reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Dokładnie, musimy czekać jedni dłużej jedni krócej. Dobrze wiem, że to czekanie jest męczące ale się doczekamy, zobaczycie...

Pytanie z innej beczki: słyszałyście taką tezę, że kobiety w ciąży nie powinny jeść czosnku? Co Wy na to?
 
Witam Was Kochane.ja i moj partner staramy się od półtora roku jak na razie żadnych efektów:-(ale ostatnio bolał mnie brzuszek a od paru dni bolą mnie sutki. Błagam trzymajcie za mnie kciuki:-)@ mam za 2 tygodnie oby nie było bo tak z upragnieniem czekam na dzidziusia:-(
 
dziewczyny, widzicie jaki ten los przekorny...jedne nie mogą zajsc w ciążę, inne jak już w teorii zachodzą okazuje się, że i tak nic z tego... ja się naczekalam ponad 7tyg na złą wiadomosć, od 3 tyg żyłam wielką radością....a teraz zyje smutkiem i stratą, chyba wolałabym dostać @ i tego nie przeżywać niż nie dostac zobaczyc II a potem na USG czarną plamę i musiac jajeczko isówać :-(
 
Pytanie z innej beczki: słyszałyście taką tezę, że kobiety w ciąży nie powinny jeść czosnku? Co Wy na to?
nie wiem czy mzoe czy nie,ale ja wiem ze w 1 ciazy nie moglam na niego patrzec ;-)

agunia_767 Kochana prosze nie tracic nadzieji. Wyleczysz sie nabierzesz sily oragnizm bedzie silniejszy i wszytko moze sie zdarzyc. Lepije ze teraz wyszlo niz jak by sie udalo i bys musiala sie elczyc :dry:

pixella77 masz racje. lepiej dostac @ niz sie dowiedziec ze jestes a potem ze nie...
Trzymaja sie kochana!!!

A ja czekam na @ no chyba ze wczesniejsze testy wyszły negatywne a bedzie inaczej... ale po zrobieniu testow uspokoilam sie ze to jeszcze nie teraz, wole sie milo zaskoczyc niz niemilo rozczarowacd....

A powiedzcie mi czy po owulacji alej jest sluz ?????
 
A powiedzcie mi czy po owulacji dalej jest sluz ?????


Myślę, że wtedy jest śluz taki jak przed owulacją ( ja po owulacji mam niepłodny śluz tzn. śluz jest nieprzezroczysty i mętny itp.).

Byłam na zastrzyku z pregnylu, trochę bolało. Teraz niech pęcherzyk pęka a ja z mężusiem zabieramy się do roboty ;-) W sierpniu okaże się jak poszło...

Znalazłam śliczny tekst na stronie 4 https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/kiedy-i-jakie-pierwsze-objawy-6401/index4.html
Przeczytajcie :-)
Ja się wzruszyłam
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki

Pixella77 bardzo mi przykro, wiem co czujesz, pisalam juz kiedys na forum o mojej siostrze ktora zaszla w ciąze i powiedziekli jej ze ciąża obumarła (miala krwawienia) a ona wpadla w panike i poszla do drugiego lekarza, jak sie okazalo to nadzerka krwawila a serduszko pięknie bilo.Te konowały chcialy usunąc zdrowe dziecko!!!Trzymaj się mocno, ja naprawde nie wiem dlaczego tak sie dzieje.....to w takim razie po co wogole zachodzilo się?po co widzimy te II kreski?po to żeby łykac łzy i dusic się z płaczu??.......:-(nie rozumiem......

Dziewczyny dzis mialam straszny dzien....moje siostra wyprowadzila mnie z rownowagi ze swoim mężusiem...tak mi zwalili dzien ze nie bylam w stanie o niczym innym myslec....
PYTANIE?? (troszke z innej beczki)ciągle wieczorem o tej samej godzinie wychodzi na sciane wielkie pajączysko,zabijam paskudztwo odrazu, ale nastrępnego dnia wylazi drugie...(nie mam w domu pajęczyn) jak to cholerstwo zlikwidowac, unicestwic czy cos podobnego?????????? (sorki za tresc i opytanie al;e nie mam kogo poradzic sie)
 
reklama
Dziewczyny dzis mialam straszny dzien....
PYTANIE?? (troszke z innej beczki)ciągle wieczorem o tej samej godzinie wychodzi na sciane wielkie pajączysko,zabijam paskudztwo odrazu, ale nastrępnego dnia wylazi drugie...(nie mam w domu pajęczyn) jak to cholerstwo zlikwidowac, unicestwic czy cos podobnego?????????? (sorki za tresc i opytanie al;e nie mam kogo poradzic sie)
Współczuje kiepskiego dnia ale może jutro będzie lepiej...
Ja proponuje podsuwać meble i porządnie odkurzyć- przy kaloryferach, a nawet zajrzeć pod siedziska krzeseł. Poszukaj może jest jakaś szczeliną która wchodzą - może gdzieś przy oknie. Życzę powodzenia w walce :-):-)
 
Do góry