reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

hej dziewczynki:)
mam do was pytanko czy w szpitalu powinni zrobic prywatnie usg?a jak nie to moze ktoras jest z okolic katowic czy jeszcze lepiej z bedzina i zna miejsce gdze mozna wykonac badanie bez wizyty u lekarza..moj gin jest w szpitalu i kazal mi zrobic usg w celu sprawdzenia i co ja mam teraz zrobic?hmm...
 
reklama
dziekuje kingus:)...a jak sie czjesz po clo??bo mnie dzis troszke kluje jajnik a temp jak mierzylam to mialam 36,8 nie wiem czy jestem przed czy po ale moj m uwaza ze moglam przeoczyc owu bo ba zabardzo sie na niej skupiam-oj ci mezczyzni jak oni cos wymysla:)
 
dziekuje kingus:)...a jak sie czjesz po clo??bo mnie dzis troszke kluje jajnik a temp jak mierzylam to mialam 36,8 nie wiem czy jestem przed czy po ale moj m uwaza ze moglam przeoczyc owu bo ba zabardzo sie na niej skupiam-oj ci mezczyzni jak oni cos wymysla:)

Ja czuje się dobrze tylko niestety jest tylko 1 pęcherzyk. Dziś idę sprawdzić czy podrósł. Ja temp. nie mierze bo wstaje o różnych porach i nie mogę sobie poradzić z wczesnym mierzeniem temperatury. Polegam całkowicie na monitoringu. Trzymam kciuki za Ciebie :-D:-D Ja jeszcze po owulacji mam brać duphaston 3x1(taka dawka podtrzymująca wg. mojej gin) w zeszłym cyklu nie pomógł ale zobaczymy jak będzie teraz.
Jak możesz to zrób sobie suwaczek z dniami cyklu będzie łatwiej śledzić Twoje starania :-)
 
nie wiem co jest nie umiem wkleic suwaczka:(..a ja czuje sie fatalnie-boli mnie glowa, mam metaliczny smak w ustach, troche pobolewa podbrzusze a sluzu i objawow owu nzero. tak sie zastanawiam ze moze to jeszcze nie czas i owu przjdzie pozniej, albo juz jest po...wczoraj zbadalam szyjke i byla otwarta miekka i wogole a dzis jest twardsza-nie wiem co jest:((...lece na przerwe :)trzymajcie sie staraczki:)
 
Cześć dziewczynki :tak:
jakis zapracowany dzien mamy chyba :dry:
kinguś trzymam kciuki do czerwonosci za twojego pecherzyka niech rosnie zdrowo i pęknie w najlepszym momenie :-D:tak:
magdaim83 słonko nie zamartwiaj sie tak !!! gdy sie denerwujemy organizm moze inaczej funkcjonowac stad tez i przeseuniecia @ i owu tez moze inaczej "wygladac"! :sorry2: a co do usg to wydaje mi sie ze teraz w kazdym szpitalu mozna zrobic badania prywatnie! :tak:
agata077 tule mocno i kibicuje w nastepnym cyklu!! :tak::tak: i wpadaj :-D do nas jak najczesciej !! ja sie np. jeszcze nie staram a jestem tu i truje dziewczynom :-D dopoki mnie nie wyrzuca bede twardo sie udzielać! :cool2:
a nawiazujac do temtyki starania - moj mąż znowu mnie zszokowal!!! waczraj zapatrzyl sie na reklame pampersa 1paczka=1 szczepionka i spytal sie mnie czy kiedys bedziemy mieli takiego maluszka .....:confused: ale powiedzial to z takim sentymentem i ciutek rozzaleniem :confused::confused: mam wrazenie ze on nie wierzy w swoje "możliwości' przez ten zakichany kręgoslup :-(i boji sie sprobowac i rozczarować!
 
