reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

gusia 80 ja testuje tez w lutym 13 dokladnie ..powodzenia!!!!
dzisiaj jednak nie ide do gina ide w czwartek albo piatek! bo jest dzisiaj za duzo osob juz zapisanych!
wanilia_sky hello po wypoczynku!!
 
reklama
Dziewczynki, ja tez jestem pelna nadziei, no poprostu musi byc dobrze, innej opcji nie ma!!!
Wiecie robilam 18go tescik, tak dla pewnosci, bo chorobsko za mna chodzilo i nie wiedzielam, czy wrazie czego moge cosik lyknac. Na tesciku byla jedna krecha, tak dla samej siebie spojzalam na tescik dzisiaj, no i cosik tam widac, jakby cien,ale taki slabiusienki drugiej, wiec dawaj czytac instrukcje, okazalo sie, ze tak dlugo lezacy tescik sie nie liczy....buuuuuuuu moj mezus ma dzisiaj urodziny, ale by mial prezent, co??
 
Antes & Monik75 fajnie , ze testujemy jednego dnia...dziś przy gotowaniu zrobiło mi się mdło...ale to pewnie wymysł mojego mózgu:confused:

Gwiazdeczka, ja bym mimo wszystko spróbowała z innym testem:) Na moich nigdy nie wychodziła 2 kreska nawet po czasie:no: Wiem, ze tak piszą w intrukcji ale mimo wszystko ja bym spróbowała.
 
monik75 rano pomyliłam sie w zapisie tempki,ale już naprawiłam...chyli się ku spadkowi:-( sama zobacz.
Majeczko nie panikuj, nic nie chyli się ku upadkowi. Dokładnie to sobie oglądnęłam.
...
A wogóle to Witajcie. Przepraszam, że nie na początku ale musiałam ochrzanić taką jedną panikarę, która tu wstawia kreseczki i niedługo będzie musiała sobie walnąć dwie hi, hi
A i jeszcze dodam, że ja niestety nie mogę wchodzić na takie stronki w pracy jak BB i jak już jestem w domu to czytam i czytam i skończyć nie mogę, Mam wrażenie, że jest nas tutaj coraz więcej, ale to dobrze. Miło będzie widzieć kolejne czerwone kreseczki na liście.
Pozdrawiam
 
Loreta ja mam tak samo jak TY. Dopiero jak wracam do domu to zaglądam na BB i zawsze mam sporą ilosć nowinek, które z przyjemnością czytam. :-D Nie zaglądam w pracy na BB bo nie chcę żeby szefowa się natknęła jak przeglądam forum. Niech się dowie w swoim czasie;)
 
Dokładnie dziewczyny... A co jeszcze zauważyłam, to prawie wszystkie Szczęśliwe Posiadaczki Dwóch Kreseczek na Majeczkowej liście dołączyły do nas jak już były zaciążone, jak już mogły się pochwalić pozytywnym teścikiem....Cieszę się bardzo ich radością i że tak szybko sie udało, ale fajnie by było by Staraczki, które ten wątek tworzą już od dawna, które mają za sobą kilka lub kilkanaście bezowocnych prób, też jak najszybciej zostały mamusiami... Jak tak dalej pójdzie, zacznę z tego wyciągać rózne pesymistyczne wnioski:(
 
reklama
Mama pati, Kaka82 ja jestem własnie w 15 cyklu starań i teraz czekam tylko na @, żeby zacząć kolejny 16 cykl starań, bo wiem (po usg), że ten jest już spalony.
Przy pierwszym dziecku starałam sie tylko 3 cykle i nigdy bym nie uwierzyła, że będę tak długo próbować. A najgorsze jest to, że mam wrażenie że wszystkie dziewczyny na około się zaciążają tylko nie ja. W mojej rodzinie jest prawdziwy bum teraz. Od marca do września terminy porodów są już obstawione. Wszystkie kuzynki w ciąży. I w pracy też już jedna koleżanka zafasolkowała, druga czeka na teścik. Ja zwariuję.
pyzate_emotikony_10.gif
pyzate_emotikony_10.gif
pyzate_emotikony_10.gif
 
Do góry