reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

ja w ciąży z moim synkiem jak zrobiłam test i wyszły II to tak nie mogłam w to uwierzyć :szok:, że znalazłam labolatorium gdzie zrobiłam test z krwi i pani widząc moje przejęcie zadzwoniła do mnie na komórkę po dwóch godzinach żeby przekazać cudowne wieści:-D:-D:-D, do tej pory jestem jej bardzo wdzięczna za dobre serce, że oszczędziiła mi kilkunastu godzin niepewności

a co do jaśniutkiej drugiej kreski, to jest to chyba raczej typowe jak się robi test przed @, bo stężenie hormonków jest mniejsze, a w termine @ powinny być już wyraźne II, trzymam kciuki:-)

Dziękuje Wam kochane wszytskie za wsparcie :tak: !!!
Chciałabym się już cieszyć z ciązy ale wiem że jeszcze nie jest to pewne :rofl2: chociaz po cichu mam nadzieje ze jednak... w koncu na tescie jest napisane ze kreski moga sie roznic zabarwieniem... ta moja druga kreska jest calkiem widoczna :tak: no i sporo dziewczyn jak sie okazuje na poczatku ma taka blada kreske testowa ;-)
W zasadzie objawow zadnych nie mam, ktore moglby mnie utwierdzic w podejrzeniach... pare dni temu bolaly mnie jajniki, ale to nie musi o niczym swiadczyc, siusiam dosc czesto ale u mnie to calkowicie noramale... czasem kreci mi sie w glowie ale to tez zdarzalo mi sie nie raz....
jedyne co mnie dzis, ze dwie godz temu zastanawia ze troche zaczela mnie pobolewac piers.... w dziwnym miejscu.... z boku (patrzac od srodka klatki piersiowej)... akurat piersi mnie bolaly raz w zyciu wiec w sumie jest to nowosc ;-)

Plan mam na jutro taki... wstaje rano i robie test... co nie wyjdzie to i tak ide na badanie krwi, mam na szczescie blisko domu prywatna przychodnie (podobno trzeba robic na czczo :confused: tak mi powiedziala babka jak zadzwonilam zeby sie zapytac)... no i potem bede czekac, uhhh;-)
 
reklama
a skad ta pewnosc, hmmmm, bo tu wszystkie dziewczyny na forum zachodza w ciaze tylko nie Ja :zawstydzona/y::szok:


no co Ty wygadujesz!!!!!!!!!!!! :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:ja na przykład nie zaszłam w ciążę i wiele dziewczyn z forum też nie , wszystkie jestesmy w podobnej sytuacji i wszystkim nam się uda tylko jednym wcześniej a innym później ale UDA się !!!!!
 
a i ku pokrzepieniu serc dziewczyn które długo się starają bez efektu - my o synka staraliśmy się ponad 2 lata i zaskoczyło w najmniej spodziewanym momencie ku zaskoczeniu wszystkich łącznie z ginekologiem bez wspomagaczy, kiedy odpuściliśmi i zaczeliśmy się zastanawiać nad innym medycznym rozwiązaniem,

a jesli mozna spytac, jakie wspomagacze bralas i nie dawaly efektu ??? :sorry2:
 
katarzynak83;"... ta moja druga kreska jest calkiem widoczna :tak: no i sporo dziewczyn jak sie okazuje na poczatku ma taka blada kreske testowa ;-)"

Katarzynak83 =GRATULUJĘ !!!!!!!! dwie kreski to dwie kreski!!!! FASOLKA NA PEWNO jest SUUUPEROWO.
 
Ostatnia edycja:
No tak ale ta druga dopiero sie pojawila po 4 minutach i taka blada jakas... szczerze mowiac jak robilam test to juz sie prawie poryczalam bo zobaczylam ze jest tylko 1 kreska! Juz mialam zaraz wywalac test kiedy druga zaczela sie ujawniac...:confused: Moze to jakis blad testu....
Swoja droga ciezko uwiezyc w to ze juz we mnie jest malenstwo...
ech, rozczulam sie. Dam jutro znac czy cos jest na rzeczy :tak:

PS co do testow owulacyjnych to ja jeszcze nie wiem czy moje polecic ale stosowalam boboplan i w sumie byl ok ale mialam tez taki test w zielonym opakowaniu (lh test czy cos takiego - taki paskowy) i tez byl ok i tanszy o 10 zl od boboplanu.... testy firmy acon byly dziwne bo ciagle mi druga blada kreske pokazywaly...(co oznaczalo w przypadku testow owulacyjnych wynik negatywny)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny czy któras z Was stosowała testy owulacyjne? polecacie któryś?

Ja stosowalam testy owu clearblue podobno jedne z najlepszych, w polsce tez powinny byc w aptekach :happy:
tylko ze ja nie moglam na nich polegac ( ani na zadnych innych )bo mam podwyzszone LH i mimo ze owulka sie nie zblizala to i tak wychodzily pozytywne nawet w 5 dc :sorry2:
 
Do góry