kinguś
Mialam małą awarie komputera ale już dziala, u mnie wszystko w porzadku jeszcze tylko 3 tygodnie do wizyty:) i jak narazie walcze z katarem :wściekła/y: zamowilam sobie kropleki do nosa Pinosol dla kobietw ciąży:-)
 
eve84-nie artw sie za kilka dni wyjezdzacie wiec napewno sie uda na wakacjach:)...a co do naszyh mezow moj zas jest optymista i ciagle mi powtarza ze to napewno ten cykl a jak nie udaje sie to twierdzi ze nasteny bedzie szczesliwy a teraz do mnie dzwonil i oznajmil przez telefon ze on ma przeczucie ze sie udalo i bedziemy miec blizniaki-rozbraja mnie tym...najbardziej mnie smuci to ze z mojej winy nie mozemy miec dziecka ze to ja jestem ta gosza i nie potrafie mu dac tego co tak bardzo chcemy:((dobra koniec tego rozczulania sie nad soba:)
 
eve84-nie artw sie za kilka dni wyjezdzacie wiec napewno sie uda na wakacjach:)...a co do naszyh mezow moj zas jest optymista i ciagle mi powtarza ze to napewno ten cykl a jak nie udaje sie to twierdzi ze nasteny bedzie szczesliwy a teraz do mnie dzwonil i oznajmil przez telefon ze on ma przeczucie ze sie udalo i bedziemy miec blizniaki-rozbraja mnie tym...najbardziej mnie smuci to ze z mojej winy nie mozemy miec dziecka ze to ja jestem ta gosza i nie potrafie mu dac tego co tak bardzo chcemy:((dobra koniec tego rozczulania sie nad soba:)

:szok:oj nie ładnie tak myślec jak klapsa przyłoże to sie opamietasz!!!! :sorry2::-D a twoj mąż to z tego co mowisz wspanaile ci dodaje otuchy i napewno nie mysli w tych kategoriach ze to przez ciebie!!!! nuuu nuuu nie ładnie!
no a ten wyjzd raczej odpada :sorry2: napewno sie jeszcze męzulek nie zdecyduje a do tego bedziemy ze znajomym w 3 os. pokoju :cool2: ale zaczelismy cos tak oboje przebąkiwac o wyjezdzie gdzies za granice ziemie/wiosna ! mnie niestety powstrzymuje jeszcze odczulanie ktore bedzie chyba we wrzesniu no i obrona inż (październik) !!! tylko ze jak dla mnie od wrzesnia starac bym sie juz chciala bo to tak szybko nie pujdzie!!:sorry2: no coz zobaczymy ... nie chce go naciskac.. na razie widze u niego postepy ... tylko boje sie ze przez problemy z kregoslupem nie bedzie zaciekawie - duze ilosci przeciwbolowych .. no i jest po blokadzie - leki sterydowe, przeciwbolwe i zapalne ... :baffled: ehhhhh....
to sie rozpisalam!
Leganza zycze szybkiego konca katarka :tak:
 
reklama
a nawiazujac do temtyki starania - moj mąż znowu mnie zszokowal!!! waczraj zapatrzyl sie na reklame pampersa 1paczka=1 szczepionka i spytal sie mnie czy kiedys bedziemy mieli takiego maluszka .....:confused: ale powiedzial to z takim sentymentem i ciutek rozzaleniem :confused::confused: mam wrazenie ze on nie wierzy w swoje "możliwości' przez ten zakichany kręgoslup :-(i boji sie sprobowac i rozczarować!
Dziękuje za kciuki:-D Na pewno już wkrótce będziecie hurtowo kupować pieluszki :-):-)

jak narazie walcze z katarem :wściekła/y: zamowilam sobie kropleki do nosa Pinosol dla kobietw ciąży:-)
Uważaj na siebie, życzę zdrówka.

.najbardziej mnie smuci to ze z mojej winy nie mozemy miec dziecka ze to ja jestem ta gosza i nie potrafie mu dac tego co tak bardzo chcemy:((dobra koniec tego rozczulania sie nad soba:)
Nie myśl o tym. Twój mąż na pewno nie chciałbyś żebyś się tak zamartwiała i my też nie chcemy. Fasolki przychodzą do zrelaksowanych i uśmiechniętych rodziców więc proszę się zrelaksować i czekać :tak::tak:
 
Do góry