reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam w środę! heh u mnie śnieżek za oknem !?!?

wanilia_sky heh a ja dopiero teraz wstałam ;-)
adiva witaj wśród nas :-) i oczywiście życzę zafasolkowania !! !!
gosiaczek1973 będzie dobrze!!
 
reklama
Nie wiem czy moge tutaj bo wiem że jest na to oddzielny dział.Tak czy siak 3 zdania chyba nikogo nie urażą.
Nazywam sie Karolina :) Mieszkam w Opolu mam 24 lata i za rok koncze socjologie.Za mąż wyszłam 26.08.2006 wiec jakby ktos pytał miałam 21 lat.Ponoć bardzo młodo...ja tak nie uważam poprostu szybko znalazłam własciwego faceta.
Mame mam daleko od Opola,teściowa jeszcze dalej wiec licze na waszą pomoc i odpowiedzi na moje czasem głupie pytania.Ale i tak bede wdzieczna za każdy odzew :)
No i to chyba tyle.Jak ktoś ma pytania to prosze bardzo :)
 
adiva, witaj wśród nas. Życzę szybkiego zafasolkowania, tutaj czas będzie ci szybko płynął i na pewno dostaniesz odpowiedź na każde nurtujące cię pytanie.
 
No takiego przywitania to sie nie spodziewałam :-)
Btw mój dzisiejszy humor to zdecydowanie :baffled:.Okres sie zbliża, testu nie robiłam w efekcie czego chodze jak na szpilkach.A biedny mąż chowa sie po kątach :-D.W ogole mam typowe przedokresowe objawy,czy to znaczy że z dzidzi nici w tym miesiącu?Czytałam tutaj że niektorym dziewczynom zblizał sie(czuły to) ale potem sie okazało ze fasolka jest.To jak to w koncu jest...
 
Adivo rozumiem ciebie bardzo dorze ja też nie moge liczyc na żadną pomoc tylko męża ale mysle że jak uwidze takiego małęgo bombelka to dle niego będę w stanie zrobic wszystko a te forum jest ekstra i dziweczyny odpowiadają na pytania i pocieszają naprawdę to jest super tak wszystko napisac co cię zastanawia. Zostań z nami:tak:
 
Ale dzis pięknie a ja w czterech scianach ech i jakoś tak strasznie spać mi się chce a jak Wy się dziś czujecie?
 
reklama
Adivo z tymi objawami w drugiej połowie cyklu to jest tak, że na dwoje babka wróżyła :-D Te wszystkie objawy są tak bardzo do siebie podobne że tylko subtelna różnica jest między zaciążeniem a kolejnym napadem @
Trzymam kciuki żeby Ci się szybciutko udało zafasolkować :-)
 
Do góry