ja słyszałam różne opinie, ja brała 3 cykle i jestem ciekawa co mi nowa gin zaproponuje ;-) jejku tak bym chciała żeby owulka sama się pojawiła...

Tak tak ja biore castagnus ale na wlasna reke, nie wiem czy cos dziala czy nie :zawstydzona/y::sorry2:
@ nadal brak u mnie dzis mam 33 dc :wściekła/y:
A co do clo mi ginka mowila ze mozna tylko 6 cylki go brac... dlatego jak nie udalo mi sie za 4 razem dlatego nie probujemy narazie, poczekamy na majowe wyniki Hsg

Cześć dziewczyny :-)

Dołaczam do grona starających się 2008 :tak:

Mam nadzieję, że los będzie dla mnie łaskawy i nie będzie mi kazał długo czekać :sorry2: Oby....
Miłego wieczoru :-)

Witaj :-)
 
Tak tak ja biore castagnus ale na wlasna reke, nie wiem czy cos dziala czy nie :zawstydzona/y::sorry2:
@ nadal brak u mnie dzis mam 33 dc :wściekła/y:
A co do clo mi ginka mowila ze mozna tylko 6 cylki go brac... dlatego jak nie udalo mi sie za 4 razem dlatego nie probujemy narazie, poczekamy na majowe wyniki Hsg

Ja zapytam mojego gina co sadzi o tych tabletkach,ciekawe co mi powie?! ale zdaje mi sie,ze ich sprobuje,bo gdziekolwiek wyczytm,ze pomoglo to w zajsciu w ciaze widze dla siebie nadzieje.....
 
Wiesz,co my sie staramy z poltora roku i nic.trzeba zaznaczyc,ze ostatni rok mialam straszny,zmarl mi Tata i mialam troche innych klopotow,napewno to tez mialo wplyw no to ,ze nie moglam zajsc w ciaze...za 2tyg lece do Polski i smigam do gin po kolejna dawke tabletek,zobaczymy co dalej...pozdrawiam!

Trzymam zatem mocno kciuki żeby kolejny rok był dla Ciebie wspaniały :-) Na pewno niedlugo sie uda :tak:
 
Gratuluję wszystkim zafasolkowanym w międzyczasie :) Śpieszę donieść, że wczoraj na teście pojawiły mi się dwie tłuste kreski :happy: Jeszcze to do mnie nie dociera. Teraz czas na wizytę u gina, tylko nie mam pojęcia, kiedy mogę się do niego wybrać, żeby mógł mi na usg potwierdzić ciążę? Test robiłam wczoraj, czyli w pierwszym dniu spodziewnej @. Martwi mnie tylko to, że bardzo boli mnie brzuch :-( Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i przesyłam moc fluidków :tak:
 
Alicja- napewno i ty wkrotce bedziesz zmieniac garderobe:)):-D
kingus- buziak dla anielicy
lilu19- moj ty kotku przenajslodszy ( ale ci slodze hehe:-D) wiem ze mi moze teraz jest latwo mowic ale wiem co czujesz bo sama tez stoczylam walke hehe:tak: wygralam i tobie sie tez uda, tylko widocznie nie natrafilas jeszcze na odpowiedni lek,, badz odpowiedniego lekarza... kurcze jak ja bym byla lekarzem to bym cie wyslala na ta laparoskopie i po klopocie..ale moze to co bedziesz miala da pozadane rezultaty...:):happy:trzymam kciuki :tak:

a ja dzis ide na zakupki, w robocie nie chce mi sie siedziec no ale mysl o zakupkach jakos mnie nakreca.. :-D mdlosci sa i to zalezy od godziny ale czasami sa koszmarne ( ale ogromnie sie z nich ciesze :-D bo wiem ze malenstwo rozwija sie a przynajmniej takie oznaki)
 
reklama
Dzien dobry dziewczynki ;-)
Gratuluję wszystkim zafasolkowanym w międzyczasie :) Śpieszę donieść, że wczoraj na teście pojawiły mi się dwie tłuste kreski :happy: Jeszcze to do mnie nie dociera. Teraz czas na wizytę u gina, tylko nie mam pojęcia, kiedy mogę się do niego wybrać, żeby mógł mi na usg potwierdzić ciążę? Test robiłam wczoraj, czyli w pierwszym dniu spodziewnej @. Martwi mnie tylko to, że bardzo boli mnie brzuch :-( Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i przesyłam moc fluidków :tak:
:-D GRATULUJE!!!!! zycze pieknych miesiecy z bąbelkiem pod sercem!
a ja dzis ide na zakupki, w robocie nie chce mi sie siedziec no ale mysl o zakupkach jakos mnie nakreca.. :-D mdlosci sa i to zalezy od godziny ale czasami sa koszmarne ( ale ogromnie sie z nich ciesze :-D bo wiem ze malenstwo rozwija sie a przynajmniej takie oznaki)
slonko jak ten czas leci jak zobaczylam przed chwila twoj suwaczek to mi szczeka opadla 7td :tak: tez bym sie juz cieszyla z mdlosci :-D :tak: zycze krotkiego dnia i udanych zakupow! ;-)
Romka, Alicja ja tez juz nie mam taty od ponad 2 lat :-( dziewczynki niektore juz znaja historie.... zmarł na 2 miesiace przed moim slubem :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry