reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie Kochane!

Ja dziś zauważyłam u siebie lekko beżowe upławy (bardzo mało, ale jednak) i zaczełam sie strasznie martwić:zawstydzona/y::baffled:, a wizyte u gina mam dopiero za dwa tygodnie:crazy:. Nie wiem co robić:-(.
 
reklama
Ehh dziekuje dziewczyny za odpowiedzi.:tak: ja juz sie nie nastawiam tak mocno :-D na fasolke,bo niby jakies krwawienie jest. ja juz mam takie schizy ze testowala bym 3 razy dziennie!!! a jak wstawic ten suwaczek???:zawstydzona/y:
 
Ja zapytam mojego gina co sadzi o tych tabletkach,ciekawe co mi powie?! ale zdaje mi sie,ze ich sprobuje,bo gdziekolwiek wyczytm,ze pomoglo to w zajsciu w ciaze widze dla siebie nadzieje.....

ja jak sie pytalam to powiedziala ze moge brac ze napewno noie zaszkodza a moga pomoc :tak:

Gratuluję wszystkim zafasolkowanym w międzyczasie :) Śpieszę donieść, że wczoraj na teście pojawiły mi się dwie tłuste kreski :happy: Jeszcze to do mnie nie dociera. Teraz czas na wizytę u gina, tylko nie mam pojęcia, kiedy mogę się do niego wybrać, żeby mógł mi na usg potwierdzić ciążę? Test robiłam wczoraj, czyli w pierwszym dniu spodziewnej @. Martwi mnie tylko to, że bardzo boli mnie brzuch :-( Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i przesyłam moc fluidków :tak:

Gratuluje :-)

lilu19- moj ty kotku przenajslodszy ( ale ci slodze hehe:-D) wiem ze mi moze teraz jest latwo mowic ale wiem co czujesz bo sama tez stoczylam walke hehe:tak: wygralam i tobie sie tez uda, tylko widocznie nie natrafilas jeszcze na odpowiedni lek,, badz odpowiedniego lekarza... kurcze jak ja bym byla lekarzem to bym cie wyslala na ta laparoskopie i po klopocie..ale moze to co bedziesz miala da pozadane rezultaty...:):happy:trzymam kciuki :tak:
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D

Widze Kochana ze idziemy leb w leb :-D
U mnie tez @ ani widu ani slychu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
W ciaczy tez nie jestem bo test pokazal I:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: (zrobilam go 30dc)

U mnie watpie.....:-( Nie czuje kompletnie nic, nawet rozdraznona nie jestem:szok:(ale podejrzewam ze to zasluga Castagnusa bo lagodzi PMS)
Mam pyt: Czy to normalne ze piersi wogole nie bola??? Nawet przed @?
Jak bylam mlodsza to strasznie bolaly i bylo to zawsze przed@. A od jakis 2 lat wogole.....:-:)-:)-(

Buziolki:blink:

Kiedys juz pisalam ze castagnus moze przedluzyc cykle, niestety.....
u mnie to pewnie nawet nie zasluga castagnusa tylko znowu ten moj zanikajacy okres :angry: cale zycie tak mam :wściekła/y:
 
cześć dziewczynki, byłam dzisiaj na badankach (krew, mocz), wyniki jutro.

Czuję sie dobrze, tylko wieczorami zasypiam w fotelu i w samochodzie mi słabo.


Nenius ale ten czas leci Twój maluszek ma już prawie 15 tygodni :-)

leci, leci - dzisiaj dokladnie 15 tygodni + 1 dzień :tak:

:-)Witam:-)
Właśnie wróciłam ze szpitala. Z moją Fasolką wszystko jest dobrze, serduszko bije jak dzwon i mam pierwsze zdjęcie USG do albumu. :rofl2: Wielka radość :-)

jejku, jak dobrze. Dzięki Ci Boże.

