reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
Cześć dziewczyny,
a ja nadal w niepewności... Dziś okropny dzień bo i zimno i jakby mnie coś brało: temp. 37.3, śpię cały dzień i brak apetytu...
katarzynak83 - czekam na jutrzejsze wieści i trzymam kciuki za fasolkę :)
Miłego wieczorku Wam życzę
 
Katarzynak jak poprosisz na cito to napewno zrobią ;-)
Katarzynko ja się o testach nie wypowiadam bo dopiero dzisiaj pierwszy kupiłam i będę dopiero próbować :tak:
 
katarzynka1979 ja kupiłam takie płytkowe na allegro. Chyba dobre bo ja mam te bóle okołoowulacyjne i wynik testu dokładnie je wskazał. Trzeba tylko pamiętać, że robi się je po 15tej, najlepiej kolo 20.tej i zawsze o tej samej porze.
 
Czesc dziewczynki!Ja juz sie poddalam i zwatpilam,ze to fasolinka we mnie sie zagniezdzila,bo objawy mi minely jakos z czasem....
No i dzis tak z glupia fran zrobilam test i.....II!!!!
Jutro na 8:15 mam wizyte u lekarza,bo zamowilam sobie szybciej,bo @ nadal nie bylo i nie ma wiec chcialam sie dowiedziec co to....No i juz wiem:-):tak:Taki wiec przesylam fluidki i napisze co powie mi lekarka jutro:tak:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Czesc dziewczynki!Ja juz sie poddalam i zwatpilam,ze to fasolinka we mnie sie zagniezdzila,
No i dzis tak z glupia fran zrobilam test i.....II!!!!
Taki wiec przesylam fluidki i napisze co powie mi lekarka jutro:tak:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

OGROMNE GRATULACJE KOCHANA WSPANIALYCH 9 MIESIACY Z FASOLKA POD SERDUSZKIEM CI ZYCZE :laugh2::laugh2::laugh2:

fludki juz wylapalam :rofl2:
 
:-Dwitam dziewczynki

po pierwsze katarzyna_s - ogromne gratulacje:) i lapie fluidki, mam pytanko ile sie staraliscie i czy mialas jakies problemy??? :confused:
lilu19- oj nie poddawaj sie kochanie,, nadejdzie szybciej niz myslisz:-)

a ja dalej temperaturka podwyzszona , dzis rano 37,4, plus zgaga czesto, czeste odbijanie..i bol podbrzusza ale to nie codziennie i bol glowy.. i to wszytskie objawy jakie mam,, choc nie wiem czy ciazowe:zawstydzona/y: bardzo chcialabym aby okazalo sie ze ciazowe.. w srode wieczorem wyjezdzamy na nasza podroz poslubna...:-D i teraz mysle tylko o tym:-D
 
No i dzis tak z glupia fran zrobilam test i.....II!!!!
GRATULUJĘ :-D:-D:-D

a ja dalej temperaturka podwyzszona , dzis rano 37,4, plus zgaga czesto, czeste odbijanie..i bol podbrzusza ale to nie codziennie i bol glowy.. i to wszytskie objawy jakie mam,, choc nie wiem czy ciazowe:zawstydzona/y: bardzo chcialabym aby okazalo sie ze ciazowe.. w srode wieczorem wyjezdzamy na nasza podroz poslubna...:-D i teraz mysle tylko o tym:-D
Skarbie życzę Ci z całego serca aby to była malutka fasoleczka ;-) Udanej podróży tylko nie opalaj się za bardzo (można przykryć brzuszek apaszką) i pij dużo wody ale butelkowanej(żebyś się nie odwodniła).
 
:-Dwitam dziewczynki

lilu19- oj nie poddawaj sie kochanie,, nadejdzie szybciej niz myslisz:-)

a ja dalej temperaturka podwyzszona , dzis rano 37,4, plus zgaga czesto, czeste odbijanie..i bol podbrzusza ale to nie codziennie i bol glowy.. i to wszytskie objawy jakie mam,, choc nie wiem czy ciazowe:zawstydzona/y: bardzo chcialabym aby okazalo sie ze ciazowe.. w srode wieczorem wyjezdzamy na nasza podroz poslubna...:-D i teraz mysle tylko o tym:-D

Ojjj kochana ja jestem pewno ze to fasolka, juz dawno Ci mowilam ;-):laugh2:

Udanej podrozy poslubnej Ci zycze kochana, i dbaj o pasazera ktory bedzie z wami na gape podrozowal ;-):laugh2::laugh2::laugh2:
Milej nocki i owocnej nocki wam zycze dziewczynki :rofl2:
 
reklama
Dziekuje dziewczyny!Ale sie ciesze!!!Ciagle mam obawy,ze pojde do lekarza,a on powie,ze test to nie wszystko i ze wyszedl bo wyszedl....Hehehe...

:-Dwitam dziewczynki

po pierwsze katarzyna_s - ogromne gratulacje:) i lapie fluidki, mam pytanko ile sie staraliscie i czy mialas jakies problemy??? :confused:
Kochana,to byl pierwszy cykl,w ktorym sie stralismy:-DDo tego tak na chybil-trafil,bo @ nie za bardzo regularne mam;-)Ale teraz jakos czulam sie inaczej....Zaczelo sie od tego,ze zaczelam miec laktacje i mleczko mi lecialo po scisnieciu sutkow:-pI lekarz powiedzial,ze to moze byc pierwszy objaw ciazy,albo problem z hormonami.Dlatego mialam badanie krwi i badanie na hormony.Wyniki odebralam w srode,ale tylko pigula mi powiedziala,ze wszystko ok i doktor jest zadowolony i nie chce mnie w zwiazku z tym widziec,bo nie ma potrzeby:dry::baffled:Ale i tak zarejestr. sie na poniedzialek(jutro)zeby to wyjasnic...No a dzis wyszly dwie krechy!!!!!!:tak::tak::-):-)A jutro biegusiem do lekarza,bo uwierze jak profesjonalista mi powie,ze test daje pewna ciaze...Narazie sie boje,ze nie wiem....ze to cos innego...Jakis blad...Nie wiem:-p:dry:Jutro rano jeszcze powtorze tescik dla pewnosci:tak:
Z objawow:bol glowy,caly czas, mdlosci,dziwne zachcianki(kapucha kiszona,a dzis baaaaaaardzo wielkaa ochota na jaja i majonez:rofl2:),wieksze pragnienie,duzzzzzzzzzze piersi,no i jakos mi ciezej,mecze sie szybciej,a no i podstawa-brak @....:tak:
Jak na moje to Twoje objawy podobne tez do moich wiec trzymam moooooooooooocno kciuki!!!!!!!:tak::tak::tak:
 
Do góry