reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Julito witaj:-)

Lunia eeeeeeeeee tam siara........:-D sie zdarzyc kazdemu moze...nie? ;-)

Kobietki,wspolczuje i....zazdroszcze Wam tych mdlosci. Trzymajcie sie dzielnie...jeszcze chwilka i mina,a potem bedziecie mamusiami!!:-D

Dzieki wszystkim za trzymanie kciukow!!! W sobote przeprowadzka!!! Buziam Was kochane i milego dnia!
 
reklama
Witajcie Kochane!!!!!!!
Kasiu bardzo mi przykro z powodu smierci wojka:-(
A co do remontow to tak czesto bywa ze planujesz robic jedna rzecz ,a pozniej okazuje sie ze musisz jak to sie mowi "jechac do Warszawy przez Sopot"ale to niewazne wazne ze w pazdzirniku zaczynacie.Ja mam badanka jak mi przyjdzie@ ,no i normalnie w tym miesiacu jak nigdy czekam na nia :eek: bo chce juz jak najszybciej wiedziec co mi tam nie "gra" i zaczac sie leczyc.Trzymam kciuki za twoja wizyte wtorkowa i dawaj zanc szybciutko :tak:
No to wypoczywaj na urlopie i od czasu do czasu skrobnij ze dwa zdania.buziam;-)
Loretko no ja tez bym chciala wymiotowac i miec mdlosci jak dziewczyny,bo to by byl znak ze jest fasolka ,a tu nic:baffled:ale moze juz niedlugo przyjdzie na nas kolej;-)
Nenius dziekujem za wiadomosc od Gusi ,superowo ze wszystko w porzadeczku:-)
Lunia Dorotka wszystko minie bynajmniej tak mowia bo ja jeszcze niestety nie moglam tego doswiadczyc,a w nagrode za wasza wtrwalosc dostaniecie wasze dzidzie w ramiona:-)
Kaka co tam u Ciebie jak samopoczucie ,widze ze Ciebie tez nie ominely mdlosci i wymioty,trzymaj sie kochana:tak:
Phelenia no to tzrymam kciuki zeby ta wredna@ nie przyszla .No i czekamy na tescik .pochwal sie szybko jak juz cosik bedziesz wiedziec;-)
Milego dnia Kochane:-)
 
witajcie kochane
wczoraj nie mogłam zajzec juz wieczorkiem mezus pracował do pierwszej w nocy na kompie jakies pilne zlecenie :-( ale juz jestem i wszysto wam juz pisze a wiec z dzidzia ok a wynik usg brzmi tak
wewnatrz powiekszonej jamy macucyuwidoczniono pecherzyk ciazowy o wymiarze 28mm co odpowiada 7HBD echo płodu obecne
CRL 20 mm co odpowiada 8 hbd FHR obiecne
Ruchy płodu obecne
Kosmówka bez cech oddzielania
Termin porodu wg usg 27-10-08
A teraz fotka

180308da6.png
 
Dziewczynki
jak wiecie co te dziwne nazwy i skruty oznaczaja to piszcie bo ja juz całkiem zgłypiałam raz mówia ze 10 tydzien ciazy raz ze 8 tydzien ciazy wiec juz nic nie wiem wazne ze zdrowe i ze serduszko bije a najfajniejsze ze widziałam jak sie rusza wczoraj na usg
 
Gusiu to super ale sie ciesze ,ze wszystko jest w porzadku z dzidzia,Widzialas jak sie ruszala na usg pewnie sie wzruszylas,takim widokiem .Fajnie masz .Tez wierze ze ja kiedys zobacze taki widok:-p:tak:Trzynaj sie zdrowo Ty i dzidzia ,dbajcie o WAS:-)Milego dnia Kochana:-)
 
witajcie kochane....:-)pamietacie mnie jeszcze;-)?
jestesmy juz przeprowadzeni,prawie wszystko zwiazane z remontem zrobione, zostala hmm..kosmetyka hihi
a ja siedze i mysle....14 marca. staralismy sie intensywnie:zawstydzona/y:na drugi dzien mialam delikatne rozowe plamionko a od dzis mam jakies takie brazowawe z delikatnym rozowym momentami.....miala tak ktoras z was?? czy to moze byc TO?....
 
witajcie kochane....:-)pamietacie mnie jeszcze;-)?
jestesmy juz przeprowadzeni,prawie wszystko zwiazane z remontem zrobione, zostala hmm..kosmetyka hihi
a ja siedze i mysle....14 marca. staralismy sie intensywnie:zawstydzona/y:na drugi dzien mialam delikatne rozowe plamionko a od dzis mam jakies takie brazowawe z delikatnym rozowym momentami.....miala tak ktoras z was?? czy to moze byc TO?....

Niestety nie wiem, nie umiem się wypowiedzieć :no:. Może warto byłoby zapytać lekarza?
 
witajcie kochane
wczoraj nie mogłam zajzec juz wieczorkiem mezus pracował do pierwszej w nocy na kompie jakies pilne zlecenie :-( ale juz jestem i wszysto wam juz pisze a wiec z dzidzia ok a wynik usg brzmi tak
wewnatrz powiekszonej jamy macucyuwidoczniono pecherzyk ciazowy o wymiarze 28mm co odpowiada 7HBD echo płodu obecne
CRL 20 mm co odpowiada 8 hbd FHR obiecne
Ruchy płodu obecne
Kosmówka bez cech oddzielania
Termin porodu wg usg 27-10-08
A teraz fotka

180308da6.png

Gusiu jak dla mnie to to jest jakies dziwne moja fasolka miala 12,3 mm i to byl 7 tyg i 3 dni tak oblicza USG ( roznica os OM jest jakies 5 dni ) .
Wydaje mi sie ze u ciebie jesst wiecej niz 8 tygodni jak ja teraz pojde do gina
to wydaje mi sie ze dzidzia bedzie miala ponad 2 cm czyli tak jak twoja i to
jest prawidlowe kolezanka w 10 tygodniu miala 3,2 cm czyli 32 mm i to jest 10 tydzien .
Wiec nie rozumiem juz ,ale sie nie martw najwaznejsze ze jest zdrowa dzidzia,
a i teramin porodu i wiek dziecka pewnie pozniej wyjasni sie juz na cacy :-)
 
reklama
Gusiu spokojnie, jak rozumiem badania na różnych maszynach? No to spokojnie. Ja miałam rozstrzał terminu od 8 do 21 :-D. No a najfajniejszy to wg badania szczegółowego na 10 a wg badania u mojej gin na 17. Porównaj z następnym USG i będzie ok :-). A poza tym, moja droga to dla Ciebie http://www.noworodek.pl/index.php?sm=2 i sama zobacz, dzidzia 8 tyg i 4 dni +/- 5 dni. Spokojnie. A i widzę że wg OM masz 10 tydzień, to na pogotowiu dali Ci własnie ten wiek.
 
Do góry