Pixella ty mieszkasz w Ursusie, a ja dopiero co sie z W-wy do Pruszkowa przeprowadziłam więc witam sąsiadkę:tak:

taaak? A ja właśnie w Pruszkowie pracuję :tak:(mieszkam w Jaktorowie)

Cześć dziewczyny :-)

Dołaczam do grona starających się 2008 :tak:

Mam nadzieję, że los będzie dla mnie łaskawy i nie będzie mi kazał długo czekać :sorry2: Oby....
Miłego wieczoru :-)

Witaj, powodzenia!

Gratuluję wszystkim zafasolkowanym w międzyczasie :) Śpieszę donieść, że wczoraj na teście pojawiły mi się dwie tłuste kreski :happy: Jeszcze to do mnie nie dociera. Teraz czas na wizytę u gina, tylko nie mam pojęcia, kiedy mogę się do niego wybrać, żeby mógł mi na usg potwierdzić ciążę? Test robiłam wczoraj, czyli w pierwszym dniu spodziewnej @. Martwi mnie tylko to, że bardzo boli mnie brzuch :-( Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i przesyłam moc fluidków :tak:

Super!!!!!!!!! Gratuluję :tak:

U mnie nici z dzidziusia w tym miesiacu......:-:)-:)-(
Na teście jedna, czerwona, wielka krecha:wściekła/y:!!!!!!!!!!!
Ale co jest ani ciąży ani @ , brzuch mnie pobolewa od piatku - ja juz nic z tego nie rozumiem.

Co sie dzieje?:baffled::baffled::baffled:

Widze Kochana ze idziemy leb w leb :-D
U mnie tez @ ani widu ani slychu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
W ciaczy tez nie jestem bo test pokazal I:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: (zrobilam go 30dc)Wiec nie pozostaje nic tylko cierpliwie czekac az @ raczy do naz zawitac....:dry::dry:Kurcze jak przyjdzie zaczynam 9 cykl.....I kto by pomyslal ze to takie trudne..:-p

spokojnie dziewczynki, póki nie ma @ jest jeszcze nadzieja :tak:

Witajcie Kochane!

Ja dziś zauważyłam u siebie lekko beżowe upławy (bardzo mało, ale jednak) i zaczełam sie strasznie martwić:zawstydzona/y::baffled:, a wizyte u gina mam dopiero za dwa tygodnie:crazy:. Nie wiem co robić:-(.

Rety, nie wiem co Ci doradzić. Może mogłabyś zadzwonić do lekarza? Wydaje mi się, że skoro one sa tylko lekko beżowe to chyba nic sie bardzo złego nie dzieje ale wiadomo zawsze lepiej to sprawdzić.
 
justyska
wybierz suwaczek jaki ci sie podoba i zrób go dla sowjego cyklu...potem edytuj sygnature w swoim profilu, skopiuj bbcode z suwaczka, wklej i zapisz sygnaturę
 
Rety, nie wiem co Ci doradzić. Może mogłabyś zadzwonić do lekarza? Wydaje mi się, że skoro one sa tylko lekko beżowe to chyba nic sie bardzo złego nie dzieje ale wiadomo zawsze lepiej to sprawdzić.

Zadzwonie, ale dopiero ok. godz. 14 bo moja ginka dziś przyjmuje popołudniu. Właśnie byłam w wc i narazie jest czyściutko, ale i tak zapytam się, a jak mi się poszczęści to może mnie dziś przyjmie.
 
Właśnie w tym problem,ze nie mam i nigdy nie mialam monitorowanego cyklu z tego powodu,że nie mieszkam w Polsce:-(.tak naprawde to tez nie wiem dokladnie kiedy mam owulacje:-(,ale chyba dam sobie spokoj z tymi tabletakami bo przestraszylas mnie torbielami:baffled:...w ogule jestem w kropce....nie wiem co dalej,jak mam podejsc do tego wszystkiego..
Nie chciałam Cię przestraszyć ale nawet na ulotce z clo jest napisane żeby monitorować cykl. Warto chociaż jedno usg zrobić wciągu cyklu.
Ja w ostatnim cyklu miałam 2 pęcherzyki jeden pękł i wyszła z tego ciąża a z drugiego zrobiła się torbiel 5 cm.

