reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Czy biorac castagnusa i jak zajde w ciążę nie wiedzac jeszcze o tym (test dopiero przy spodziewanjej @) to moge zrobic fasolce krzywde ?
Ja przyznam się, że nie wiem. Jak nie możesz spytać lekarza to może w aptece będą wiedzieli.

Byłam wczoraj na usg, coś mój pęcherzyk wolno rośnie miał tylko 17 mm. Dziś wieczorem idę na pregnyl i zobaczymy jak się sprawy potoczą.
 
Witam Was Wszystkie

Nie było mnie od 4.07 a tu tyle się dzieje. Niestety nie miałam dostępu do neta:-(.
Pozdrawiam wszystkie nowe staraczki :-):-).
A u mnie dziewczyny wielka klapa. Myślałam że jak wyjedziemy to będziemy się super relaksować bo wypadały akurat dni płodne. Niestety swędzenie i pieczenie koszmar:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:, Jak przyjechaliśmy od razu poszłam do gina i okazało się że mam jakieś zapalenie i pojawiły się grzyby:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a to wszystko przez wyjałowienie po 3 miesięcznej kuracji antybiotykowej jaką mi zafundował szpital. Teraz niestety globulki i tabletki. Kolejny miesiąc poszedł się w..... jestem taka wściekła że sobie nie wyobrażacie. Postanowiłam się nie nastawiać i tego nie robiłam ale nie przewidziałam że nie będzie nawet prób. Powiedział mi że do półtora tygodnia powinno przejść. dziś 23 dc więc jest szansa że może w sierpniu będę próbować. Dlaczego tak wszystko musi iść pod górę. Jeszcze w tym miesiącu mają mi wyciągać sondę i dowiem się czy włożą nową czy może zastój nerki ustąpił. Miało być tak fajnie a wyszło jak zwykle. Powoli tracę nadzieję:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
Do góry