reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Cześć Wam, u mnie d...... , przyszła @ w poniedziałek 21 stycznia, nawet nie zdążyłam zatestować, przyszła wcześniej pewnie przez stresy moje ostatnie.Ogólnie mam straszną deprechę i nie wiem czy chcę dalej się starać, narazie mam doła i nic mi się nie chce.Ale nie będę Wam tutaj smęcić.
Miłego dnia papa.
 
Gosiu wcale nie smęcisz teraz się nie udało ale zaraz minie ta wstretna @ i zaczynasz staranka i napewno uda się w kolejnym cyklu.Teraz odpocznij jak masz mozliwość poleżakuj dzis w łóżeczku zrelaksuj się, zjedz coś słodziutkiego na poprawę chumorku i bądź tu z nami a teraz poproszę o uśmiech
 
Cześć Wam, u mnie d...... , przyszła @ w poniedziałek 21 stycznia, nawet nie zdążyłam zatestować, przyszła wcześniej pewnie przez stresy moje ostatnie.Ogólnie mam straszną deprechę i nie wiem czy chcę dalej się starać, narazie mam doła i nic mi się nie chce.Ale nie będę Wam tutaj smęcić.
Miłego dnia papa.

Kochana nie załamuj się, to zupełnie nomalne, że przy stresach nie udaje się zafasolkować. Musisz się wyciszyć, uspokoić i będzie dobrze :tak:

Nieniuś warto się skonsultować z lekarzem

wiem, pójdę na pewno. Mam nadzieję, że dostanę jakieś leki na poprawę krzepliwości czy co tam jest nie tak z ta moją krwią i dzięki temu moje ciążowe problemy (krwawienie, krwiak w macicy, ciąża zagrożona) się nie powtórzą.

Dzien doberek!!!

cześć Gwiazdeczko :-)
 
Witajcie dziewczynki, ja dopiero co zwlekłam się z łóżka,jakaś taka przemęczona jestem i mie mogę się wyspać.
gwiazdeczko rób ten teścik, to nie zaszkodzi a będziesz miała pewność co do posiadania fasolki.
 
Witam Wszystkie Mamusie :)
Pierwszy raz odzywam sie na forum chociaż od jakiegoś czasu dość intensywnie was czytam.Mamą jeszcze nie jestem ( chyba) aczkolwiek starania z mężem rozpoczelismy dopiero w tym miesiącu.Czekamy teraz czy okres sie pojawi czy nie:)
Wasze forum to prawdziwa skarbnica wiedzy.Ponieważ jeszcze nie mamy dziecka i z męzem jestesmy zupełnie nowi w tym temacie chłoniemy wiedze jak gąbka :)

Pozdrawiam wszystkie mamutki na forum :D
 
reklama
Do góry