A kiedy zaczynasz staranka?trzymam kciuki,ze tym razem spelni sie marzenie!
W poniedziałek odbieram wynik histopatologiczny i idę do lekarza (20 października) niekiedy każą czekać tylko dwa cykle ale zobaczymy jak to u mnie będzie. Jeszcze czekam na 1 @ po zabiegu bo może przyjść od4-6 tygodni...tyle czekania

w takim razie jesszcze raz sie zapytam-czy na srio te mdlosci po przytulankach to moga byc ciazowe objawy? ogolnie z moim pociagiem do seksu jest tak sobie, ale zebym miala mdlosci to nie mialam tak nigdy.
a jak nie jestem w ciazy(te mdlosci) to kurcze chyba maz mnie rzuci dla innej- bo co to za zona ktora po przytulankach dostaje mdlosci ???:zawstydzona/y::-(;-)
Każda ciąża jest inna więc ciężko jednoznacznie stwierdzić czy to są objawy ciążowe. Mdłości mogą być reakcją na stres.
Kiedy testujesz? Będzie dobrze tyle dziewczyny fluidków ciążowych wysyłały, że na pewno coś złapałaś ;-);-);-)

Gratuluję wszystkim zafasolkowanym w międzyczasie :) Śpieszę donieść, że wczoraj na teście pojawiły mi się dwie tłuste kreski :happy: Jeszcze to do mnie nie dociera. Teraz czas na wizytę u gina, tylko nie mam pojęcia, kiedy mogę się do niego wybrać, żeby mógł mi na usg potwierdzić ciążę? Test robiłam wczoraj, czyli w pierwszym dniu spodziewnej @. Martwi mnie tylko to, że bardzo boli mnie brzuch :-( Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i przesyłam moc fluidków :tak:
GRATULUJĘ :-D:-D:-D Jeśli się źle czujesz to zawsze możesz pojechać do szpitala.
A co do usg to u mnie 2 tygodnie po terminie @ był tylko pęcherzyk ciążowy.

a ja dzis ide na zakupki, w robocie nie chce mi sie siedziec no ale mysl o zakupkach jakos mnie nakreca.. :-D mdlosci sa i to zalezy od godziny ale czasami sa koszmarne ( ale ogromnie sie z nich ciesze :-D bo wiem ze malenstwo rozwija sie a przynajmniej takie oznaki)
Tylko się nam nie przemęczaj:tak: Pochwal się jutro co kupiłaś ;-) Buziaczek dla Ciebie. Mam nadzieje, że trzymasz dla mnie fluidki ciążowe w słoiczku :tak:

U mnie nici z dzidziusia w tym miesiacu......:-:)-(
Na teście jedna, czerwona, wielka krecha:wściekła/y:!!!!!!!!!!!
Ale co jest ani ciąży ani @ , brzuch mnie pobolewa od piatku - ja juz nic z tego nie rozumiem.Co sie dzieje?:baffled::baffled::baffled:
Poczekaj jeszcze trochę jak nie przyjdzie @ to zrób kolejny test. Ja jestem dobrej myśli;-)

witam, u mnie lepiej, juz nie płacze z bólu ale leze w cieple w domku i siedze na zwolnieniu do konca tygodnia i grzeje plecki....przynjmniej mi szybko czs do 3 @ zleci...a potem poodliczam czas do następnych staranek...2 listopada gdzieś przypadają...
No to może pod choinką położysz teścik z II :-D:-D:-D
PS. Najnowsze wieści z frontu: temperatura znów się podnosi (to 7 dzień po owulacji), więc myslę, że ten spadek to mógł być na implantację ;-) no i w jajniku mnie troche kłuje, taka igiełka....
To dobrze wróży. Trzymam kciuki ;-);-)
Ja dziś zauważyłam u siebie lekko beżowe upławy (bardzo mało, ale jednak) i zaczełam sie strasznie martwić:zawstydzona/y::baffled:, a wizyte u gina mam dopiero za dwa tygodnie:crazy:. Nie wiem co robić:-(.
Ja się nasili to leć do szpitala. Nie martw się na zapas i staraj się dużo odpoczywać i leżeć.

Katarzynak83 gdzie jesteś???????????
 
reklama
Do góry